Data: 09-05-2006 18:02
Temat: Czas najwyższy...
Komentarze: 232

Czas najwyższy by to napisać...

Na początku myślałem, że to nie potrwa długo, więc nic nie pisałem.
Sądziłem, że po krótkim czasie powrócę do regularnego aktualizowania strony. Niestety stało się inaczej. Wierzcie mi lub nie - wszystko mi jedno - ale wciąż mam za dużo na głowie i nie mam czasu, aby zajmować się tą stroną.
Straszliwie irytują mnie komentarze typu: "Dlaczego nic nie ma nowego na stronie?", "Denerwuje mnie, że nie ma newsa od kilku miesięcy", itp.
Przecież nic nie dzieje się bez przyczyny, więc jakiś powód zastoju musi być! I jaki by nie był, na pewno problem nie zostanie zażegnany pod wpływem tego typu komentarzy.
Bardzo chciałbym móc zająć się SSJ POWER, niestety narazie to niemożliwe.

Dlatego muszę powiedzieć to jasno, ponieważ nie wszyscy rozumieją:

Oficjalnie zawieszam swoją działalność na stronie na czas nieokreślony.
Czyli aż będę mógł się nią zająć znów. Nie wiem, kidy to nastąpi, ale nastąpi napewno. I dlatego strony nie zamykam, a jedynie zawieszam swojądziałalność. Czyli nie robię NIC, ale to zupełnie NIC związanego ze stroną. Nawet najmniejszych drobiazgów (no chyba, że trzeba kogoś zbanować, czy pokasować komentarze). Czyli nie przysyłajcie mi narazie żadnych maili, nie zgłaszajcie siędo wymiany, współpracy, nie składajcie propozycji, wiadomości na GG, itp. Tzn. możecie to robić, ale odpowiem nie wcześniej niż za miesiąc.

Przykro mi, że tak wyszło, ale nic na to w chili obecnej nie poradzę.
Gdy już wszystko sobie uporządkuję, zamierzam się zabezpieczyć przed takimi sytuacjami i tak sobie wszystko rozplanować, żeby starczało mi czasu na wszystko. Mam wielkie nadzieje, ale jak wyjdzie - nigdy nie można mieć pewności...