Data: 11-04-2010 10:24
Temat: Pierwszy news :)
Komentarze: 2

Witam, Na wstępie chciałbym powiedzieć, że miło ze strony Rava, że postarał się o zrobienie tego, abym mógł pisać do was.

Zacznę od tego, że PBCH działa i ma się dobrze. Z chęcią przyjmiemy nowych graczy i guru. W razie pytań, proszę o pisanie na forum, bo tam praktycznie dzieje się wszystko. Do przyszłych graczy mam tylko jedno zastrzeżenie- Piszcie porządne historie postaci, bo nie przyjmuje graczy ze słabą historią.


Data: 08-04-2010 21:18
Temat: Zwycięstwo!
Komentarze: 3

Jakieś pół roku temu strona zmieniła serwer. W związku m.in. z nowszą na nim wersją PHP padł system newsów i trzeba było trochę (5% wysiłku) pobawić się, by newsy znów były widoczne i mocno (95% wysiłku), by można było nowe newsy dodawać. Te 5% wysiłku włożyłem prawie od razu, ale dałem sobie wtedy spokój z pozostałymi 95%.

Dlaczego? Nie oszukujmy się - ta strona dziś jest już tylko bardzo niewielką częścią mojego życia. Oczywiście chciałbym, aby nadal funkcjonowała i rozwijała się, ale już bez mojego czynnego udziału. Kiedy założyłem tę stronę, miałem 13 lat. Wtedy Dragon Ball był moją pasją. Dziś mam 20.

Aktualnie najważniejszymi częściami strony są PBCH - którego nowym adminem został Xan Goran aka Hellion - oraz forum.
Chciałbym, aby obie te rzeczy nadal żyły i miło, że Hellion postanowił się zająć PBCH

Wracając do tematu newsa: Dziś stoczyłem niełatwą walkę z systemem newsów. System newsów stawił zacięty opór, ale po zmianie w SSJ udało mi się go pokonać, czego dowodem są słowa czytane przez was w tej chwili.

Dzięki temu Hellion nie będzie musiał już - jak do tej pory - pisać newsów na forum, ale będzie to mógł robić na stronie głównej. Będzie tym samym widać, że strona żyje.

Zakończę tego newsa życząc wam wszystkiego najlepszego z okazji minionych świąt Wielkiej Nocy

...I niech SSJ Power będzie z wami