Najlepszy użytkownik

Wszystkie sprawy, które dotyczą tego forum.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Dae
Zasłużony
Posty: 1200
Rejestracja: śr gru 22, 2004 1:26 pm
Lokalizacja: Bukowno

Post autor: Dae »

pp3088 pisze:1. Dae egzekwo Szpaner
2.Kenyan
3.Bobercik
4.DF
Heh, moge coś takiego uznać za podlizywanie XD Nie no, żartuje, ciesze się, że mnie lubicie^^
Ale z drugiej strony wiem jaki jestem i wiem, że za wysoko mnie oceniacie - ale to już wasza sprawa...
Obrazek

Obrazek
Dołącz do gry! Naruto-Arena.com

Obrazek

http://www.daegurth.blog.onet.pl

Słowo "siła" ma wiele znaczeń.
Awatar użytkownika
Kana
Wojownik z Kaioukenem
Posty: 20
Rejestracja: pn kwie 24, 2006 5:30 pm

Post autor: Kana »

3 pkt: bobercik
2 pkt: BH Daimaouji
1 pkt: Kenyan
Obrazek
Awatar użytkownika
Keynan
SSJ 4
Posty: 298
Rejestracja: sob lut 04, 2006 10:30 am
Lokalizacja: jestem?
Kontakt:

Post autor: Keynan »

BH Daimaouji pisze:Tak napisalem wtedy , ale usunelem go bo Kenyan by sie wnierwil , ale ta , nie lubie jak do mnie sie mowi z tymi przedrostakami! :evil:
Ty się ciesz, że ona wogóle może siedzieć na forum z takim jak ty. Znowu ukazałeś swoją wszechmądrość. Nie wiem czy piszesz posty, stylu "nie lubie..." itd. żeby je tylko ponabijać czy ta naprawdę jesteś jakiś dziwny. Wątpię, żeby tak Cie rodzice wychowali. Musisz ciągle to robić? Mi to już uszami wychodzi!
Obrazek
Życie stworzone jest z fragmentów,
o których tylko wiedzą Ci, którzy nas znają
Awatar użytkownika
Dae
Zasłużony
Posty: 1200
Rejestracja: śr gru 22, 2004 1:26 pm
Lokalizacja: Bukowno

Post autor: Dae »

Kenyan pisze:
BH Daimaouji pisze:Tak napisalem wtedy , ale usunelem go bo Kenyan by sie wnierwil , ale ta , nie lubie jak do mnie sie mowi z tymi przedrostakami! :evil:
Ty się ciesz, że ona wogóle może siedzieć na forum z takim jak ty. Znowu ukazałeś swoją wszechmądrość. Nie wiem czy piszesz posty, stylu "nie lubie..." itd. żeby je tylko ponabijać czy ta naprawdę jesteś jakiś dziwny. Wątpię, żeby tak Cie rodzice wychowali. Musisz ciągle to robić? Mi to już uszami wychodzi!
Kenyan sensei... Bez przesady, jak będziesz w swoich postach wyraźnie wskazywać na antypatie do użytkowników(w tym wypadku BH). to będe je usuwał lub edytował. To tylko uprzykrza życie forumowiczom: zamknięte tematy, "bajzel" na forum, zmiana atmosfery.
Postaraj się wstrzymywać odnośnie BH, a jeśli to nie zadziała to kompletnie na niego nie reaguj - wtedy każdy na tym zyska - nie tylko Wy.
Bartuś kun, Ty zaś mógłbyś czasem powstrzymać się i nie pisać o niektórych sprawach otwarcie. Ktoś może na tym ucierpieć - jeżeli nie Kenyan, Kana, Ty, to jakaś inna osoba.

Dobra - nie offtopicować, jeśli chcecie coś ze mną omówić, to PW lub GG
Obrazek

Obrazek
Dołącz do gry! Naruto-Arena.com

Obrazek

http://www.daegurth.blog.onet.pl

Słowo "siła" ma wiele znaczeń.
Awatar użytkownika
Szpaner
Zasłużony
Posty: 124
Rejestracja: śr gru 07, 2005 7:09 pm

Post autor: Szpaner »

Dołożę swe 3 grosze...
Bede pisal jakie chcem , kurde kolejny zdrajca , coraz bardziej nie lubie tego forum , sami zli ludzie tutaj Nie to ze Kenyan to jeszcze PP3088 i Rav (Daimaou)
Dobra, BH, przesadziłeś. Wiesz gdzie możesz sobie pisać jak chcesz? Na pewno nie na forum, tu obowiązują zasady, których musisz się trzymać, jeśli chcesz pozostać. Piszesz, że nie będziesz reagował na Kena i PP - by po chwili napisać 3 posty skierowane do nich. Mógłbyś chociaż trzymać się tego co powiedziałeś. Notorycznie także uważasz, że masz bezgraniczną rację, a swe poczynania argumentujesz w żałosny sposób. To jest paranoja. Apeluje o zastanowienie się nad trafnością rangi dla BH, ponieważ raczej ogromną wiedzą nie błyszczy. Ranga została nadana z racji ilości postów, które nie zawsze są dobrą argumentacją. Liczę także, że wszelkie kłótnie zostaną zażegnane, a BH nie da już sposobności do utarczki. Dlatego też proszę o zaprzestanie swego - wielu denerwującego - stylu pisania, na rzecz bardziej rozwiniętych, rozsądnych wiadomości. Także zwróć uwagę, że pępkiem wszechświata nie jesteś i nie wszyscy muszą się z Tobą zgadzać.
Ostatnio zmieniony śr maja 31, 2006 8:48 pm przez Szpaner, łącznie zmieniany 1 raz.
Rekord w usuniętych postach następujących bezpośrednio po sobie - 22 :wink:
Awatar użytkownika
Keynan
SSJ 4
Posty: 298
Rejestracja: sob lut 04, 2006 10:30 am
Lokalizacja: jestem?
Kontakt:

