Login:
Hasło:
-|| Anime Forever ||- Dragon Ball Nao Anime & Emulation Site SSJ POWER SSJ POWER SSJ POWER SSJ POWER
SSJ POWER SSJ POWER SSJ POWER SSJ POWER SSJ POWER SSJ POWER SSJ POWER
SSJ POWER SSJ POWER SSJ POWER SSJ POWER SSJ POWER SSJ POWER SSJ POWER
 
 

TELEDYSKI

Aby ściągnąć teledysk, kliknij na jego nazwę lub obrazek.
Aby odtwarzać teledyski potrzebny jest Real Player lub Real Alternative - wtyczka do Windows Media Player, którą można pobrać TUTAJ.

Moje

Nazwa: Vegeta's Fights
Autor: Rav
Muzyka: Linkin Park - With You
Tekst piosenki: TUTAJ
Format: Real Media (.rm)
Długość: 3 min 26 s
Rozmiar: 11 MB
Opis: Jest to mój pierwszy teledysk. Opowiada on o walkach Vegety - o tym jak wygrywał i o tym jak ponosił porażki w starciach ze znacznie potężniejszymi wrogami. O tym jak udowadniał swoją miażdżącą przewagę nad przeciwnikami i o tym jak obrywał od mocniejszych od siebie. Bez względu na sytuację, zawsze dawał z siebie wszystko i walczył w pięknym stylu. Zachęcam do ściągania :-)

Nazwa: Dragonball F
Autor: Rav
Muzyka: Linkin Park - A Place For My Head
Tekst piosenki: TUTAJ
Format: Real Media (.rm)
Długość: 3 min 12 s
Rozmiar: 9,4 MB
Opis: Drugi teledysk mojego autorstwa. Opowiada o... serii Dragonball F (można ją pobrać w odpowiednim dziale). Zrobiłem go podczas krótkiej przerwy od tworzenia trzeciego teledysku, który można ściągnąć poniżej. Tymczasem miłego oglądania :)

Nazwa: Dragonball Combat
Autor: Rav
Muzyka: Dragonball Mega Mix
Tekst piosenki: BRAK
Format: Real Media (.rm)
Długość: 3 min 28 s
Rozmiar: 11,2 MB
Opis: Ten teledysk tworzyłem najdłużej, bo aż półtora miesiąca. Dużo się nad nim napracowałem. Nie opowiada on żadnej historii - są to po prostu fragmenty walk wzięte z DB i dopasowane do dość nietypowej muzyki (mix muzyki Mortal Combat z odgłosami z DB). Starałem się jak najlepiej wszystko zmontować. Jak mi to wyszło - oceńcie sami. Osobiście uważam, że teledysk jest udany i zachęcam do ściągania :-)

Nazwa: Gohan VS Cell & Cell jr.'s
Autor: Rav
Muzyka: Linkin Park - Session
Tekst piosenki: BRAK
Format: Real Media (.rm)
Długość: 2 min 29 s
Rozmiar: 8 MB
Opis: Klip ten pokazuje, jak Gohan rozprawia się z Cellem i Cell juniorami. Użyta w nim muzyka to utwór ze ścieżki dźwiękowej filmu The Matrix: Reloaded. Mi ten teledysk bardzo się podoba i mam nadzieję, że wam również będzie :-)

Nazwa: Matrix Fight
Autor: Rav
Muzyka: The Matrix - Karate Training Scene
Tekst piosenki: BRAK
Format: Real Media (.rm)
Długość: 1 min 24 s
Rozmiar: 4,5 MB
Opis: Jest to krótki klip, przedstawiający fragment pojedynku Gohana z Cellem. Jako podkład dźwiękowy użyłem muzykę z filmu The Matrix (a konkretniej z walki między Neo a Morpheusem podczas treningu) - i stąd nazwa. Sądzę, że udało mi się uzyskać ciekawy efekt i że warto ściągnąć ten teledysk :-)

Nazwa: Fight against Brolly - The Legendary
Saiya-jin

Autor: Rav
Muzyka: Linkin Park - By Myself
Tekst piosenki: TUTAJ
Format: Real Media (.rm)
Długość: 2 min 17 s
Rozmiar: 7,37 MB
Opis: Możliwe, że ten teledysk jest lepszy od wszystkich moich poprzednich. Stworzyłem go parę lat temu, chyba jeszcze na początku 3. gimnazjum. Dzisiaj pewnie bym go zrobił znacznie lepiej, ale i tak uważam, że jest niezły i warto go obejrzeć :) Opowiada o walce z Brollim (o tej z filmu DBZ #08). Na początku akcja jest dość wolna i pozwala wczuć się w klimat tego teledysku, zagłębić się nieco w przedstawienie postawy bohaterów. Później rozkręca się i z każdą chwilą jest coraz szybsza. Nie wykorzystałem całego utworu, a jedynie jego 2/3, dlatego teledysk jest dość krótki. Za to jakość obrazu jest lepsza niż w przypadku poprzednich teledysków.

