Login:
Hasło:
-|| Anime Forever ||- Dragon Ball Nao Anime & Emulation Site SSJ POWER SSJ POWER SSJ POWER SSJ POWER
SSJ POWER SSJ POWER SSJ POWER SSJ POWER SSJ POWER SSJ POWER SSJ POWER
SSJ POWER SSJ POWER SSJ POWER SSJ POWER SSJ POWER SSJ POWER SSJ POWER
 
 

Bogowie

Rou Kaioshin


Wiadomo że jest Kaioshinem z 15 generacji i kilkadziesiąt milionów lat przed akcją DB z został zamknięty w mieczu Z. Jest stary, ale to nie wiek sprawia że jest taki brzydki. Po prostu dawno temu za pomocą kolczyków Potara dokonała z nim fuzji wiedźma, przez co nabrał dziwnego wyglądu i zyskał umiejetności magiczne. Dzięki niemu powstał VEGETTO, a GOKU osiagnął SSJ4.

Dai Kaioshin


Najwyższy z bogów (pomijajac uwięzionego Rou). Został zaabsorbowany przez Majin Buu, gdy ratowal East Kaioshina. Dusza Dai Kaioshin'a żyła we wnętrzu Majin Buu, przez co Buu stał się mniej destruktywny. Fat Buu za sprawą duszy Dai Kaioshin'a, stał się dziecinny i przyjacielski. Zaprzyjaźnił się nawet z Mr. Satan'em i Bee.

East Kaioshin


Wziął udział w Tenkaichi Budokai (turniej sztuk walki), aby wytropić Babidi'ego i powstrzymać go przed uwolnienem Buu. Piccolo jako pierwszy odkrył kim jest. Siła SON GOKU, VEGETY i SON GOHANA zadziwiła go. Jest władcą wschodniej Mega Galaktyki (jedynie ona istnieje, ponieważ pozostałe trzy zniszczył Buu). Jego asystent to Kibito, z którym podczas fuzji przy pomocy kolczyków potara na trwałe stworzył Shibito.

North Kaioshin


Jeden z czterech Kaioshinów, a zarazem trzech którzy zostali zabici przez Buu. Sprawował władzę w Północnej Megagalaktyce, zniczonej przez Buu.

South Kaioshin


Bardzo waleczny Kaioshin, który podzielił los dwóch innych. Władał Południową Megagalaktyką zniszczoną przez Buu.

West Kaioshin


Jedna z czterech Kaioshin'ów. Została zabita przez Majin Buu razem z innymi Kaioshinami. Pod jej władaniem znajdowała sie Zachodnia Megagalaktyka, także zniszczona przez Buu.

Dai Kaio


Dai Kaio jest panem pojedynczej galaktyki. Uwielbia słuchać muzyki rockowej, co widać po jego ubiorze i zachowaniu. Jest podobno najsilniejszy we Wszechświecie. Zorganizował turniej sztuk walki. W finale spotali się Son Goku i Paikuhan. Obawiajac się siły Goku, Dai Kaio wymigał się z dawania mu prywatnych lekcji, co miało być nagrodą za wygranie turnieju. Dał za to Goku jednodobową przepustkę na Ziemię.

East Kaio-sama


Jest jedyną kobietą Kaio. Jest bardzo surowa dla swych podopiecznych. Podróżuje za pomocą latającego skutera.

West Kaio-sama


Zachodni Kaio zawsze musi coś dowieźć. Jego najlepszym uczniem jest Paikuhan, który jest prawie tak silny jak Son Goku. Zawsze był pewny, że jego uczeń jest najlepszy. Był także jednym z najbardziej wrogo nastawionych do North Kaio-samy. W zakładzie przegrał swoją planetkę na rzecz Kaito.

South Kaio-sama


Bardzo arogancki bóg. Jest rywalem północnego Kaio. Son Goku bez problemu pokonał jego najlepszego ucznia. Gdy przed powrotem na Ziemię Goku trenował w zaświatach, ten był BARDZO zdziwiony jego siłą.

North Kaio-sama


Bóg galaktyki, w której znajduje się Ziemia. Żyje w zaświatach na końcu Wężowej Drogi na małej planecie Nexus o silnej grawitacji, do czasu, gdy planetkę tą zniszczył autodetrukcja Cell'a. Jest świetnym nauczycielem i mentorem. Trenował Son Goku. Mieszka z małpką Bubbles i świerszczem Gregorym.

Enma Daio


Jest pracownikiem biura w zaświatach. To on decyduje kto trafi do nieba, a kto do piekła. Kontroluje też prace Kamich. Decyduje kto jest wart podróży drogą weża i jako pierwszy ją przeszedł by trenować u Kaito. Po nim dokonał tego jako drugi Goku.

Kami


Oficjalny bóg Ziemi. Pochodzi z Namek, skąd został wysłany na Ziemię jako mały chłopiec przez ojca. Po dotarciu na Ziemię, podjął nauki u poprzedniego Kami'ego. Po wyrzuceniu z serca zła (fizyczna forma to Piccolo Daimao), został nowym wszechmogącym. W sadze cyborgów, połączył się na powrót z Piccolo.

Dendie


Po fuzji Piccolo i Kami'ego, został wyznaczony przez Guru Nemeczan na nastepcę Kami'ego. Po przylocie na Ziemię, gdy objął stanowisko, ulepszył Shenlonga, dając mu moce zbliżone do tych posiadanych przez Porungę.

by Sosek

 
Online: 02