Data: 31-12-2006 03:16
Temat: Gigantyczny update Świąteczno-Noworoczny
Komentarze: 1482

To właśnie w nocy z dziś na jutro wielu z nas będzie się świetnie bawić. To właśnie dziś pożegnamy rok 2006, a przywitamy 2007. To właśnie ten dzień powinien być wyjątkowy.

I z tej też okazji - jak również z okazji minionych Świąt Bożego Narodzenia, z której to Dragon Fist w imieniu całej redakcji złożył życzenia i zapowiedział to, co właśnie nastepuje - właśnie z tej okazji przygotowałem dla was gigantyczny update. Wielkośc to oczywiście kwestia oceny, ale za taki przynajmniej ja go uważam.

Oto, co nowego pojawiło się na stronie: W imieniu całej redakcji SSJ POWER życzę wszystkim wspaniałego, niezapomnianego sylwestra! I Szczęśliwego Nowego Roku, lepszego niż 2006, ale gorszego niż 2008!

I niech SSJ POWER będzie z wami


Data: 23-12-2006 17:05
Temat: Święta już! :)
Komentarze: 2

"Święta już, Święta już, choinkę stroić czas..."

Jak widać wyraźnie, zbliżają się Święta Bożego Narodzenia :] Wraz z nimi zbliża się czas, który spędzamy z naszymi rodzinami. Czas, w którym obdarowujemy się prezentami. Z okazji Świąt, redakcja strony SSJPOWER pragnie złożyć wszystkim użytkownikom strony i forum najserdeczniejsze życzenia świąteczne. Życzenia zdrowia, szczęścia, pomyślności, dobrych ocen w szkole... a przede wszystkim, abyście zostali z nami jak najdłużej!!!
Planujemy większy update w związku ze świętami i sylwestrem, tak więc możecie się go spodziewać w najbliższym czasie
Pozdrawiam i jeszcze raz życzę wszystkim radosnych Świąt,
Dragon Fist


Data: 13-12-2006 20:36
Temat: Rysunki od Krisa
Komentarze: 3

Jak w temacie: Do Fan Corner dodałem 4 fanarty Krisa ;]


Data: 08-12-2006 21:13
Temat: Strona jeszcze żyje :D
Komentarze: 1918

Witam!

Ostatnio coś słabo strona się ruszą, więc postanowiłem napisać chociaż suchego news'a na pocieszenie
Miałem zająć się opisem kilku gier i mam również plany na rozpoczęcie kolejnego działu informacyjnego, pracuję również nad grą, ale czas ucieka mi między palcami. W ostatnich 2 tygodniach miałem przyjemność, dla niektórych nieprzyjemność, wziąć udział w trzech konkursach- dwóch z języka angielskiego i jednym polonistycznym, więc nie było kiedy zabrać się za stronę... Typowe- przytłoczyła mnie nauka... Jutro będę miał dzień wolny więc postaram się za coś zabrać :]
Pozdrawiam i proszę o uzbrojenie się w cierpliwość,
Dragon Fist