Data: 31-05-2007 17:21
Temat: Ważne informacje!
Komentarze: 1283

Witam!

Kilka spraw organizacyjnych. Nie ukrywam, że niektóre z nich są najwyższej wagi :p Wpadłem na pomysł zorganizowania sesji wakacyjnych. Były by to 3-4 sesje w pierwszym miesiącu wakacji. Sonda i temat dostępny jest TUTAJ.

Kolejna sprawa. Planuję podział mojej krainy na 2 grupy po 5 graczy. Także niedługo przygotujcie się na nowe miejsca w krainie Atrix Ponadto, w dalszym ciągu poszukuję nowych guru. Szukam ich na własną rękę. Nieważne jak ^^

Po raz kolejny apel skierowany do nowych graczy. Piszcie porządne, poprawne ortograficznie i gramatycznie historie. Na podstawie historii przyjmujemy graczy. W innym wypadku postać wyrzucamy.

Niech SSJPower + PBCH będzie z Wami


Data: 20-05-2007 20:47
Temat: Przeczytaj albo zginiesz
Komentarze: 7

Witam!

Kilka graczy dodanych, kilka zaktualizowanych, kilka przeniesionych bla bla bla. Czyli normalka. Jednakże, w tym newsie pragnę odnieść się z apelem do nowych graczy, bądź takich co chcą się zarejestrować.

Najpierw do nowych, którzy już grają:
1. Nie zaznaczajcie sobie jakichś technik, skoro nie macie PD, bo potem nie wiem, które usuwać i wywalam po prostu całą postać.
2. Nie zakładajcie kilku kont.

Teraz do tych co chcą się zarejestrować:
1. Nie piszcie, że wasza postać posiada USSJ4 ;|
2. Nie nazywajcie swojej postaci od imion z DB, ani nie dodawajcie do nicków "SSJ" itd.
3. Teraz najważniejsze. Historia. Na podstawie historii przyjmujemy, bądź odrzucamy Wasze formularze (właściwie to ja to robie), dlatego postarajcie się. Historia powinna być:
a) rozbudowana,
b) NIE KRÓTKA,
c) NIE MOŻE być powiązana z DB (czyli nie pisać mi, że jesteście bratem Goku, albo byliście świadkami walki z Vegetą i kimś tam),
d) historia nie powinna zawierać błędów ortograficznych,
e) nie piszcie w historii swojego numeru Gadu, albo, że odkryliście tą stronę na epulsie.

To w sumie tyle. Jeśli historia nie będzie spełniała wymagań to cała postać zostaje odrzucona. Mam nadzieję, że wyraziłem się jasno.

I CZYTAĆ ZASADY !!!


Data: 04-05-2007 18:15
Temat: Koniec wątku
Komentarze: 6

Ema!

W krainie Atrix zakończył się wątek. Karty graczy zostaną w krótkim czasie zaktualizowane. Również tych graczy, którzy niedawno odeszli. Proszę o cierpliwość.

Do krainy dołączyło dwóch nowych graczy. Witamy

Jeśli chcesz dołączyć do krainy jest to najwłaściwsza chwila. Na dzień dzisiejszy zostało jedno miejsce.

Zachęcam do zapisywania się do gry oraz zapoznaniem się z zasadami. Przypominam również o wysyłaniu obrazków do postaci na adres arti@dbz.in !

W związku z napływem graczy poszukiwane są również osoby, które będą prowadził sesje. Jeśli masz doświadczenie w prowadzeniu gry i lubisz to robić to nie czekaj tylko pisz na arti@dbz.in !

Niech wiadomo-co będzie z Wami

Update by Rav (6 maja 2007 14:10): Ponieważ miałem chwilkę, zrobiłem częściową aktualizację graczy z Barsawii.

Update 2 by Rav (6 maja 2007 14:34): Przywróciłem postać dawnego gracza - Xan Gorana ;]


Data: 02-05-2007 18:33
Temat: Update DBF
Komentarze: 22

Witam!

Z powodu nieaktywności przeniosłem graczy: Breshnev oraz Ronin do działu "Gracze bez guru". Jest to równoznaczne z wyrzuceniem z krainy. Nie sądzę, aby powyżsi panowie kiedykolwiek wrócili na DBF ;) W związku odejściem dwóch graczy i wyrzuceniem kolejnych dwóch w krainie zostało... dwóch graczy Także jeśli lubisz łamigłówki, a zarazem ciekawe walki zapraszam do mojej krainy Atrix.

Niech SSJPower będzie z Wami

EDIT: Z Barsawii odszedł gracz Rocky, natomiast doszedł Pitti.

Zostali dodani nowi gracze! Oto lista:
Vegaikao
Kuriza
LordMroQ
sasuke
GokuSan
Geggita
Goken

Mały apel. Starajcie się bardziej wysilać przy pisaniu historii. Ona nie jest dla picu. Pokazuje nam między innymi Wasz stopień zaawansowania w języku polskim oraz, w pewnym sensie, dojrzałość. Niektórzy robią sobie ewidentne jaja przy pisaniu historii...

WYSYŁAJCIE OBRAZKI NA ADRES arti@dbz.in !