Nazwa: Bardock VS Frieza's Soldiers
Autor: Rav
Muzyka: Linkin Park - Forgotten
Tekst piosenki: TUTAJ
Format: Real Media (.rm)
Długość: 3 min 20 s
Rozmiar: 10,8 MB
Opis: Ten teledysk również stworzyłem jeszcze w 2004 roku, czyli gdy byłem w 3. gimnazjum. Jest to jak dotąd ostatni, który stworzyłem. Opowiada o walce Bardocka z żołnierzami Friezy. Zastosowałem tutaj efekt podobny, jak w poprzednim teledysku - akcja stopniowo się rozkręca, pozwalając na początku zrozumieć to, co kieruje Bardockiem. Nie potrafię ocenić, czy jest to mój najlepszy teledysk, ale mi się nawet podoba :P Jakość obrazu jest lepsza niż u powyższych teledysków. Zachęcam do oglądania :)

Nazwa: Nieustanny Pojedynek
Autor: Rav
Muzyka: Beverly Hills Cop Theme
Tekst piosenki: BRAK
Format: Real Media (.rm)
Długość: 3 min 25 s
Rozmiar: 11 MB
Opis: Po raz pierwszy zamieszczam teledysk świeży, bo zrobiony pod koniec lipca 2007 (czyli po 3-letniej przerwie). Przedstawia głównie walkę Goku i Majin Vegety podczas Buu Sagi (jedynie pierwsze pół minuty, gdy muzyka się rozkręca, poświęcone jest innym scenom walki). Moim skromynm zdaniem wyszedł mi całkiem nieźle ;) Tytuł jest zainspirowany innym teledyskiem, autorstwa Dannyego Poo ("Perpetual Duel").

Nazwa: Sajan z Karaibów
Autor: Rav
Muzyka: Klaus Badelt - Barbossa Is Hungry
Tekst piosenki: BRAK
Format: Real Media (.rm)
Długość: 4 min 28 s
Rozmiar: 14,4 MB
Opis: Jak dotąd (koniec sierpnia 2007) jest to mój najbardziej profesjonalny teledysk, a czy najlepszy - możliwe, ale to już oceńcie sami ;) Opowiada o walce Goku z Friezą na Namek. Użyłem muzyki z "Piratów z Karaibów" - stąd tytuł. Ten teledysk, w przeciwieństwie do poprzedniego, jest utrzymany prawie całkowicie w poważnej tonacji. Na potrzeby artystyczne (:P) zmieniłem trochę przebieg pojedynku i dodałem wgląd w umysł Goku, czyli wspomnienia i myśli, które determinowały go do walki i dodawały mu sił. Najbardziej profesjonalnym z moich dzieł jest dlatego, że zastosowałem liczne efekty (unikając jednak nadmiernego efekciarstwa) oraz zmieniłem dotychczasowe obrazki openingowe i endingowe na kilkunastosekundową wejściówkę i solidnie wykonaną planszę końcową. Myślę, że w pewnym sensie jest to mój pierwszy porządny teledysk w pełnym znaczeniu tego słowa (a przynajmniej mam taką nadzieję). Zachęcam do oglądania :)
BTW: Wiem, że powinno być Sajanin albo Saiya-jin, czy Saiyan, a nie Sajan, ale już za późno :P

Nazwa: When My Time Comes
Autor: Rav
Muzyka: Linkin Park - Leave Out All The Rest
Tekst piosenki: TUTAJ
Format: Real Media (.rmvb)
Długość: 3 min 33 s
Rozmiar: 34,8 MB
Opis: Jest to już mój 10. teledysk :) Data jego oficjalnej premiery to 10. lipca 2008 r. Na SSJ POWER umieściłem go 28. sierpnia 2008 r. Teledysk ten zakwalifikował się do Konkursu Teledysków Anime 2008, przeszedł eliminacje i dostał się do ćwierćfinału, a następnie prawie doszedł do półfinału (przegrał trzema głosami z konkurentem). Tym razem utrzymałem go w tonacji nieco sentymentalnej. Opowiada o pewnych aspektach z życia niektórych postaci (w tym o relacjach Goku - Vegeta, Goku - Gohan, Goku - Chi-chi, Vegeta - Trunks i Vegeta - Bulma). Bardzo mi się podoba i mam nadzieję, że wam również będzie :) Miłego oglądania :)

Zagraniczne

Nazwa: Set Aside The Pride
Autor: Danny Poo
Muzyka: Creed - My Sacrifice
Tekst piosenki: TUTAJ
Format: Real Media (.rm)
Długość: 4 min 15 s
Rozmiar: 10,7 MB
Opis: Świetna muzyka, potrafiące wzbudzić ciarki motywy z życia Vegety i jego wtrącone wypowiedzi. Po prostu polecam ;)

Nazwa: My Resolution
Autor: Danny Poo
Muzyka: Lonestar - I'm Already There
Tekst piosenki: TUTAJ
Format: Real Media (.rm)
Długość: 4 min 15 s
Rozmiar: 12,1 MB
Opis: Genialny teledysk Dannyego Poo do równie genialnej muzyki. Nic dodać nic ująć. Mnie wzruszył...

Nazwa: En Fuego
Autor: Danny Poo
Muzyka: Różna :P
Format: Real Media (.rm)
Długość: 3 min 18 s
Rozmiar: 6,93 MB
Opis: Nawet nieco zabawny teledysk :P Szkoda tylko, że słaba jakość obrazu, ale mniejsza o to :P Obejrzeć można :P

Polskie

Nazwa: Malcziki
Autor: Satan Garou
Muzyka: Yugoton feat. Kazik - Malcziki
Tekst piosenki: TUTAJ
Format: Real Media (.rm)
Długość: 3 min 23 s
Rozmiar: 3,71 MB
Opis: Nawet trochę zabawny :P Znów słaba jakośc, ale co tam :P

 
Online: 01