Data: 27-07-2007 17:25
Temat: Mój ósmy teledysk
Komentarze: 7

Witam

Właśnie dodałem na stronę mój nowy teledysk, zatytułowany "Nieustanny Pojedynek". Świeżutki, bo skończyłem go jeszcze dzisiaj Przedstawia walkę Goku i Majin Vegety z Buu Sagi (z wyjątkiem pierwszych 30-paru sekund). Miałem 3-letnią przerwę od tworzenia teledysków, ale mimo wszystko wyszedł mi chyba całkiem nieźle ;) Mam nadzieję, że się wam spodoba. Miłego oglądania


Data: 15-07-2007 13:26
Temat: Nowy artykuł!
Komentarze: 19

Witam!

Przed chwilą dodałem na stronę nowy artykuł, mianowicie recenzję gry DBZ: Budokai 3. Możecie go znaleźć w dziale "nadesłane". Dlaczego się tam znajduje? Ponieważ pisał go jeden z użytkowników naszej strony- 3088. Kawał dobrej roboty, artykuł przeszedł jedynie bardzo nieznaczne poprawki (polskich literek brakowało w niektórych wyrazach ). Chwilowo jest z nim jeden problem, mianowicie w Internet Explorerze artykuł się "rozjeżdża", więc nie radzę go tam włączać. W każdej innej przeglądarce powinien być wyświetlany prawidłowo.

Pozdrawiam,
Dragon Fist


Data: 12-07-2007 14:17
Temat: 2 nowe teledyski ;)
Komentarze: 5

Wczoraj minęły 4 lata istnienia SSJ POWER Dziękuję za podziękowania dla mnie, a ja składam podziękowania redakcji i tym, którzy odwiedzają stronę ;)

Jest to dobra okazja, żebym sobie po raz pierwszy od 4 lat zmienił postać na moim avatarku, co też zrobiłem (Dzięki dla Krisa za wykonanie ;) )

Dodałem też nowy teledysk ;) Również autorstwa Dannyego Poo, ale tym razem nieco humorystyczny Nosi nazwę En Fuego i można go pobrać oczywiście w Multimedia-->Teledyski ;) Miłego oglądania ;)

Update (14:55) : Dodałem kolejny teledysk, tym razem polski (Malcziki)


Data: 10-07-2007 22:10
Temat: Happy Birthday SSJPOWER!!!
Komentarze: 27

Witam wszystkich serdecznie!

Już jutro nasza strona obchodzi 4 rocznicę powstania. Te wielką radość zawdzięczamy jednej osobie- Rav'owi. Z tej okazji, chciałbym złożyć administratorowi w imieniu całej redakcji (myślę że mogę sobie na to pozwolić) podziękowania za utworzenie strony i forum oraz za ich wytrwałe prowadzenie i życzyć sukcesów w dalszej karierze informatycznej.

Ale przejdźmy do rzeczy. Z tej szczególnej okazji, postanowiłem wrzucić co nieco na stronkę. W ciągu najbliższych kilku dni jeszcze tego trochę przybędzie, ale póki co:
1. Powstał nowy dział we free- avatary. Zamieściłem tam 50 avatarów autorstwa naszego grafika, Kris'a.
2. Dodałem do działu z logami 2 prace, również autorstwa Kris'a.
3. Na stronę dodałem artykuł napisany przez Soska, nowo nabytego redaktora i poprawiony przeze mnie. Nosi on nazwę "Bogowie".

Mam nadzieję, że strona zawsze będzie cieszyć się Waszym wysokim zainteresowaniem i będziecie ją rozpowszechniać. Jednocześnie zapraszam do wygłaszania swoich poglądów na forum- czeka tam wielu bardzo sympatycznych user'ów, z którymi warto się poznać.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie,
Dragon Fist

UPDATE: Dodałem również 40 avatarów zrobionych przeze mnie.

Data: 09-07-2007 17:25
Temat: 4 lata SSJ POWER...nowy teledysk
Komentarze: 5

Strona powstała 11 lipca 2003 roku, czyli pojutrze mija 4. rocznica jej istnienia. Jest to więc jedna z najstarszych polskich stron o Dragon Ballu. W sumie wypadałoby jak co roku coś ciekawego z tej okazji napisać i dodać coś na SSJ POWER, ale tym razem liczę na redakcję

A od siebie dodałem nowy teledysk...ale tym razem nie mój, tylko Dannyego Poo (bez bicia się przyznaję, że jego teledyski są lepsze niż moje ). Jego nazwa to "My Resolution", a użyta muzyka to "Lonestar - I'm Aready There". Nie będę się rozpisywał, powiem tylko, że jest świetny.