Data: 30-10-2008 20:23
Temat: PBCH News
Komentarze: 1541

Witam.

News będzie wyjaśniający sytuację z PBCH. Dochodzą do mnie odzewy sfrustrowanych graczy, którzy zarzucają mi niedbalstwo. Chodzi o to, że postacie, które stworzyli nie pojawiły się na stronie. Już wyjaśniam.

Na bieżąco (nawet kilka razy dziennie) zaglądam do Panelu Administracyjnego i aktualizuję wszystkie zmiany. Dodaję również nowych graczy WTEDY I TYLKO WTEDY, gdy spełniają wszystkie wymagania zawarte w Formularzu oraz w Zasadach. Jako, że z wypełnianiem pojedynczych pól nie macie problemu, skupię się na polu Historia. To ona jest głównym problemem.

Historia powinna być złożona, mieć nie mniej niż 300 słów oraz nie powinna być powiązana z prawdziwym DB. Czyli, jeśli ktoś napisze, że spotkał Songa, był jego matką, walczył z Vegetą itd. to następuje natychmiastowa dyskwalifikacja. Historia w stylu "Urodziłem się" albo "Mieszkam na Namek" też nie jest gwarantem przejścia w świat gry.

Jeśli ktoś nie jest w stanie napisać krótkiego wypracowania to nie wiem jak chce sobie poradzić w grze, w której się tylko pisze...


Data: 22-10-2008 15:45
Temat: Bleach 191
Komentarze: 0

W tym tygodniu podziwiamy odcinek oznaczony numerkiem 191.

Akcja w hueco Mundo powoli się rozkręca. ichigo walczy z Nnoitorą, a Renji i Ishida z Szayel'em, który pokazuje swoją prawdziwą formę.

Dla tych, którzy nie czytali mangi końcówka może być nielada zaskoczeniem : ).
Data: 15-10-2008 18:30
Temat: Bleach 190
Komentarze: 0

Witam. Dziś w internecie pojawił się odcinek anime z numerkiem 190.

Jest to pierwszy niefillerowy odcinek od dłuższego czasu. Dlatego wprowadza nas do dalszych losów naszych bohaterów w Hueco Mundo. Przypominam, że ich przygoda została przerwana przez fillery.

Większość odcinka to przypomnienie ostatnich wydarzeń sprzed fillerów. Zachęcam do oglądania.edit

Oczywiście kolejny chapterek mangi także się ukazał.


Data: 09-10-2008 18:23
Temat: Bleach 189, ostatni filler.
Komentarze: 1607

Wczoraj w internecie ukazał sie ostatni fillerowy odcinek Bleach o numerku 189. Od nastepnego wtorku wracamy do Hueco Mundo!

Dzień emisji Bleach został przeniesiony na wtorek. Prawdopodobnie będziemy mieli przyjemność oglądać kolejne odcinki (w internecie) w środy.

PS. Ciężko u mnie bywa z czasem, nie zawsze będę informować o każdym odcinku/rozdziale, ale postaram się informować o najważniejszych wydarzeniach.
10.10.08 EDIT

Dziś w internecie ukazał się kolejny chapter mangi, komentarz pozostawiam wam...