Post autor: Keynan »

BH, wątpię, żebyś wział to do siebie co napisałem Ci na priva. My się Ciebie nie czepiamy- spójrz na to logicznie. My się bronimy przed Twoim kretynizmem i debilną zawartościąpostów. Czemu mieli byśmy nie odpowiadać na Twoje posty o wątku: "Nie jestem BH Daimaouji! Przestań wreszcie z Tym Daimaouji :evil: :evil: ". Tobie to pomaga, na jakieś kompleksy czy może coś Cie opętało. Weź sięw garść.
Naprawdę nie wiem czemu jesteś "Naj. użytkownikiem". Pamiętam, że ktoś powiedział, że nie masz żadengo spamu. Żal mi siewtedy Ciebie zrobiło, naprawdę... Ja nie wiem czemu Ty dalej istniejesz w społeczeństwie SSJ Power, gdy moim zdaniem nie umiesz nawet normalnie się zachowywać.
*Normalnie- jak normalny człowiek(choć wiem, że twój kolejny off zacznie się: "Ja nie jestem człowiekiem", lub coś w tym z tylu. Nie spotkałem jeszcze nawet dziecka o tak zgryźliwym charakterze jak Twój

Załóżcie sobie może temat w "pogaduchy & ogłoszenia" i tam dyskutujcie na ten temat... A z drugiej strony ten świat jest do d**y i sam tak jak BH chce żyć w wyimaginowanym świecie, gdzie jestem czymś więcej, niż nikim... - Dae
Obrazek
Życie stworzone jest z fragmentów,
o których tylko wiedzą Ci, którzy nas znają
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

Muszę to powiedzieć: ja akurat jest bezstronny, BH lubię nigdy mi nie zawadził ale jak wam tak przeszkadza to czemu mod nie da mu ostrzeżenia, na moim forum na samym początku dwa załapał
Obrazek
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

dobra, mogę znów głosować:

3 pkt - BH - dobry kolega :D
2 pkt - Wolak - :cry:
1 pkt - Dae - jak dla mnie - fajny kumpel
Obrazek
Awatar użytkownika
Ikoden
SSJ 2
Posty: 116
Rejestracja: śr lip 19, 2006 7:37 pm

Post autor: Ikoden »

1. Bobercik - super gościu :P
2. Dae - j.w.
3. BH - spoko gościu

xD I to jest moja lista. :P
www.dbo2.pl - Zapraszamy :P
Awatar użytkownika
Kris
Avanger
Posty: 2254
Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Kris »

1.Tomek (DF)
2.Piotrek i Krzychu ( Dae i Wolak )
3.Maciek i Maciek ( Didix i Krova )
Obrazek

Obrazek
1. Kris ma ZAWSZE racje
2. PP3088 ma prawie zawsze racje
3. : >
Awatar użytkownika
Maciej
SSJ 5
Posty: 883
Rejestracja: pt sty 14, 2005 7:05 pm
Lokalizacja: oni to mają :P

Post autor: Maciej »

W sumie się nie wypowiem,bo opisałem już innych w "ulubieni użytkownicy SSJPOWER" :razz:
Fight.
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

Kris pisze:1.Tomek (DF)
2.Piotrek i Krzychu ( Dae i Wolak )
3.Maciek i Maciek ( Didix i Krova )
Oczywiście ma byc 3 userów a nie 5. Więc 3pkt dostał DF, 2 Dae a jeden Wolak

Ps. Dzięki Kana i Ikoden
Obrazek
Awatar użytkownika
krova
SSJ 5
Posty: 1746
Rejestracja: pn sie 14, 2006 11:38 am
Lokalizacja: szczytno

Post autor: krova »

a moge dac trzy drugie miejsca? bo nie potrafie faworyzowac kolegow...
DF,Kris,Wolak - kolejnosc alfabetyczna, zeby nie bylo ;]
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Ikoden pisze:3. BH - spoko gościu
Nie mow do mnie gosc!

2.O 3 mackow na forum , fajnie
3.A ty czemu mnie nie dodales Maciek? (Krova)?
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Maciej
SSJ 5
Posty: 883
Rejestracja: pt sty 14, 2005 7:05 pm
Lokalizacja: oni to mają :P

Post autor: Maciej »

Maćki rządzą światem...no przynajmniej na forum :razz: ...
ach.....no napisze coś dla pozorów :wink: ...

1.Kris
2.Dae
3.Bobercik

:grin:
Fight.
ODPOWIEDZ