Data: 28-03-2007 13:33
Temat: PBCH again
Komentarze: 359

News będzie w formie notatki szkolnej ;)

1. Został dodany nowy gracz - Nealhon.

2. Do zgłaszających się:
a) Proszę o niepisanie historii typu: "przeżył po wybuhu planety vegeta", czy "Jego historia jest nieznana". Takie zgłoszenia są bezlitośnie kasowane.
b) Pamiętajcie o dosłaniu do mnie mailem obrazka!
c) Kilka błędów w historiach może się zdarzyć, ale bez przesady! Jeśli chcecie grać na DB Future, sprawdźcie kilka razy swoje histrie przed wysłaniem i poprawcie błędy.
d) Został poprawiony błąd w formularzu rejestracyjnym, uniemożliwiający zapisywanie się Nameczan.
e) Historie najlepiej piszcie w notatniku i potem wklejajcie ją do formularza, by nie tracić jej, w przypadku jego błędnego wypełnienia (wówczas wszystkie dane znikają i musicie wypełniać od nowa).

3. Byćmoże na Orionie nie będzie w ten piątek sesji. Poza tym najprawdopodobniej zostanie w najbliższym czasie zmieniony termin sesji, więc proszę moich graczy o pisanie propozycji terminu. Obecnie myślę o wtorku/środzie.
Poza tym, jeśli okaże się, że są jeszcze wolne miejsca w mojej krainie (czyt. nie będzie można ustalić terminu, na który będzie mogła przyjść wystarczająca liczba graczy) mogę jeszcze przyjąć paru graczy, najlepiej znajomych

Ostatnio byłem mocno zajęty (choroba--zaległości w szkole--kilka konkursów--sprawdziany--parę innych spraw), teraz też raczej od razu nie zabiorę się za częste aktualizacje strony, ale kto wie?

W każdym razie okres, podczas którego na stronie będzie pojawiać się wiele ciekawych multimediów, zbliża się wielkimi krokami, a póki co liczę na aktywność redakcji


Data: 16-03-2007 12:28
Temat: PBCH - spraw kilka
Komentarze: 1370

1. Dodany gracz Kris Shivente.
2. Do zgłaszających się na graczy:
3. Do moich graczy z Orionu: Przypominam, że sesje odbywają się w piątki o 18:30 tutaj: http://polchat.pl/chat/?room=Orion.

Sesja odbędzie się także dzisiaj, bo - chociaż ostatnio byłem chory - dzisiaj już jestem prawie zdrowy

Update: Dodany gracz Kubiscyt. Dae - doślij obrazek
Update 2 (18 marca 2007): Dodany gracz Vinid Daegurth
Update 3 (19 marca 2007): Dodany gracz Astarot


Data: 15-03-2007 21:10
Temat: Redakcja nie śpi! - Kolejny odcinek FanFick'a
Komentarze: 0

Właśnie ukazał się nowy odcinek mojego FanFick'a. Bezpośredni link do odcinka na forum to: http://ssjpower.net/forum/viewtopic.php?p=22860#22860


Proszę o komentarze. Może nie jest zbyt długi, ale treściwy. Następnym razem bardziej się postaram.

Zachęcam do czytania i pisania postów na forum! To tyle, do następnego newsa!


Data: 14-03-2007 18:16
Temat: Nowy odcinek FanFick'a pt.: "Saiyan Power Forces"
Komentarze: 15

Mam przyjemność ogłosić, iż na forum ukazał się nowy odcinek FanFicka, którego mam przyjemność być autorem. Bezpośredni link do odcinka to: http://ssjpower.net/forum/viewtopic.php?p=22830&sid=5d1d9b23e946adf6af1d5dfb15c06ed7#22829

O czym jest cały FanFick? Jest to kreacja własna, z Dragon Ball'em ma wiele wspólnego, ale staram się przeplatać w nim własne pomysły, jak i inne anime. Jest to więc taki idealny zlepek wszystkiego. Niekiedy sam czytam stare odcinki, których zbyt dobrze nie pamiętam i jestem zaskoczony, co ja napisałem! Naprawde!

Bezpośredni link do początku FanFicka jest tutaj: http://ssjpower.net/forum/viewtopic.php?t=829&start=0


Moge śmiało też powiedzieć, że każda osoba, która wyśle zgłoszenie może znaleźć się w opowiadaniu, nie koniecznie jako bohater, ale powinna się znaleźć, a zależnie od tego jak dana osoba udziela się na forum, to ma większe szanse na stanie się bohaterem. Więc zapraszam do udzielania się na forum SSJ Power!
I oczywiście do czytania FanFicka! Mam nadzieję, że się podoba.

Teraz będe pisał 49 odcinek, który, mam nadzieję, będzie się podobał ^^


Data: 14-03-2007 15:13
Temat: Aktualizacja PBCH
Komentarze: 0

Dopiero co PBCH pojawiło się na SSJ POWER, a już zapisało się 2 nowych graczy: Bobercik i Micro Trzeci jest w drodze. Nieźle ;]

Poza tym poprawiłem dwa drobne błędy w oskryptowaniu (zgłoszenia na graczy tych, którzy edytowali swoje karty, były widoczne na liście jeszcze przed zatwierdzeniem, a koszt Tayokenu przy zapisach był nieprawidłowy).

