Data: 29-07-2006 23:33
Temat: Wyjeżdżam :)
Komentarze: 379

Jutro rano, jak co roku, wyjeżdżam do Chojnic. Wrócę 12 sierpnia. Uwielbiam tam jeździć, bo spędzone tam 2 tygodnie to dla mnie najlepszy czas w roku. Jestem pewien, że - jak co roku - wypocznę oraz nabiorę sił, energii i chęci do życia.

To, że wyjeżdżam, nie oznacza, że strona nie będzie się w tym czasie rozwijać. Liczę na grono redakcyjne, które już szykuje kolejny artykuł.

Ponadto pragnę oznajmić, że w nowym roku szkolnym (oby rozpoczął się jak najpóźniej!) zamierzam wprowadzić parę zmian.
Zmian, które powinny sprawić, że - mimo iż będę na SSJP poświęcał mniej czasu (niestety już nie mogę przeznaczać na stronę tyle czasu co dawniej) - witryna będzie się bardziej rozwijać, a dla was większą przyjemnością będzie jej odwiedzanie. Popularność strony powinna wzrosnąć.

Ale teraz jadę odpoczywać...


Data: 29-07-2006 07:54
Temat: Nowy dział
Komentarze: 16

Witam!
Wraz z dniem dzisiejszym na stronę dodany został nowy dział, noszący nazwę "Dr. Gero i Jego twory", więc zapraszam do czytania... Dział opracowany został przeze mnie oraz Dae. Opisane oraz opatrzone obrazkami zostały tam stworzone przez Dr. Gero Androidy. To już wszystko jeżeli chodzi o nowy dział...
Pozdrawiam,
Dragon Fist


Data: 22-07-2006 15:30
Temat: Znów lamer...
Komentarze: 562

Do "Lamerów" została dodana kolejna strona - Dragon 4 All. Powinna się ona właściwie nazywać "kopia SSJ POWER" - z ssjpower.net jest tam bowiem skopiowane wszystko (no może poza "Wiekiem Bohaterów"). Admina powiesić, rozstrzelać, utopić, poćwiartować, spalić i podeptać. O lamerze dowiedziałem się dzięki adrianowi, za co mu dziękuję.

Do wszystkich lam mam apel: Dorośnijcie...


Data: 20-07-2006 18:03
Temat: Wielki finał...i nie tylko
Komentarze: 9

Nastał czas na wielki finał, w którym zmierzą się Rav oraz DF. Kto wygra?

Dodałem na stronę 4 kolejne odcinki Didix Balla (W "Opowiadaniach" w Fan Cornerze), w których ujrzymy nie tylko walkę finałową, ale też walkę na śmierć i życie...szczegóły niech pozostaną tajemnicą, którą możecie samodzielnie odkryć, czytając właśnie dodane odcinki.


Data: 20-07-2006 17:24
Temat: Półfinały - DF VS Kris
Komentarze: 2

Dodałem 2 kolejne odcinki Didix Balla. Tym razem zmierzą się ze sobą DF (redaktor, który właśnie doszedł na stronę) i Kris. Jest to jedna z najciekawszych i jak na razie najdłuższa walka na turnieju.
Przypominam: Fan Corner --> Opowiadania --> Didix Ball: Tenkaichi Budokai.

Zachęcam do czytania


Data: 20-07-2006 16:33
Temat: Półfinały - Rav VS Didix
Komentarze: 1

Tak, tak...zmierzę się z autorem Didix Balla, którego odcinek właśnie dodałem na stronę (Odcinek trzynasty w "Didix Ball: Tenkaichi Budokai" w dziale "Opowiadania" w Fan Cornerze).

Kto wygra? I w jakim stylu? Odpowiedź możecie poznać już teraz

Dodam tylko, że na razie jest to jeden z najdłuższych (jeśli nie najdłuższy) odcinek Didix Balla.


Data: 20-07-2006 15:07
Temat: Witam!
Komentarze: 1564

Przede wszystkim chciałem się przywitać!

