Login:
Hasło:
-|| Anime Forever ||- Dragon Ball Nao Anime & Emulation Site SSJ POWER SSJ POWER SSJ POWER SSJ POWER
SSJ POWER SSJ POWER SSJ POWER SSJ POWER SSJ POWER SSJ POWER SSJ POWER
SSJ POWER SSJ POWER SSJ POWER SSJ POWER SSJ POWER SSJ POWER SSJ POWER
 
 

Aibou

Rasa: Kaioshin
Płeć: Męska
Wiek: 1000 lat
Charakter: Dobry - dobrotliwy

Historia: Stosunkowo młody jak na kaioshina Aibou jeszcze nie ma żadnej galaktyki, gdyż został stworzony i zamknięty w jądrze planety bogów jako bóg zastępczy. Lecz w tajemniczych okolicznościach został wyciągnięty z jądra przez życzenie smoczych kul. Nie wiedząc co robić udał się do jednej z galaktyk by znaleźć swój sens życia. Nie znalazł nic oprócz wrogo nastawionych ludzi i innych ras. Kiedy spotkał po raz pierwszy spotkał demona ten go zaatakował. Aibou dzielnie się bronił ale demon był silniejszy. Aibou już przegrywał lecz nagle deszcz meteorów spadł na planetę na której walczyli. Aibou uchronił się w grocie lecz demon był za wolny. Uderzyła w niego asteroida która zniszczyła pół planety. Po tym wydarzeniu Aibou znienawidził demony .Aibou spotkał innego kaioshina o imieniu Shien. Polubili się gdyż obaj byli bogami zastępczymi. Życie upływało im na treningach i walce z demonami. Pewnego razu na Kaioshinów napadł gang demonów podczas którego zginął Shien. Aibou ledwo zdołał przeżyć Uratowali go Nameczanie z kasty uzdrowicieli opatrzyli jego rany i otoczyli troską. Aibou im pomagał i bronił przed innymi Nameczanami i różnymi niebezpieczeństwami. Nameczanie obwołali go Kamim wioski. Aibou często mówił że nie jest ich bogiem ale oni swoje wiedzieli. Po jakimś czasie Aibou odleciał od Nameczan. Nie miał gdzie się udać. jedyną myślą w głowie boga było dlaczego istnieje? Po to by tułać się po świecie? A może by uratować świat? Tą myśl przerwał mu saiyan o imieniu Rappa. Rappa Tułał się sam po galaktyce. Jego planeta została zniewolona przez Icera o imieniu Shikigami, a rodzina wyrżnięta przez jego sługusów. Aibou poleciał z Rappą na jego planetę by zabić Shikigamiego. Gdy dotarli na planetę sayianina ujrzeli widok spalonej i zanieczyszczonej planety. Pierwszy raz gdy spotkali wojowników Icera Rappa zobaczył że to sayianie. Aibou i Rappa szybko pokonali żołnierzy. Rappa czuł smutek zabijając swych rodaków, lecz wiedział że musi to robić by pokonać Shikigamiego. przedzierali się przez zastępy wroga aż dotarli do Pałacu Icera. Dotarli do sali tronowej i stanęli przed Shikigamim.
-Proszę, proszę a cóż to za robactwo tu przypełzło? Jakiś niedobitek?-Powiedział Icer.
-Niedobitek który cię zniszczy!- Krzyknął Rappa
-A to coś co przyprowadziłeś ze sobą?-Zapytał Shikigami.
-Jestem Kaioshinem.- Odpowiedział Aibou.
-Starożytna rasa bogów? Zobaczymy czy jesteście czegoś warci!- Krzyknął tyran rzucając się na przeciwników.
Icer natychmiast pokonał Rappę i zaczął walczyć z Aibou.
-Wasz lud jest boski? Śmiechu warte.
Kaioshin bronił się jak najdłużej ale w końcu opadł z sił.
-I wy pokonaliście moich strażników?! Jesteście niczym więcej jak pokarmem dla robaków.
Shikigami zaczął kopać Aibou. Jednak w Rappie coś pękło i wstał.
-Jak możesz ciągle stać? Nieważne zaraz przywrócę cię do wcześniejszej pozycji.
Icer uderzył z prawego prostego ale Rappa zablokował jego cios.
-Nigdy, przenigdy ci nie wybaczę!!!-Krzyknął tyranowi w twarz.
Włosy Rappy uniosły się do góry a oczy zmieniły kolor na błękitny. Po chwili jego włosy zaczęły się rozjaśniać, aż stały się blond.
-Jego moc rośnie! To niemożliwe!-Wrzasnął Icer
Rozgorzała bitwa. Icer na marne uderzał Rappę, który zdawał się nie czuć bólu.
-Uciekaj stąd Aibou.-Powiedział Rappa.
Aibou uciekł ranny w kapsule saiyańskiej na domyślne koordynaty. Po pięciu lub sześciu dniach Aibou się ocknął się na dziwnej planecie. Wiedział gdzie był. Był w lesie. Odszukał zagajnik i znalazł tam zioła lecznicze oraz wodę. Pobył tam kilka dni aż wyzdrowiał. Wyszedł z dżungli i doszedł do jakiegoś miasta. Nie wszedł do niego, bo nie wiedział jak zareagują tubylcy. Zrobił sobie mały domek na skraju miasta i zbiera w sobie odwagę na to by znowu spotkać cywilizację.

Osiągnięcia: Żadnych.
 
Online: 01