Zachęcam wszystkich do zapisów!
Przypominam też, że potrzebni są nowi Guru.


Data: 13-03-2007 20:04
Temat: SSJ Power + DB Future!
Komentarze: 17

Witam!

W końcu urzeczywistniło się to, o czym myślałem już od kilku miesięcy. PBCH DB Future (którego także byłem adminem) połączyło się z SSJ POWER. Dzięki temu zyskają oba serwisy. Popularność SSJ POWER sprawi, że na DBF będzie wielu graczy i Guru, a PBCH zwiększy atrakcyjność tej strony.

Przy okazji ulepszyłem oskryptowanie DB Future, które teraz objęło także zapisy. Zastosowanie znalazł Panel Logowania, w którym można logować się do PBCH. Wszyscy Gracze i Guru mogą logować się tymi samymi loginami i hasłami, co wcześniej. Już niedługo zostaną połączone także oba fora. Stopniowo będę też usprawniał i ulepszał PBCH, zwłaszcza jeśli chodzi o oskryptowanie.

Chwilowo nie ma Guru Zaświatów, ale możliwe, że już niedługo będzie. Gorąco zachęcam wszystkich do przeczytania "Porad dla nowych graczy"! Obecnie znajduje się tam także instrukcja korzystania z Panelu Edycji. Do "Zasad" dodałem zasadę dotyczącą aur, znajdującą się wcześniej w archiwum. Zaktualizowałem dział "Techniki". Wyjąłem z "Archiwów" i wstawiłem do menu także FAQ, Kalendarium i ciekawostki oraz bestiariusz wspólny. Obecnie w opisie krain znajduje się także adres czata i termin sesji.

Dla przypomnienia: Gorąco zachęcam wszystkich do zapisów!

Jeśli nie wszyscy zauważyli, Guru Orionu - Tauros - to ja (na początku dziwne może się wydać, że jako Shigon gram w swojej własnej krainie, ale w tej chwili moja postać to bardziej taki BN - Bohater Niezależny). Natomiast Guru Atrixu - Segron - to nie kto inny jak Jr. Admin forum i autor forumowego fanficka na podstawie DB Future, czyli Arti

Jeśli jeszcze nigdy nie graliście na żadnym PBCH, zapewniam, że na pewno to się wam spodoba

Zachęcam także do zgłaszania zapisów na Guru! Zwłaszcza tych, którzy już kiedyś nimi byli

Acha, zrobię coś, co już miało miejsce w historii DB Future:

Umożliwiam wszystkim graczom z innych PBCH o tematyce DB, opartych na zasadach DB Future (szczególnie chodzi mi o te PBCH, które upadły - żeby gracze nie tracili postaci, którymi tak długo grali), skopiowanie tutaj swoich postaci, o ile potrafią dane swoich postaci udowodnić (np. pokazać kartę swojej postaci).

Dla tych, którzy wcześniej grali na DB Future, ten layout jest nowy. Mam nadzieję, że się wam podoba

A więc...niech SSJ DB Future Power będzie z wami!


Data: 13-03-2007 17:40
Temat: Redakcja nie śpi! Nowy artykuł: "Cell"!
Komentarze: 1932

Właśnie niedawno wraz z Dragon Fist'em napisałem artykuł o "Komórczaku". Można go znaleźć w menu, nazywa się "Cell" i opowiada o najwspanialszym tworze szalonego naukowca, którego znamy już z Red Ribbon Army, mianowicie Dr Gero.

Mam nadzieję, że to nie koniec mojej współpracy z Dragon Fist'em. Jak widać artykuły chyba nie są takie złe. Zresztą, zapraszam wszystkich do komentowania!

No, nareszcie, mój pierwszy news w nowym roku ^^ Mam nadzieję, że nie ostatni! Może za niedługo napiszę jakiś jeszcze artykuł, miejmy nadzieję, że stanie się to prędko!

Oprócz tego zachęcam do czytania FanFick'ów z forum, a także samego udziału w jego życiu. Zapraszam wszystkich na forum, zapewniam, że panuje tam miła atmosfera ^^

Dragon Ball 4ever...


Data: 10-03-2007 17:37
Temat: Nowy wygląd forum
Komentarze: 352

Dzięki razzowi forum ma nowy styl - moim zdaniem znacznie lepszy od poprzedniego, standardowego subSilver. Jeśli jednak ktoś woli subSilver, może sobie poprzedni styl przywrócić (wystarzy na dole strony głównej wybrać "subSilver" z rozwijalnego menu "Wybierz styl").

Zapraszam wszystkich na forum i zachęcam do podzielenia się swoimi opiniami w nowoutworzonym przeze mnie temacie: http://ssjpower.net/forum/viewtopic.php?p=22768


Data: 06-03-2007 17:40
Temat: Parę mniejszych zmian
Komentarze: 7

W ostatnim czasie dokonałem paru mniejszych zmian na stronie:
Sądzę, że ta ostatnia zmiana powinna rozwiązać kwestię umieszczania fanficków na stronie. Naprawdę na forum SSJ POWER znajduje się wiele wspaniałych prac, wartych przeczytania/obejrzenia - do czego wszystkich zachęcam.

Poza tym pragnę poinformować, że już niebawem na stronie nadejdą kolejne zmiany, które z pewnością was ucieszą