Login:
Hasło:
-|| Anime Forever ||- Dragon Ball Nao Anime & Emulation Site SSJ POWER SSJ POWER SSJ POWER SSJ POWER
SSJ POWER SSJ POWER SSJ POWER SSJ POWER SSJ POWER SSJ POWER SSJ POWER
SSJ POWER SSJ POWER SSJ POWER SSJ POWER SSJ POWER SSJ POWER SSJ POWER
 
 

BOHATEROWIE

SONGOKU


Na planecie Vegeta słabszych wojowników wysyłano na inne planety, by kiedy dorosną podbili je. Jednym z takich wojowników, zwanych Saiya-jinami, był Songoku. Został wysłany na Ziemię, gdzie znalazł go pewien starzec o imieniu Gohan. Postanowił go wychować i został jego dziadkiem. Songoku był nieznośny, ale pewnego razu zdarzył się wypadek. Mały Saiya-jin spadł z dużej wysokości i mocno uderzył głową o ziemię. Od tamtej pory był grzecznym chłopcem. Saiya-jini mają moc zmieniania się w wielką małpę, nazywaną Oozaru, gdy tylko spojrzą na księżyc w pełni. Ich moc rośnie wtedy 10-krotnie. I tak się stało. Songoku spojrzał na księżyc, zamienił się w małpę i zaczął wszystko niszczyć. Po transformacji bardzo trudno jest się opanować - w tym całym zamieszaniu zginął jego dziadek. Songoku ożenił się z Chichi i miał dwóch synów - Songohana (dał mu imię po dziadku) i Songotena. Saiya-jin zginął kilka razy, lecz zawsze ożywiały go Smocze Kule.
Rasa: Saiya-jin
Najwięksi wrogowie: Frieza, androidy ,Cell, Buu
Najlepsi przyjaciele: Vegeta, Piccolo, Trunks, Kuririn, Tenshin, Yamscha

VEGETA


Vegeta był dumnym księciem planety Vegeta. Jego planeta wybuchła i przyleciał na Ziemię z dwoma wojownikami - Raditzem i Nappą. Chciał zabić Songoku i zawładnąć planetą, aby potem móc ją sprzedać. Vegeta również jest Saiya-jinem. Po długiej walce mocno poturbowany Vegeta chciał uciec, lecz przed ucieczką powstrzymał go Kuririn. Kuririn już miał go ostatecznie pokonać, jednak Songoku go ocalił. Za to, Vegeta szczerze znienawidził Goku - duma Saiya-jińskiego księcia nie pozwalała na okazywanie mu litości. Na planecie Namek, Songoku i Vegeta znów się spotkali, ale tym razem musieli połączyć siły przeciwko Friezie, który zniszczył ich planetę. Z czasem dwaj Saiya-jini zaprzyjaźnili się ze sobą. Vegeta z Bulmą miał syna - Trunksa oraz córkę - Brę.
Rasa: Saiya-jin
Najwięksi wrogowie: Frieza, androidy, Cell, Buu i na początku Songoku
Najlepsi przyjaciele: Songoku (tak pół na pół)

PICCOLO


Piccolo (Szatan Serduszko Junior) jest synem Piccolo Daiamo (Szatana Serduszko). Obaj byli kiedyś wrogami Songoku. Piccolo stał się przyjacielem Saiya-jina. Szatan Serduszko jest Nameczaninem pochodzącym z planety Namek, którą zniszczył Frieza. Nieraz pomagał Songoku w walce. Zanim na Ziemię przylecieli Vegeta i Nappa, Piccolo trenował jego syna, Songohana. Wtedy się z nim zaprzyjażnił. Nawet poświęcił swoje życie, ratując go od ciosu Nappy - odepchnął Songohana i przyjął cios na siebie.
Rasa: Nameczanin
Najwięksi wrogowie: Frieza, androidy, Cell, Buu
Najlepsi przyjaciele: Songoku, Songohan, Songoten, Trunks, Kuririn, Yamscha

SONGOHAN


Songohan jest synem Songoku i Chichi oraz starszym bratem Songotena. Gdy był mały, porwał go Raditz, brat Songoku. Wtedy Piccolo i Songoku zaczęli go szukać. Stoczyli pojedynek z porywaczem. Raditz został pokonany, ale ojciec Songohana zginął. Brat Goku powiedział, że za rok przylecą na Ziemię dwaj Saiya-jini silniejsi od niego - Vegeta i Nappa. Piccolo postanowił trenować Songohana, aby pomógł im w walce. Songohan prawie zginął. Dzielny wojownik brał udział również w walce z Friezą, androidami i Buu. Jednak najdzielniej zachował się w pojedynku z Cellem, zabijając go techniką KAMEHAMEHA. Songohan ożenił się z Videl, córką Herkulesa (tego mistrza :) ) i miał córkę o imieniu Pan.
Rasa: Pół-Saiya-jin
Najwięksi wrogowie: Frieza, androidy, Cell, Buu
Najlepsi przyjaciele: Piccolo, Vegeta, Trunks, Kuririn, Tenshin, Yamscha