Jestem Dragon Fist, od niespełna kilku dni jestem członkiem redakcji SSJPOWER. Mam zamiar sumiennie i rzetelnie wypełniać moje obowiązki i w miarę możliwości umieszczać na stronie nowe działy Nie jestem coprawda wielkim znawcą HTML oraz PHP, ale zamierzam się ich uczyć oraz doskonalić swoje możliwości, aby ich zakres sięgał jak najszerzej. Jestem za to wielkim fanem i mam nadzieję znawcą Dragon Ball'a.
Mogę powiedzieć tylko jedno: życzcie mi powodzenia i trzymajcie za mnie kciuki
Pozdrawiam,
Dragon FistData: 19-07-2006 20:13
Temat: Koniec ćwierćfinałów
Komentarze: 1277

Dodałem 2 kolejne odcinki, przedstawiające walki:

Miłego czytania życzę setny już razData: 19-07-2006 18:31
Temat: Rav VS Atom (Didix Ball)
Komentarze: 1

Rozpoczęły się ćwierćfinały. W pierwszej ćwierćfinałowej walce zmierzą się Rav i Atom (czyli admin kontra redaktor ). Jeśli jesteś ciekaw przebiegu tej trzymającej w napięciu walki, zajrzyj do "Didix Ball - Tenkaichi Budokai" w "Opowiadaniach" (Fan Corner). Odcinek dziesiąty.


Data: 19-07-2006 15:42
Temat: Didix Ball - Koniec 1/8 finału
Komentarze: 1776

Witam,

Dodałem 3 kolejne odcinki "Didix Ball: Tenkaichi Budokai" (dział "Opowiadania" w Fan Cornerze). Przedstawione są w nich następujące walki (w nawiasie informacja, z czym powinna kojarzyć się wam dana postać):

BN* - Bohater Niezależny, czyli zupełnie wymyślony przez autora (Didixa).

Miłego czytania


Data: 18-07-2006 20:28
Temat: 3 odcinki Didix Balla
Komentarze: 2

Miał być jeden odcinek dziennie, a dziś dodałem 5
No cóż...miałem więcej czasu, niż się spodziewałem

W każdym razie dodane właśnie odcinki przedstawiają następujące walki:

Odcinek czwarty (Atom VS Ziomster) może wydać się niezrozumiały, ponieważ jest to aluzja to wydarzeń, które kiedyś miały miejsce na forum

Dodam jeszcze, że najnowsze odcinki, na bieżąco tworzone przez Didixa (ale nie poprawione jeszcze przez mnie), możecie znaleźć na forum, na które serdecznie zapraszam. Dział "Prace fanów".

UWAGA! Chcesz nie tylko czytać Didix Balla, ale też wziąć w nim udział? Być jednym z bohaterów? Zgłosić się możesz do Didixa na forum. Sądzę, że się zgodzi, ponieważ do tej pory nie odmawiał


Data: 18-07-2006 16:54
Temat: Didix Ball - "Rav VS Mr. Picco"
Komentarze: 1758

Wprawdzie miałem dodawać jeden odcinek dziennie, ale chwilowo nie mogę realizować dzisiejszych planów, więc - żeby spożytkować ten czas pożytecznie - umieściłem odcinek kolejny - trzeci
Zatytułowany jest "Rav VS Mr. Picco" i chyba nie muszę mówić, czego można się w nim spodziewać ;]
W każdym razie odcinek jest niezły. Życzę miłego czytania


Data: 18-07-2006 14:21
Temat: Didix Ball 4 - odcinek drugi
Komentarze: 1353

Witam!
Na stronie właśnie pojawił się drugi odcinek czwartej sagi Didix Balla (dział "Opowiadania" w "Fan Cornerze"). Zachęcam wszystkich do czytania


Data: 17-07-2006 21:27
Temat: Nowy redaktor, Didix Ball 4 i ważne ogłoszenie
Komentarze: 10

Witam!

Po 1. Na stronę doszedł nowy redaktor - Dragon Fist. Informacje o nim znajdują się w "Redakcji". Nie ma jeszcze możliwości aktualizowania strony, ale to się niedługo zmieni.

