Wspólny Fan Fick - Daty

Jeśli stworzyłeś coś ciekawego i chcesz się tym podzielić, zamieść swoją pracę w tym dziale.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Wspólny Fan Fick - Daty

Post autor: Bobercik »

Oto daty z WFF(Wspólny Fan Fick), czyli co, kto,kiedy:

P.F. - Przed(Narodzinami) Frezera
A.F. - After[Po](Narodzinach) Frezera

:arrow: 187 P.F. - Rodzą się Sayanie, itp.
:arrow: 288 P.F. - Rodzi się King Cold
:arrow: 304 - 378 P.F. - Rodzą się wszyscy nasi bohaterowie
:arrow: 382 P.F. - Rodzi się Frezer i powsatje nowa era(liczona nie od 1 roku tylko od 100)


:arrow: 104 A.F. Maj - Goku przedstawia przyjaciołom Gohana. Na Ziemi zjawia się Raditz.
:arrow: 104 A.F Czerwiec - Raditz pokonany. Ginie Songo.
:arrow: 105 A.F. - Piccolo i Wielki Szatan panują na Ziemii.
:arrow: 105 A.F. Grudzień - Ginie Thales
:arrow: 106 A.F. 13.27 - 14.08 - Na Namek lądują Ziemianie, Frezer i Vegeta


reszta później
Obrazek
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

A oto moja wersja , bazując na początku DB (licząc że DB zaczęła sie w 1984 roku a Kakarotto w tym wieku ma 12 lat , jego narodziny stawiam na rok 1972)

Około roku 70 - Powstanie mnie
1967 - Narodziny Księcia Vegety
1970-71 - Narodziny Radima i Thalesa
1972 - Narodziny Kakarotta i Broli'ego , Jego ojciec , Bardock ginie probując ratować planete Vegeta , Jego żona jednak przeżywa , Kakarotto trafia na Ziemie , znajduje go (dziadek) Gohan i daje mu na imie "Songo"
1984 - Kakarotto spotyka Bulme oraz tajemnicze dziecko które go pokonuje , Kakarotto dowiaduje sie o smoczych kulach i pokonuje Pilafa , 8 mięsiący póżniej startuje w turnieju sztuk walk
1987 - Po 3 latach , Kakarotto znowu startuje w turnieju sztuk walk , mój starszy brat powstaje na moje życzenie , Piccolo Daimaou sie pojawia , Kakarotto go zabija
1990 - Kakarotto jako 18 latek startuje na turnieju , aby pokonać syna Piccolo Daimaou , Żeni sie z Chi Chi , Gohan sie urodził
1992 - Powstanie mojego taty , Broli i jego ojciec podrużują po wszechświecie szukając Kakarotta i niszcząc planety
1994 - Czosnek jr atakuje , reszta to twoja historia
(...)
1999 (b) - Kakarotto umiera na atak serca , Cyborgi sie pojawiają , zabijają Z wojowników...prócz Gohana , Narodziny Tronka
2012 (b) - Tronk teraz 13 latek trenuje z Gohanem , Gohan ginie z rąk cyborgów , Tronk sie wścieka
2015 (b) - 3 lata póżniej , Tronk walczy z cyborgami aby pomścić śmierć swojego mistrza i ofiar cyborgów , przegrywa i cofa sie w czasie by zobaczyć swojego ojca (rok 1994)
2007 (a) - Pojawienie sie Bu Bu , Kakarotto i Vegeta scalają się w Wega , Wego zabija Bu Bu (i WSZYSTKICH w jego wnętrzu) i wraca sie do roku 1994 , Dende przywraca wszystkich do życia
2013 (a)(c) - Pan się rodzi
2018 (a) - Gohan mówi Pan , że jej dziadek scalił sie na zawsze z Vegetą i odleciał w przeszłość
2023 (a) - 5 lat później , Pan używa machiny czasu aby spotkać sie ze swoim dziadkiem (rok 1994)
1999 (c) - Kakarotto umiera na atak serca , Cyborgi sie pojawiają , zabijają Z wojowników...prócz Gohana , Tenshinhana i Piccolo jra , Narodziny Tronka
2012 (c) - Tronk teraz 13 latek trenuje z Gohanem , idą do RoSaT , Gohan pokonuje Cyborgi , spotyka Videl i ratuje ją z rąk Cella , spotykają #16 , on im pomaga pokonać Cella, Videl i Gohan postanawiają mieć dziecko
2018 (c) - Pan trenuje z Gohanem, staje sie Super Saiyanką co dziwi Gohana
2023 (c) - Gohan , Tronk , Videl i Pan cofają sie w czasie żeby pokonać Mecha Freeze, póżniej cofają sie w czasie żeby spotkać sie z Kakarottem (rok 1994)
Pomiędzy 1997 a 1999 (d) - Mecha Freeza wraz z ojcem lądują na Ziemii, tajemniczy wojownicy i dwie dziewczyny pokonują go, dają Kakarottowi lekarstwo i mówią mu o Cyborgach

Legenda

(a) - Wego nie ulega defuzji
(b) - Przyszłosć Tronka
(c) - Przyszłośc Gohana i Tronka
(d) - "Nieznane historie"

Update

Poprawione czasy
Ostatnio zmieniony śr wrz 03, 2014 1:43 pm przez BH Daimaouji, łącznie zmieniany 1 raz.
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Goku@
Silniejszy Saiya-jin
Posty: 15
Rejestracja: pt cze 02, 2006 7:37 pm
Lokalizacja: Karpacz
Kontakt:

Post autor: Goku@ »

hehe ciekawe te fanficki tlyko brakuje mi tu nardozin picollo jr.
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Kakarotto@ pisze:tylko brakuje mi tu narodzin picollo jr.
1.To jest Piccolo jr!
2.Piccolo jr urodzil sie pare miesiecy (nawet dni) po tym jak Kakarotto zabij jego ojca , wiec tak , ma 3 lata gdy z nim (Kakarottem) walczy , ale i tak , fizycznie jest od niego starszy :twisted:
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
ODPOWIEDZ