Login:
Hasło:
-|| Anime Forever ||- Dragon Ball Nao Anime & Emulation Site SSJ POWER SSJ POWER SSJ POWER SSJ POWER
SSJ POWER SSJ POWER SSJ POWER SSJ POWER SSJ POWER SSJ POWER SSJ POWER
SSJ POWER SSJ POWER SSJ POWER SSJ POWER SSJ POWER SSJ POWER SSJ POWER
 
 

Legaia


Mistrzem krainy jest Aeris.
Wolne miejsca w tej krainie: ???Opis krainy:
Opis krainy:
Planeta ta powstała wiele miliardów lat temu i jest jedną z 6 planet krążących wokół swojej gwiazdy, która nosi nazwę Legaia. Glob ten przez wiele stuleci zamieszkiwali ludzie, którzy koegzystowali w harmonii ze stworzeniami o tajemniczej nazwie Seru. Jednak z nie znanych przyczyn porzucili oni swoją ojczystą planetę. Kilka wieków później na planecie wylądowały pierwsze statki z uchodźcami Imperium Tauri (stąd nazwa planety). Była to resztką istot różnych ras, którym udało się niespostrzeżenie uciec przed Władcą Systemu Kronosem, który chciał całkowicie zniszczyć Taurian.

Taurianie zbudowali swoje miasta na gruzach poprzedniej cywilizacji. Przez dwa stulecia w nowej ojczyźnie żyli oni w dobrobycie, prężnie się rozwijając pod względem kulturowym jak i technologicznym. Dopiero śmierć piątego Władcy Imperium przyniosła pierwszy kryzys, jakim był rozpad Imperium na trzy suwerenne Królestwa (Tollan, Ashenów i Tokra), których władcami zostali trzej synowie ostatniego Władcy. Przez kolejne lata, Królestwa ze sobą współpracowały i wydawało się, że mimo podziału nic nie może zagrozić pokojowi na Tauri. Niestety były to tylko złudne nadzieje, a wszystko zmieniło się kilka miesięcy temu, gdy na placecie zaczęła pojawiać się dziwna mgła pod wpływem, której zwierzęta i ludzie zamieniają się w krwiożercze bestie.

Opis Guru:
Aeris jest jedyną dobrą Władczynią Systemu, której zależy na obaleniu jej okrutnych towarzyszy i zakończeniu ich tyranii. Pochodzi z Asgardu i jako jedna z najstarszych spośród wszystkich Władców Systemu posiadała największe Imperium. Jej poddani byli traktowani z szacunkiem i życzliwością, co nie podobało się innym Władcą, którzy byli okrutni dla swojego ludu. Zawarli oni sojusz na mocy, którego chcieli zabić Aeris, a planety jej Imperium rozdzielić między sobą. W ostatecznej bitwy na orbicie planety Freedom wojska władczyni zostały zniszczone przez wojska koalicjantów, a jej samej udało się ujść ledowa z życiem. Ranna i prawie martwa wylądowała na obcej planecie gdzie została uratowana przez ludzi z Tauri. Od tego dnia minęło 250 lat (czyli do chwili obecnej) i nikt przez ten czas nie widział Aeris. Chociaż niektóre kroniki mówią, że widziano ją kilka razy w różnych miastach w asyście trzech zakapturzonych postaci…

Władcy Systemów:
Jest to potężna rasa okrutnych, bezwzględnych i podobno nieśmiertelnych istot, które uważają się za Bogów. W imię tego podbijają inne planety, narzucając im swoją wolę i zmuszając ich do posłuszeństwa pod karą śmierci. Nikt nie wie ilu Władców Systemu, tak naprawdę żyje, ale jedno jest pewne nie spoczną oni dopóki nie zniewolą każdej istotny w całym wszechświecie…

Smocze Kule:
Na Tauri znajduje się 7 smoczych kul, ale są to tylko pogłoski, ponieważ do chwili obecnej nikomu nie udało się znaleźć choćby jednej z nich. O ich istnieniu świadczą jedynie stare księgi i rysunki odnalezione w ruinach Biblioteki Światła.

 
Online: 01