Po 2. Zacząłem dodawać kolejną sagę Didix Balla: "Tenkaichi Budokai". Jest to najnowsza i jak na razie chyba najlepsza część Didix Balla. Dziś na stronie pojawił się jej pierwszy odcinek, zatytułowany: "Przed turniejem". Odcinki będę dodawał codziennie. Nie dodam wszystkich od razu, ponieważ kosztuje mnie trochę pracy poprawienie tekstu i wrzucenie go do HTML'a, a Didix i tak jest w trakcie pisania tej sagi. Zachęcam wszystkich do czytania. Zapowiada się ciekawie

Po 3. Dae ma już avatarek

Poza tym z dumą pragnę poinformować wszystkich tu zgromadzonych...wszystkich, którzy tęsknią za Dragon Ballem, za czasami, kiedy z niecierpliwością mogli czekać na kolejny odcinek...że prawdopodobnie niedługo ich tęsknota się skończy...
Tak, tak: Wysoce prawdopodobne jest, że będziecie mogli obejrzeć DB ponownie...odcinek po odcinku...a to wszystko na nowym kanale: SSJ POWER. Odbiór tylko w odbiornikach pecetowych

(Czytaj: Odcinki na stronie )


Data: 16-07-2006 15:07
Temat: Didix Ball 3: Return of the Aquaman
Komentarze: 1590

Witam wszystkich!

Własnie dodałem na stronę trzecią sagę Didix Balla: "Return of the Aquaman". Znaleźć ją można w kategorii "Fan Corner", w dziale "Opowiadania". Przypomnę, że Didix Ball jest dziełem Didixa.
Obok postaci z DBZ, występują w nim...użytkownicy z forum SSJ POWER! I to oni odgrywają główną rolę Ich przeciwnikiem natomiast jest...Aquaman! Czyli tytułowa postać z filmików Artiego (dział "Filmiki Artiego" w kategorii "Multimedia" lub "Filmiki" w kategorii "Fan Corner" - gorąco zachęcam do obejrzenia!). Akcja dzieje się w alternatywnej rzeczywistości.

Co nowego w trzeciej sadze?
Po pierwsze widać, że autor Didix Balla się rozwija "Return of the Aquaman" jest dłuższe i znacznie lepsze od poprzednich sag.
Ponadto pojawili się nowi bohaterowie. Oprócz starych postaci,
znanych z poprzednich części (Arti, Didix, Atom, Gutek, Bliz), ujrzymy:

Życzę miłego czytania


Data: 14-07-2006 19:05
Temat: Lamerzy...
Komentarze: 4194

Niestety...lamerstwo się szerzy.
Niektórzy nie mają żadnych zasad i kradną z innych stron artykuły.
Podpisują się pod tekstami innych autorów. Przywłaszczają sobie
owoce cudzej ciężkiej pracy.

W dziale "Lamerzy" lądują 2 strony o DB: DB Serwis oraz Anime & Emulation Site. Opiszę dokładniej te witryny:

DB Serwis
Adres: dragonball.meri.pl/readarticle.php?article_id=65

Co na tej stronie jest zlamowane? Właściwszym pytaniem będzie raczej: "Co na tej stronie nie jest zlamowane?"! O tej lamerskiej (prawdopodobnie jednej z najbardziej lamerskich stron) dowiedziałem się od Dae, któremu jestem za to bardzo wdzięczny. Z SSJ POWER ta strona bezczelnie skopiowała dział "Metody leczenia". Wszystko, jak leci. Kopiuj i wklej. Nawet obrazki zostały podlinkowane do SSJ POWER. Lol, pozostawię to bez komentarza...
Przyjrzałem się także kilku innym, losowo wybranym działom i w każdym z nich tekst został z jakiejś strony przepisany słowo w słowo. Np. z SSJ Center został skradziony dział "Zgony". Wszystkim pracującym na stronach o DB radzę sprawdzić, czy na lamerskim DB Serwisie nie znajdują się artykuły z ich witryn. Do wszystkich stron, które reklamują DB Serwis apeluję, aby przestali to robić. Nie chcecie chyba propagować lamerstwa, prawda?

