Data: 24-09-2006 22:20
Temat: Znów filmiki
Komentarze: 1437

Właśnie dodałem na stronę 3 kolejne filmiki: Życzę miłego oglądania

Filmiki pewnie już się wam przejadły, więc następnym razem dam coś innego.


Data: 23-09-2006 22:40
Temat: Dragon Ball Z Sparking Neo
Komentarze: 8

Witam.. mam dla was Dobrą wiadomość.. a mianowicie.. Premiera DBZ SPARKING NEO będzie miała miejsce 5.10.2006 roku.. Gra liczy ponad 130 postaci..
Wielkim plusem są tranformajce w Oozaru Wszytskich postaci rasy Saiyan..
Podziw budzą także transformacje Cella czy Freezera.. Bardzo urozmaicony system walk..
Ogólnie gra zapowiada się bardzo dobże Zniecierpliwością czekam na Premierę
Pozdrawiam i do Następnego NewsaData: 17-09-2006 15:44
Temat: Kolejne filmiki i nowy fanart :]
Komentarze: 7

Tak jak w temacie, właśnie dodałem na stronę 11 filmików (nie do Fan Corner, tylko do Multimedii) oraz rysunek autorstwa Krisa (tu akurat Fan Corner). Zachęcam do przysyłania zarówno własnych rysunków, jak i innych waszych prac: filmików, opowiadań, itp.


Data: 14-09-2006 20:36
Temat: Kolejne 10 filmików + fanart
Komentarze: 12

Dodałem na stronę kolejne 10 filmików. Żeby było jasne, nie do "Fan Corner", tylko do "Multimedii", ponieważ nie są to filmiki fanów tylko fragmenty odcinków/filmów DB/DBZ/DBGT.

Ponadto w "Fan Cornerze" startuje nowy dział: "Rysunki", w którym umieszczony został już jeden rysunek. Jeśli chcecie, możecie wysyłać mi swoje prace do umieszczenia w Fan Cornerze.


Data: 13-09-2006 20:59
Temat: 10 filmików
Komentarze: 8

Jest to mój 26 news na systemie "Fusion news". Poprzedni news był zaś na tym systemie setnym, czego uczcić zapomniałem. Czynię więc to teraz, dodając na stronę 10 filmików, znalezionych niegdyś w czeluściach netu, a odnalezionych w zakamarkach mojego dysku podczas wakacyjnych porządków. Ponadto dział "Filmiki" trochę zmieniłem.


Data: 04-09-2006 13:36
Temat: Nowy fanowski film i free lay od Kakarotta
Komentarze: 7

Witam!

Na stronie właśnie pojawiła się nowa fanowska saga: DB Dirtto, stworzona przez Fido. I nie - nie jest to opowiadanie, lecz film odcinkowy ;) DB Dirtto możecie znaleźć (oprawione oczywiście screenem i opisem ;]) w Fan Cornerze, w dziale "Filmy". Zachęcam do ściągania :-)

Ponadto został dodany nowy free lay od Kakarotta, o którym wspominałem we wcześniejszym newsie. Jeszcze raz thx dla niego ;]

Uczniom życzę powodzenia w szkole, a studentom miłego ostatniego miesiąca wakacji ;-)


Data: 03-09-2006 16:30
Temat: Big update!
Komentarze: 1

Może i nie aż taki "Big", ale od dłuższego czasu takiego jak ten na stronie nie było ;-) Postanowiłem wam trochę zrekompensować to, że aktualizacje były tak rzadko i wrzuciłem na stronę 5 fanowskich filmów DB: Wszystkie ładnie opsane i oprawione screenami w Fan Cornerze, w dziale "Filmy" :-)


Data: 03-09-2006 13:12
Temat: Szkoła..Szkoła..Szkoła..
Komentarze: 341

Witam, jak każdy już pewnie wie (albo i nie xD) Jutro jest „ten” dzień. Rozpoczęcie Roku Szkolnego.. Nadchodzi czas nauki i odrabiania zadań.. Więc SSJP zejdzie na 2 plan.. Jednak postaramy się nie zapomnieć i co jakiś czas dawać upki…

Teraz, co do mojej osoby. Jak już wiecie jestem nowym Grafikiem. Na SSJP planuje wiele zmian.. Nie powiem, jakich bo jeżeli projekt wejdzie w życie to będzie niespodzianka ..

Skorzystając z okazji prosiłbym o udzielanie się na forum i głosowanie, w TopListach aby nasza strona była jeszcze bardziej popularna.
Pozdrawiam i do następnego Newsa.Data: 02-09-2006 22:03
Temat: Fanowski film na osłodę końca wakacji ;]
Komentarze: 3

Witam,

Z Chojnic już dawno wróciłem i - tak jak myslałem - było wspaniale ;)
Spotkałem się tez tam osobiście z Dragon Fistem.

A teraz do rzeczy:

1. Nie wiem, czy wszyscy z was pamiętają Kakarotta, ale był on niegdyś na stronie grafikiem. Chociaż na stronę nie powraca, to przysłał mi free lay, który niedługo umieszczę na stronie. Bardzo mu za to dziękuję :-)

2. Na stronę przyjąłem nowego grafika - Kostka. Jest już w redakcji i prawdopodobnie jutro napisze newsa.

3. W poniedziałek zaczyna się rok szkolny. Pewnie nie jest to dla was miła wiadomość, dlatego na osłodę daję wam fan-film - po raz pierwszy zagranicznej produkcji. Nosi on nazwę: "1 Million Power Warriors" i jest warty obejrzenia :] (znaleźć go możecie w Fan Cornerze).

Życzę wszystkim powodzenia w szkole i na studiach