Login:
Hasło:
-|| Anime Forever ||- Dragon Ball Nao Anime & Emulation Site SSJ POWER SSJ POWER SSJ POWER SSJ POWER
SSJ POWER SSJ POWER SSJ POWER SSJ POWER SSJ POWER SSJ POWER SSJ POWER
SSJ POWER SSJ POWER SSJ POWER SSJ POWER SSJ POWER SSJ POWER SSJ POWER
 
 

BESTIARIUSZ WSPÓLNY

Saibamen (ludzie rośliny):


Są to potwory podobne do tych, które wylęgają się z nasion zasianych przez Nappę. Występują w kilku odmianach, różniących się siłą ciosu. Pierwsze liczby w charakterystyce dotyczą słabych Saibamen, a drugie silniejszych.
BP: 500/1.200
Cechy: Siła: 2/3 Moc: 2/2 Zręczność: 3/3 Wytrzymałość: 2/2
Techniki: Pocisk Ki, Atak kwasowy (tylko silniejsi Saibamen)
Atak kwasowy: Należy traktować jak Mały atak energetyczny, lecz nie zabiera Ki i nie można zablokować go Tarczą Ki lub wyprowadzić Kontry. Gracze nie znają tej techniki, jest to naturalna zdolność Saibamen.

Cyber Saibamen:

Jest to typ Saibamen, posiadający metalowe części i cyber-ulepszenia. Na szczęście, zniszczyło to ich naturalną zdolność do Ataku Kwasowego. Zamiast tego, ich cyborgizacje umożliwiają im używanie Ataku energetycznego.
BP: 1.500
Cechy: Siła: 3 Moc: 3 Zręczność: 3 Wytrzymałość: 2
Techniki: Pocisk Ki, Mały atak energetyczny

Roboty:


Są to wytworzone sztucznie mechanizmy. Od Androidów dzieli je to, że nie są podobne do ludzi. Posiadają specjalne zdolności, zapewnione im przez wbudowane urządzenia.
BP: 1.000
Cechy: Siła: 3 Moc: 3 Zręczność: 2 Wytrzymałość: 4
Techniki: Pocisk Ki, Mały atak energetyczny
Roboty, podobnie jak Androidy, nie emitują energii, więc nie można ich wykryć ani zmierzyć ich BP Scouterem lub Wyczuciem Ki.
Wbudowany scouter: Roboty mają wbudowane urządzenie, które mierzy BP innych, działając jak Scouter gorszej wersji. Jeśli "Scouter" ulegnie zniszczeniu przez zbyt duże mierzone BP, to wtedy urządzenie przestaje działać aż do naprawienia.

Obcy:


Są to stwory podobne do sługusów Freezera, często wynajmowane przez różne Ważne Osobistości. Żołdacy mogą używać Scouterów, Miotaczy lub Pancerzy Saiya-jińskich.
BP, Cechy i Techniki należy dobrać jak dla postaci gracza:
Mają 12 punktów na cechy, żadnych transformacji. Wystepują w kilku odmianach:
- Bass-jin: to krępe stwory o bulwiastych głowach z czterema oczami. Przykładem jest Girudo. Mogą zatrzymać czas na 1 rundę, co powoduje, że ich następny atak automatycznie trafia. Można tego użyć raz na 5 rund.
- Zarbonici*: rasa o zielonych włosach i niebieskiej skórze, zazwyczaj jej przedstawiciele są przystojni. Przykładami są Zarbon i (może) dzieciak uratowany przez Goku & co w DBGT, pod którego podszywał się Bebi. Umieją zmieniać się w obrzydliwego potwora, co działa jak Kaiouken z odpowiednim BP ale nie pobiera ki.
- Body Changers*: nie wiadomo dokładnie jak wyglądają, bo mogą zamieniać się ciałami z innymi. Przykładem jest Ginyu. Mogą użyć Promienia Zmiany Ciała (Body Change Beam), który ma bazową celność 70% xMBP. Jeśli trafi to zmienia ciałami osoby po obu stronach promienia. Zachowują one swoje techniki, ale cechy i BP mają zamienione. Przez 1 sesję ich BP jest osłabione do 20%.
- Zwykli: nie należą do żadnej rasy z wyżej wymienionych. Nie mają specjalnych zdolności, ale otrzymują 13 punktów na cechy.
* = Nazwy wymyślone przeze mnie - nie znam prawdziwych nazw tych ras :(.

Człowiek:

Jest to typowy mieszkaniec świata DB, praktycznie niegroźny nawet dla początkujących wojowników, ale z reguły nie szuka zwady. Prawdę mówiąc w walce ginie automatycznie (gdyby znalazł się ktoś tak okrutny, by z nim walczyć), ale charakterystyka została dodana dla żartu.
BP: 5
Cechy: Siła: 1 Moc: 0 Zręczność: 2 Wytrzymałość: 1
Techniki: bez żartów

Nameczański uzdrowiciel:

Nameczanin, którego talentem jest nie walka, a umiejętność leczenia.
BP: 10-100
Cechy: Siła: 1 Moc: 1 Zręczność: 3 Wytrzymałość: 3
Techniki: Leczenie (pozwala na zlikwidowanie wszystkich obrażeń u jednej osoby, nie można użyć w czasie walki), nic innego (nawet Serii Ciosów - nie umieją i nie mogą walczyć!)
 
Online: 01