Anime & Emulation Site
Adres: ws2ws.info/aande/viewpage.php?page_id=4

Przeglądałem działy po kolei..."O Dragonballu" - skradzione z SSJ POWER; "Streszczenie DB" - skradzione z SSJ POWER; "Streszczenie DBZ" - również; "Streszczenie DBGT" - także. Już myślałem, że wszystko zostało z SSJP bezczelnie skopiowane, ale okazało się, że reszta artykułów została zlamowana z innych stron. Strona "Anime & Emulation Site" zajęła pierwsze miejsce w kategorii "Lamera roku", ex aequo z "DB Serwisem". Ludzie...ja rozumiem, że nie potraficie samemu niczego stworzyć; że nie nadajecie się do porawdzenia stron. Ale czy to powód, aby kraść innym efekty ich ciężkiej pracy?
Proszę wszystkich, aby postarali się, w miarę możliwości, uprzykrzyć lamerom prowadzenie im swych lamerskich witryn.
O tej stronie dowiedziałem się również dzięki Daemu i bardzo mu za to dziękuję.


Postawnowiłem, że po napisaniu tego newsa zabiorę się za szukanie innych lamerów...Oby moje poszukiwania okazały się bezowocne :>


UPDATE: Do działu "Lamerzy" został dodany nowy lamer - kazuya12, autor bloga: kazuya12dragonball.blox.pl/
Skopiował dział "Znaczenie imion". Rozstrielac! (to nie literówka, to po rosyjsku ).


Data: 12-07-2006 21:48
Temat: Parę drobiazgów
Komentarze: 8

1. Dodałem Dae do działu "Redakcja" i zaktualizowałem w tym dziale parę rzeczy.

2. Poprawiłem parę drobiazgów w działach z "Main Menu".

3. Zrobiłem porządek z niewyświetlającymi się/nieaktualnymi buttonami w dziale "Toplisty" i jedną toplistę wymieniłem.

4. Zmieniłem nazwę dwóch działów informacyjnych w menu: "Opisy postaci" na "Bohaterowie" oraz "Leczenie" na "Metody leczenia". Ponadto posortowałem informacyjne działy prawie-alfabetycznie. Prawie, bo streszczenia DB, DBZ, DBGT i DBAF ułożyłem w kolejności chronologii serii

5. Zamierzałem wziąć się za poprawienie wszystkich artykułów informacyjnych, ale doszedłem do wniosku, że nie tego fani oczekują w pierwszej kolejności. Dlatego zajmę się tym później. Teraz poprawiłem jedynie najnowszy tekst: "Changeling", ponieważ jeszcze nigdy wcześniej go nie poprawiałem.

PS: Z ankiet na forum wynika, że wszystkim podobają się zmiany. Bardzo mnie to cieszy


Data: 12-07-2006 15:10
Temat: Rewolucja na forum
Komentarze: 5

Tak jak mówiłem, zabrałem się za forum:Oczywiście aktualizacja nie spowodowała żadnych strat w postach, czy użytkownikach, bez obaw...

UPDATE: Zmniejszyłem także szerokość forum, co - moim zdaniem - znacznie poprawiło wygląd.

Stworzyłem na forum 2 ankiety (jedna odnośnie wersji "...by Przemo" a druga dotycząca zmiany szerokości forum). Proszę o głosowanie i wyrażanie swoich opini


Data: 10-07-2006 22:00
Temat: 3 lata SSJ POWER!
Komentarze: 533

Tak, tak...wydaje się to niesamowite, ale SSJ POWER ma już 3 lata! Bowiem dokładnie 10 lipca 2003 roku strona pojawiła się w internecie, choć wówczas pod nazwą "Rav Dragonball". Ech...z rozrzewnieniem wspominam tamte czasy, kiedy żałosne logo zrobione w paincie zajmowało pół ekranu...kiedy na stronie nie było nic poza kilkoma działami informacyjnymi... Tylko kilka osób, odwiedzających SSJ POWER pamięta dawne "Rav Dragonball"...

