Login:
Hasło:
-|| Anime Forever ||- Dragon Ball Nao Anime & Emulation Site SSJ POWER SSJ POWER SSJ POWER SSJ POWER
SSJ POWER SSJ POWER SSJ POWER SSJ POWER SSJ POWER SSJ POWER SSJ POWER
SSJ POWER SSJ POWER SSJ POWER SSJ POWER SSJ POWER SSJ POWER SSJ POWER
 
 

Barhari


Mistrzem krainy jest Paraut.
Wolne miejsca w tej krainie: ???


Opis krainy:
RYS HISTORYCZNY
Przed wiekami nieznany kataklizm spowodował roztopienie się czap lodowców i drastyczny wzrost poziomu wody. Ponad połowa ludzi żyjących na kontynentach zginęła w powodzi, a ci, którym udało się przetrwać, musieli stawić czoła głodu i niebezpieczeństwom kryjącym się w głębinach wody. Z odpadów pływających po powierzchni wody zaczęli budować prymitywne pływające platformu, które z biegiem lat rozrosły się do rozmiarów sporych miast.
O wiele łatwiej mieli mieszkańcy stacji badawczych znajdującychy się na dnie oceanów. Ich miasta, znajdujące się pod kopułami, właściwie nie odczuły żadnych skutków kataklizmu, a ponadto dzięki uprawom hydroponicznym były całkowicie niezależne pod względem tlenu i pożywienia.
Jedynym lądem, który przetrwał wyniszczenie całej planety była Aradia. W obawie przed zbyt dużym napływem rozbitków jej mieszkańcy przy pomocy zaawansowanej technologii stworzyli barierę mającą bronić dostępu do wyspy. Teraz, po latach , świat wyleczył rany spowodowane potopem. Wiele miejszych pływających miast łączyło się tworząc w rezultacie osiem państw-miast, utrzymujących stosunki handlowe ze stacjami podwodnymi. Od czasu powstania Bariery nikt nie miał wiadomości od Aradii. Jej mieszkańcy w dalszym ciągu są całkowicie odizolowani od świata zewnętrznego.

PŁYWAJĄCE MIASTA
Z początku były tylko kilkoma tratwami zbitymi byle jak i dryfującymi bez celu, lecz ta sytuacja szybko uległa zmianie. Pływające miasta rozrosły się w błyskawicznym tempie, przyłączając do siebie mniejsze dryfujące konstrukcje. Obecnie jest ich osiem. Powierzchnia każdego z nich wynosi od 300 do 600 km kwadratowych. Większość mieszkańców zajmuje się rybołówstwem lub handlem ze stacjami badawczymi, wymieniając mięso ryb, którego mają pod dostatkiem, na rośliny hodowane w podwodnych szklarniach.

PODWODNE MIASTA
Już przed kataklizmem podwodne stacje badawcze były całkowicie samowystarczalne i przystosowane do utrzymywania dużej ilości ludzi. W skład kompleksów wchodzą szklarnie i destylatory wody morskiej. Niestety w czasie potopu wymarły niemal wszystkie zwierzęta, więc żeby uzupełnić dietę mieszkańcy podwodnych miast handlują z ludźmi znad powierzchni wody.

MIT O LATAJĄCYM MIEŚCIE
Niektórzy uważają, że wysoko ponad chmurami unosi się latające miasto, zbudowane przed wiekami przez ludzi, którym nie odpowiadało życie w Pływających Miastach. Niestety nikomu nie udało się potwierdzić tej historii.
 
Online: 01