Login:
Hasło:
-|| Anime Forever ||- Dragon Ball Nao Anime & Emulation Site SSJ POWER SSJ POWER SSJ POWER SSJ POWER
SSJ POWER SSJ POWER SSJ POWER SSJ POWER SSJ POWER SSJ POWER SSJ POWER
SSJ POWER SSJ POWER SSJ POWER SSJ POWER SSJ POWER SSJ POWER SSJ POWER
 
 

ŻYCIORYSY

SONGOKU


Goku jest Saiya-jinem. Pochodzi z planety Vegeta. Na Ziemi ożenił się z Chichi i miał z nią dwóch synów - Gohana i Gotena. Jak każdy Saiya-jin, lubi walczyć. W młodości wygrywa Turniej Sztuk Walki, pokonuje Piccolo-Daiamo oraz rozgramia Armię Czerwonej Wstęgi. Zabijając swojego brata - Raditza, poświęca życie. Trenuje u Kaio, gdzie uczy się nowych, zabójczych technik walki. Po ożywieniu, z trudem pokonuje Vegetę, dzięki technice Genki Dama. Póżniej wyrusza na Namek, aby pomóc przyjaciołom znaleźć Smocze kule. Jako pierwszy wojownik, staje się Super Saiya-jinem. Na Namek pokonuje Friezę. W fuzji z Vegetą tworzy Gogetto i Vegetto. Jego najlepszymi technikami są: Bukujutsu, Kamehameha, Fusion, Renzoku Energy Dan, Kaiouken, Smocza Pięść, Kiaiho, Kienzan, Renzoku Energy Dan, Telepatia.

VEGETA


Vegeta jest księciem planety Vegeta, na ktorej żyją Saiya-jini. Jest uznawany za najsilniejszego przedstawiciela tego rodu. Poznajemy go podczas Saiya-jin Sagi, gdy przylatuje z Nappą. Vegeta, walcząc z Goku i jego przyjaciółmi, odnosi porażkę. Kuririn chce go zabić, lecz Goku prosi go o ocalenie zycia Vegicie. Po wyleczeniu ran, Vegeta jest znacznie silniejszy i leci na Namek, gdzie jest Frieza, ktory szuka Smoczych Kul. Vegeta też chce je zdobyć, żeby poprosic smoka o nieśmiertelność. Na planecie Namek, Vegeta pokonuje wszystkich żołnierzy Friezy. Gdy przyleciało Ginew Force, Vegeta odniósł porażkę, ale uratował go Goku, pokonując tę armię. Darował Ginew Force jednak życie, więc Vegita "posprzątał" po Goku i wyeliminował caly sklad prócz Ginew'a, ktory zmienił się w żabę. Podczas walki z Friezą, Vegeta przegrał. Przed odejściem na drugi świat, opowiedzial Goku o ich planecie i o tym, że Frieza ją zniszczył. Później Vegeta został wskrzeszony przez Shenlonga. Gdy byli juz na Ziemi, Vegeta chciał odnaleźć Goku w kosmosie i dowiedziec się, jak osiągnął stadium SSJ. Jednak nie udalo mu się to. Vegeta później ciężko trenował w pomieszczeniu grawitacyjnym, dzięki czemu udalo mu sie osiągnąć SSJ. Potem ożenił się z Bulmą i miał z nią syna - Trunksa i córkę - Brę. Wraz z Trunksem, który przybył z przyszłości, trenował przed walką z Cellem w specjalnej sali treningowej. Vegeta osiągnął poziom USSJ. Podczas walki, pozwolił Cellowi osiągnąć stadium Perfect Cella. Wtedy Vegeta zobaczył, że nie ma z nim szans. W Buu Sadze Vegeta został opanowany przez Babidiego. Później wyzwał Buu na pojedynek i - żeby go pokonać, zrobił autodestrukcję. Niestety - na daremno. Gdy został ożywiony, przeprowadził Fuzję z Goku za pomocą Kolczyków Potara. Walczył z Buu, lecz nie udalo mu się go pokonać. W serii Dragonball GT osiągnął stadium SSJ 4, dzięki wynalazkowi Bulmy. Jednak nawet w tym stadiu nie był w stanie pokonać Li Shinrona. Udało się mu to dzięki kolejnej fuzji z Goku - tym razem za pomocą Fusion Dance. I na tym się kończy przygoda Vegety.

SONGOTEN


Jest to drugi syn Goku i Chichi. Poznajemy go jako ok. 7-letnie dziecko. Trenuje sztuki walki z bratem, który jest zdziwiony jego mocą i tym, że osiągnął bez większego wysilku stadium SSJ. Goten startuje na turnieju w kategori mlodzikow, lecz przegrywa w finale - zostaje pokonany przez Trunksa. Gdy na Ziemi zjawił się Buu, Goku nauczyl Gotena i Trunksa Fusion Dance. Dzięki fuzji zmienili się w bardzo silnego wojownika - Gotenksa. Goten, jako nastolatek, często chodzi na randki.

By MaCik

 
Online: 02