TRUNKS


Trunks to syn Vegety i Bulmy. Gdy Frieza z ojcem przyleciał na Ziemię, aby się zemścić, Trunks przybył z przyszłości i zabił ich. Brał udział w walce z androidami, Cellem i Buu. Podczas walki z Buu małemu Trunksowi (nie temu z przyszłości) udało się scalić z Songotenem.
Rasa: Pół-Saiya-jin
Najwięksi wrogowie: Frieza, androidy, Cell, Buu
Najlepsi przyjaciele: Songoten, Songoku, Piccolo, Songohan, Kuririn, Tenshin, Yamscha

SONGOTEN


Songoten jest drugim synem Songoku i Chichi oraz młodszym bratem Songohana. Urodził się kilka miesięcy po śmierci ojca. Podczas walki z Buu scalił się z Trunksem w Gotenksa.
Rasa: Pół-Saiya-jin
Najwięksi wrogowie: Buu
Najlepsi przyjaciele: Trunks, Vegeta, Piccolo, Kuririn, Tenshin, Yamscha

KURIRIN


Kuririn jest najlepszym przyjacielem Songoku. Kiedyś z nim rywalizował, ale czasy się zmieniły. Brał udział we wszystkich walkach i w każdej praktycznie ginął :) . Za każdym razem wskrzeszały go Smocze Kule. Kuririn ożenił się z androidem C-18, którą Smok zamienił w normalnego człowieka, i miał z nią córkę - Marron.
Rasa: Człowiek
Najwięksi wrogowie: Frieza, androidy (oprócz C-18), Cell, Buu
Najlepsi przyjaciele: Songoku, Vegeta, Piccolo, Songohan, Trunks, Songoten, Tenshin, Yamscha

TENSHIN


Najlepszym przyjacielem Tenshina jest Chaozu. Wraz z nim mieszka z dala od innych. Bardzo chce dorównać Songoku i cały czas trenuje. Brał udział w prawie wszystkich walkach.
Rasa: Człowiek
Najwięksi wrogowie: Frieza, androidy, Cell, Buu
Najlepsi przyjaciele: Chaozu, Songoku, Vegeta, Piccolo, Songohan, Trunks, Songoten, Kuririn, Yamscha

YAMSCHA


Yamscha jest niezbyt silnym człowiekiem. Najchętniej unikałby wszystkich walk. Na początku był chłopakiem Bulmy, ale później ona rzuciła go dla Vegety.
Rasa: Człowiek
Najwięksi wrogowie: Frieza, androidy, Cell, Buu
Najlepsi przyjaciele: Songoku, Vegeta, Piccolo, Songohan, Trunks, Songoten, Kuririn, Tenshin

CHAOZU


Chaozu jest najlepszym przyjacielem Tenshina. Jest specjalistą od technik telekinetycznych, takich jak na przykład unieruchomienie człowieka. Nie udzielał się zbyt dużo w walce. Jest przyjacielski.
Rasa: Człowiek
Najwięksi wrogowie: Frieza, androidy, Cell, Buu.
Najlepsi przyjaciele: Tenshin, Songoku, Songohan, Songoten, Piccolo, Vegeta.

YAJIROBE


Yajirobe jest tchórzliwy i najchętniej nie uczestniczyłby w żadnej z walk. Przez przypadek wpadł w środek walki z Vegetą, gdzie się nawet trochę przydał, odcinając wrogowi ogon. Jest samotnikiem. Poznał Songoku, gdy on był jeszcze mały, w lesie. Zamieszkał na Świętej Wieży.
Rasa: Człowiek
Najwięksi wrogowie: Frieza, androidy, Cell, Buu.
Najlepsi przyjaciele: Songoku, Songohan, Kuririn, Yamscha, Tenshin, Chaozu.

KAMESENNIN


Songoku poznał Kamesennina już na samym początku. To on nauczył małego bohatera techniki Kamehameha. Mieszka na małej w wyspie, w domku zwanym Kame House. Lubi oglądać telewizję, zwłaszcza gdy pokazywane są w niej ładne panie :)
Rasa: Człowiek
Najwięksi wrogowie: Frieza, androidy, Cell, Buu.
Najlepsi przyjaciele: Songoku, Kuririn, Yamscha, Tenshin.

BULMA


Bulma poznała Songoku, gdy tamten był mały. Na początku trochę się nie lubili, ale z czasem to minęło. Lubi składać wynalazki. Zrobiła Smoczy Radar do wykrywania Smoczych Kul. Na początku była dziewczyną Yamschy, ale później rzuciła go dla Vegety. Miała z Vegetą syna - Trunksa oraz córkę - Brę.
Rasa: Człowiek
Najwięksi wrogowie: Frieza, androidy, Cell, Buu.
Najlepsi przyjaciele: Songoku, Yamscha, Songohan, Songoten, Tenshin, Chaozu.

CHICHI


Jest córką Gyumayo i żoną Songoku. Poznali się, gdy byli jeszcze dziećmi. Mają dwóch synów - Songohana i Songotena.
Rasa: Człowiek
Najwięksi wrogowie: Frieza, androidy, Cell, Buu.
Najlepsi przyjaciele: Bulma, Trunks, Vegeta, Yamscha, Tenshin, Kuririn, Chaozu.


By Arti

 
Online: 01