Bardzo wiele się od tamtego czasu zmieniło. Włożyłem w stronę ogromny wysiłek i poświęciłem na nią mnóstwo czasu. Przybyło wiele artykułów, sporo multimedii, powstał Fan Corner i dział dla webmasterów. Założyłem forum, a strona zaczęła porządnie wyglądać.

Nie zostało jednak zrobione tyle, ile powinno. Uważam, że jak na 3 lata, strona powinna się rozwinąć znacznie bardziej. Niestety - nie mogłem poświęcić na stronę takiej ilości czasu, jak inni webmasterzy.
Ciągłe olimpiady i konkursy, ambicje szkolne, bycie adminem, guru i graczem na PBCH DB FUTURE (http://dbfuture.net), prowadzenie strony klasowej i wiele innych spraw uniemożliwiło mi to.

Wciąż mam bardzo mało czasu, co uwidoczniło się zwłaszcza przez ostatnie pół roku...Rok temu strona miała oglądalność ponad 1000 odwiedzin dziennie...a obecnie ma 400 odwiedzin dziennie...Oglądalność po roku - zamiast wzrosnąć - spadła. I nie ma się co dziwić, skoro aktualizacje były bardzo rzadko. Niełatwo będzie odzyskać dawną oglądalność, ale postaram się tego dokonać...spróbuję nawet sprawić, aby dawny rekord został przekroczony. Nie wiem jeszcze, jak znajdę na to wszystko czas...jeszcze nie wszystko sobie ułożyłem...ale jestem dobrej myśli.

Wczoraj i dzisiaj przejrzałem wszystkie newsy z archiwum. Z przyjemnością przeanalizowałem, jak strona przez całe 3 lata stopniowo się rozwijała i wspomniałem dawne czasy. 3 lata to bardzo dużo...moja druga i trzecia klasa gimnazjum oraz pierwsza liceum. Bardzo niewiele stron o DB trwa nieprzerwanie przez 3 lata w internecie. SSJ POWER jest obecnie jedną z najstarszych polskich stron o DB (o ile się nie mylę, starsze jest tylko SSJ Center).

W styczniu przestałem akutalizować stronę, a 2 miesiące temu oficjalnie zawiesiłem swoją działalność.

Niniejszym ją odwieszam

Odpowiedziałem już na wszystkie zaległe maile.
Zrobiłem na stronie porządek z nieaktualnymi buttonami.
Teraz biorę się za porządek na forum, bo gdy się nim nie zajmowałem, zrobił się tam niezły bajzel

Tak więc strona nie upada! Zwłaszcza, że do redakcji niedawno doszedł Dae, którego z pewnością wiele osób zna (niedługo pojawi się info o nim w dziale "Redakcja"). Ponadto Atom zobowiązał się, że po wakacjach wznowi pracę na stronie.

Poruszę jeszcze jeden temat: Wyniki sondy. Na pytanie:
"Czy podobają Ci się informacje na stronie (chodzi o jakość, nie o ilość)?" odpowiedziały 324 osoby. Prawie 90% odpowiedziało pozytywnie (56% na "Zdecydowanie tak" i 32,5% na "Raczej Tak"). Tylko co dziesiątemu z was teksty się nie podobają! (7% na "Zdecydowanie nie" i 5% na "Raczej nie"). Te wyniki są dla mnie bardzo zadowalające, ale i tak moja ambicja każe mi dokładnie poprawić wszystkie teksty na stronie, bo "tylko" 56% osób zagłosowało na "Zdecydowanie tak". Jednakże zajmę się tym później, bo na pierwszy ogień idzie - tak jak mówiłem - porządek na forum.

Założyłem także nową sondę - "Jak szybkie masz łącze?". Znajduje się oczywiście w dziale "Sondy".

I to już w zasadzie wszystko, co miałem do powiedzienia...

Acha: Niech SSJ POWER będzie z wami!