Login:
Hasło:
-|| Anime Forever ||- Dragon Ball Nao Anime & Emulation Site SSJ POWER SSJ POWER SSJ POWER SSJ POWER
SSJ POWER SSJ POWER SSJ POWER SSJ POWER SSJ POWER SSJ POWER SSJ POWER
SSJ POWER SSJ POWER SSJ POWER SSJ POWER SSJ POWER SSJ POWER SSJ POWER
 
 

Dr Gero i jego twory


Dr Gero pojawia się już w Dragon Ball. Jest on wynalazcą, produkującym androidy, które mają mu pomóc zawładnąć nad światem. Początkowo jest zwykłym człowiekiem, jednak w Dragon Ball Z sam robi z siebie androida. Został zniszczony przez własne twory(Android 17 i 18). Pojawia się też w Dragon Ball GT, gdzie wraz z Dr Myuu stworzył Super C-17.

Cyborg 8(Hatchan)(Either)


Opis: Nazwany tak przez Goku, Hatchan(Pl. Ósemek), jest pierwszym tworem Dr Gero z jakim mamy do czynienia w Dragon Ball'u. Nie wykryty wcześniej błąd w oprogramowaniu Cyborga 8 uratował życie Goku w Wieży Muskułów(ów błędem jest zaprogramowana niechęć do zabijania oraz czynienia zła) Ósemek obdarzony jest nadnaturalną siłą, dzięki czemu był w stanie pomóc Goku pokonać trudności postawione przed nim w Wieży Muskułów. Pod względem wyglądu Hatchan jest niemal dokładną kopią bestii stworzonej przez Frankensteina. Android znalazł swe miejsce wśród mieszkańców wioski Jingle, usytuowanej nieopodal Wieży Muskułów.

Cyborg 13


Jest to wysoki szczupły Cyborg, z czapeczkš baseballową RR Army na głowie. Stworzony aby zlikwidować Goku, Android 13 został w filmie 7 wysłany przez komputer Dr Gero w przeszłość wraz z C14 i C15. W trakcie walki z Goku transformował się poprzez wchłonięcie części zniszczonych uprzednio przez Vegetę i Trunksa C15 oraz C14, zyskując przy tym dodatkową moc oraz wygląd potężnie umięśnionego Androida o rudych włosach i niebieskiej skórze(to właśnie on jest na obrazku powyżej!). Pokonał go Goku przy pomocy Genki Damy.

Cyborg 14


Towarzysz C13. Wielki sino-skóry Android. Nie przejawiał zbytniej inteligencji, aczkolwiek posiadał imponujące umiejętności bojowe. Pokonał go Trunks rozpoławiając mieczem.

Cyborg 15


Kolejny towarzysz C13. Mały Android ubrany w swego rodzaju garniturek i śmieszny kapelusik na głowie. Często sobie popijał olej z piersiówki. Pokonany został przez Vegetę.

Cyborg 16


Wysoki, rudowłosy Android o niebieskich oczach, noszący zielony bezrękawnik. Był zaprogramowany na zabicie Goku, jednak błąd w jego oprogramowaniu uniemożliwił mu to zadanie - kochał przyrodę, natomiast stronił od przemocy. Jego siła znacznie wykraczała poza umiejętności bojowe C17 oraz C18. Unicestwienie C-16 było głównym impulsem dla Gohana do przemiany w SSJ2.

Cyborg 17


Czarnowłosy Cyborg o wyglądzie młodego chłopaka. W Przeciwieństwie do swojego odpowiednika z przyszłości, C17 zaabsorbowany przez Cell'a staje się po zakończeniu Cell sagi bohaterem raczej pozytywnym. Później jest już jedynie postacią epizodyczną.
C-17 z przyszłości uwielbia zabijać i niszczyć, często też wraz z C-18 urządzali konkursy, kto więcej zabije.
Jego powrót oglądać możemy w DBGT, gdzie też łączy się z C17 stworzonym przez Dr Gero oraz Dr Myu w piekle, tworząc Super C-17, Androida niemal doskonałego.

Cyborg 18


Siostra bliźniaczka Andoroida 17. Jest niebieskooką blondynką o nieco chłopięcej budowie. Oglądając DB, wyróżniamy 2 C18 - bezlitosną maszynę bo zabijania z przyszłości, o której opowiada nam Future Trunks (tą zobaczymy również oglądając film specjalny: History of Future Trunks) oraz C18, przyszłą żonę Krillana. Ze związku z najsilniejszym CZŁOWIEKIEM świata, C18 rodzi córeczkę Marron.

Cyborg 19


Pulchny, białoskóry Android, stworzony jedynie po to, aby przetransportować mózg Dr Gero do ciała robota. Został zniszczony przez Vegetę za pomocą Big Bang Attack.

Cyborg 20


Android 20 był po prostu doktorem Gero, po przeniesieniu jego mózgu do ciała Androida. Miał na rękach specjalne kule, dzięki którym mógł wchłaniać energię z kul ki.

Cell


Cell jest najpotężniejszym z tworów Dr Gero. Tworzony był strasznie długo, wiele lat, w czasie których specjalny robot-szpieg o wyglądzie muchy pobierał cząsteczki krwi najlepszych wojowników na Ziemi. Sama nazwa Cell wzięła się z ang. Cell = komórka.
Cell miał dwie bardzo potężne przemiany, jednak aby je osiągnąć(obie) potrzebował dwóch androidów: C-17 I C-18.
Cell mógł też absorbować energię za pomocą swojego ogona. Z ogona też mógł wypuszczać nieskończoną liczbę swoich dzieci: Cell jr, które wyglądały prawie identycznie jak ich stwórca, z tym, że miały niebieską skórę.

Super C-17


To nie jest już projekt samego Dr Gero. To jest wynik wspólnej pracy Dr Gero i Dr Myu. Był to android prawie doskonały, nie do pokonania. Mógł całym ciałem absorbować lecącą na niego energię w postaci kul i fal ki. Do tego był szybki i zwinny.
Przegrał jedynie przez pamięć o C-18, której nie chciał krzywdzić.

By Dragon Fist & Dae

 
Online: 02