Login:
Hasło:
-|| Anime Forever ||- Dragon Ball Nao Anime & Emulation Site SSJ POWER SSJ POWER SSJ POWER SSJ POWER
SSJ POWER SSJ POWER SSJ POWER SSJ POWER SSJ POWER SSJ POWER SSJ POWER
SSJ POWER SSJ POWER SSJ POWER SSJ POWER SSJ POWER SSJ POWER SSJ POWER
 
 

MarSara


Mistrzem krainy jest Benorn.
Wolne miejsca w tej krainie: ???


Opis krainy:

Galaktyka MarSara powstała miliardy lat temu i była całkowicie opustoszała, mimo że posiadała aż trzy planety z odpowiednimi warunkami do powstania życia. Wszystko zmieniło się jakieś kilkaset lat temu, gdy dotarli tu pierwsi koloniąci. Planety zostały zasiedlone w bardzo szybkim tempie przez żądnych łatwego łupu kolonistów. Bardzo szybko zorientowano się jednak, że żadna jednostka nie da rady samotnie wybić się ponad inne i połączono się w przymierza. Aktualnie w galaktyce znajdują się cztery przymierza i każde z nich panuje nad dosyć pokaźnymi terytoriami. Jednoczeąnie potęga każdego z nich spowodowała, że żadne z nich nie może przeważyć nad drugim i w ten sposób zawarto rozejm. Galaktyka składa się z 7 planet, główną planetą jest Eridani gdzie znajdują się główne organizacje wszystkich przymierzy. Wokół planet Gamma, Cephei i Majoris krążą wrota podróżnicze dzięki którym można przemieszczać się do dowolnych innych wrót, choćby na drugim zakątku wszechąwiata. Nikt nie wie, kto i po co stworzył te przejącia. Na planecie Eridani znajduje się również pałac guru, lecz nikt nie wie gdzie dokładnie.

Guru planety:

Guru planety jest człowiek, który przyjął imię Benorn. Przesiaduje on zwykle w swej siedzibie, gdzie oddaje się całkowicie utrzymaniem równowagi na planecie, choć nie zmienia to faktu, że w razie wojny i tak nie dałby rady nic zrobić. Posiada on pięciu wojowników, którzy są również jego mocą twórczą (wykonują każde zadanie).

Smocze Kule:

Jest ich 10, lecz, aby spełnić jedno życzenie potrzeba jedynie 7 kul. Każda kula więcej powoduje zwiększenie mocy kul. Kule te są przeźroczyste i posiadają wewnątrz siebie niebieską gwiazdkę, wielkoącią przypominają piłkę tenisową.
 
Online: 01