Login:
Hasło:
-|| Anime Forever ||- Dragon Ball Nao Anime & Emulation Site SSJ POWER SSJ POWER SSJ POWER SSJ POWER
SSJ POWER SSJ POWER SSJ POWER SSJ POWER SSJ POWER SSJ POWER SSJ POWER
SSJ POWER SSJ POWER SSJ POWER SSJ POWER SSJ POWER SSJ POWER SSJ POWER
 
 

Orion


Mistrzem krainy jest Tauros.
Wolne miejsca w tej krainie: ???
Grupy graczy w tej krainie:
1. Shindrak, Segrig, Saturos, Gosu, Horikawa, Bliz, Shigon, Misitc Pindek, Cervantes.
Sesje zazwyczaj odbywają się w piątki o 18:30 tutaj: Chat Orionu


Nowa sytuacja na Orionie:

Guru Tauros i jego wierny sługa Gaaval zostali zabici przez złego Icera Senfersa, który ogłosił się Imperatorem Zjednoczonego Cesarstwa Orionu i przejął władzę nad prawie całą planetą. Z dnia na dzień jego potęga rośnie, a jego rządy stają się coraz bardziej totalitarne. Ci, którzy dawniej nie buntowali się przeciw Imperatorowi z naiwności, obecnie są mu posłuszni ze strachu. Wciąż jednak przy życiu pozostali niektórzy dawni wojownicy Taurosa, którzy postanowiają zbudować silny ruch oporu i - gdy nadejdzie odpowiednia chwila - stawić czoło tyranowi.
Opis krainy:

Orion nie jest dokładnie zbadany. Mogą znajdować się na nim miejsca, których nie ma na mapie. Najmniej zbadane jest zwłaszcza Morze Solono. Na morzu tym leży wielka Wyspa Lori, otoczona czterema mniejszymi wyspami. Na północnym zachodzie wyspy znajduje się pustynia Saadar. Na południe od niej leży 6 Gór Mniejszych położonych blisko Jeziora Oktan. Dalej, na wschód, jest wielki las, w którym znajduje się główna baza Senfersa. Pomiędzy jeziorem Oktan a miastami Lagor i Fraxal znajduje się pałac, który dawniej należał do Guru. Później jednak został przejęty przez Senfersa i obecnie to on w nim mieszka. Na południowym wschodzie jest port połączony drogą morską z portem na wyspie Ikar, na której odbywają się Turnieje Sztuk Walki. Przy obu portach leżą małe miasta portowe. Na zachód od Wyspy Lori położona jest wyspa Soflax, której znaczną część stanowi ogromny las. Na południe od niej leży wyspa Dedal, na której znajduje się jedyna większa rzeka w całej krainie. Jest tam wiele małych wiosek oraz niewielka pustynia Piaskowa. Na wschód od Wyspy Lori leży zaś nieduża wysepka Gort zajmowana głównie przez góry i lasy.

Smocze Kule:

Na Orionie znajduje się 7 Smoczych Kul. Jeśli zbierze się je wszystkie, można przywołać smoka, który spełnia życzenia. Ma on moc większą niż Guru krainy, ponieważ tworzył on Smocze Kule i przekazywał im swą moc przez bardzo długi czas. Smok może w ułamku sekundy dokonać rzeczy, na które Guru musiałby poświęcić czas równy czasowi, w którym tworzył Kule. Tauros dał kulom także moc działania nawet w przypadku jego śmierci. Obecnie 6 kul posiada Senfers a jedną (5-cio gwiazdkową) mają przy sobie dawni wojownicy Guru.

Objaśnienie symboli na mapie.
Opis miejsc w krainie.
Opis miast w krainie.
 
Online: 01