Login:
Hasło:
-|| Anime Forever ||- Dragon Ball Nao Anime & Emulation Site SSJ POWER SSJ POWER SSJ POWER SSJ POWER
SSJ POWER SSJ POWER SSJ POWER SSJ POWER SSJ POWER SSJ POWER SSJ POWER
SSJ POWER SSJ POWER SSJ POWER SSJ POWER SSJ POWER SSJ POWER SSJ POWER
 
 

MA-JIN


Rasa Ma-jin znana jest nam dopiero z Buu Sagi w Dragon Ball Z. Jest to rasa kosmicznych czarnoksiężników posiadających ogromną moc magiczną. Mają wrodzone zdolości telepatyczne stojące na wysokim poziomie- mogą kontaktować się telepatycznie na bardzo dużą odległość, jak i z dużą ilością osób naraz. Ich wygląd charakteryzują duże wyłupiaste oczy oraz zgniłozielony lub oliwkowy kolor skóry. Jedynymi przedstawicielami rasy znanymi nam z Anime, są Bibidi- twórca Buu oraz syn Bibidiego- Babidi... Majin- Słowem Majin określamy nie przedstawicieli rasy, ale osobników opanowanych ich czarną magią- przykładami takich istot są Dabura oraz Vegeta. Istoty kontrolowane przez magów tej rasy, mają na czołach charakterystyczną literkę "M"

CIEKAWOSTKA:

Czy ktoś z Was wie, skąd wzięły się imiona Bibidiego, Babidiego oraz Buu?? To bardzo interesujące- ich pochodzenie jest ściśle związane z Disneyowską wyliczanką z bajki pod tytułem "Królewna Śnieżka", która rozpoczynała się słowami: "Bibidi, Babidi, Buu..."

Bibidi

Potężny mag, ojciec Babidiego. Największym osiągnięciem w jego życiu było niewątpliwie stworzenie demona Buu.


Celem jego życia było podbicie wszystkich galaktyk. Na przeszkodzie stanęli mu jednak Kaioshinowie, za sprawą których rozpoczęła się wojna. Odniósł wprawdzie kilka sukcesów, ale Buu zamknięty został w kuli, przez co Bibidi skazany był na przegraną. Dokonał żywota za sprawą Zachodniego Kaioshina.

Babidi

Jego wygląd jest zdecydowanie odpychający- jest bardzo niski i krępy, jego skóra ma brzydki oliwkowy kolor i jest pomarszczona.


Jednak wygląd nie świadczy jeszcze o umiejętnościach- jest sprytnym przebiegłym czarnoksiężnikiem zdolnym kontrolować inne istoty znacznie potężniejsze od niego (przykładem jest Dabura, Yakon, zapanował również częściowo nad Vegetą)

By Dragon Fist & Dae

 
Online: 01