Ulubiona gra.

Sprawy na zupełnie inne tematy - nie pasujące do żadnych powyższych kategorii.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Arti
Admin PBCH
Posty: 1321
Rejestracja: wt lis 30, 2004 4:10 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Ulubiona gra.

Post autor: Arti »

Tutaj piszcie w co najbardziej lubicie grać. Piszcie również dlaczego. Ja swoją gierkę napisze po pierwszym poście. :D
Ostatnio zmieniony śr gru 01, 2004 7:25 pm przez Arti, łącznie zmieniany 1 raz.
Strona o serii GTA!

Będę brał Cię! (Gdzie?) Na SSJPower.net !
Awatar użytkownika
Shindrak
Silniejszy Saiya-jin
Posty: 15
Rejestracja: śr gru 01, 2004 4:07 pm
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Shindrak »

Dobra nabije te posty hehe :P. Tytuł mojej ulubionej gry jest oczywisty chodzi o DIABLO II . Ta gra jest wręcz perfekcyjna mimo iż ma słabą grafike jednakże ten klimat te tysiące różnych przedmiotów te setki ludzi grających z tobą .No a drugą taką też według mnie dobrą grą jest gra którą może mało osób zna jej tytuł to MU . Gra jest dostępna za darmo w internecie na coponiektórych stronach (jak ktoś będzie chciał to podam przykład ) . Mimo iż gra nie ma zbytnio sensu i polega na siekaniu bezsensownym potworów to gra jest cholernia wciągająca gdy zaczynam grać trace poczucie czasu . No to chyba starczy (alem się rozpisał :P)
DBFUTURE RULEZZZ
Awatar użytkownika
Arti
Admin PBCH
Posty: 1321
Rejestracja: wt lis 30, 2004 4:10 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Arti »

Taaak MU to piękna gra chociaż mi się trochę znudziła :D Moją ulubioną grą jest aktualnie Vice City. Najbardziej podoba mi się w niej fizyka jazdy autem, klimat, fajne misje i realizm. Wszystko to sprawia, że jak usiądę do tej gry zapominam o szkole, wywiadówkach, upływie czasu i wogóle o problemach :D.

P.S. Specjalnie dla Shindraka :D
Strona o serii GTA!

Będę brał Cię! (Gdzie?) Na SSJPower.net !
Awatar użytkownika
Bart
SSJ 5
Posty: 580
Rejestracja: wt lis 30, 2004 5:24 pm
Lokalizacja: Rumia

Post autor: Bart »

A moją ulubioną grą jest "Need For Speed Undreground 2" Bo praktycznie wszystko jest ciut lepsze niż w 1-szej części, czyli grafa, dźwięk itp. itd.
Bliz
SSJ 5
Posty: 858
Rejestracja: śr gru 01, 2004 8:46 am
Lokalizacja: Nowa Sól-FNW

Post autor: Bliz »

No NFS:UG2 jest dobry mi sie podoba, Vice City tez niczego sobie, ale oddaje pokłon Diablo II :)
akwadrat
Przeciętny wojownik
Posty: 2
Rejestracja: śr gru 01, 2004 7:42 pm
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: akwadrat »

No cóż, moja ulubiona gra to Baldur's Gate II, ale Diablo II też nie pogardzę. Ale żem sie rozpisał....

Tak jak napisał Shindrak. Uzasadnij swoją decyzję po czym skasuj mój edit //Arti
Awatar użytkownika
Arti
Admin PBCH
Posty: 1321
Rejestracja: wt lis 30, 2004 4:10 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Arti »

Widzę, że mamy same najlepsze tytuły :D Ciekawe czemu nikt nie napisał, że lubi na przykład GTA 1 albo Dooma. Przecież to klasyk klasyka :D
Strona o serii GTA!

Będę brał Cię! (Gdzie?) Na SSJPower.net !
Awatar użytkownika
Shindrak
Silniejszy Saiya-jin
Posty: 15
Rejestracja: śr gru 01, 2004 4:07 pm
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Shindrak »

Akwadrat, w pierwszym poście Arti napisał aby uzasadnić czemu ta gra. Może nam jakoś przedstawisz urok baldura co ??
DBFUTURE RULEZZZ
Awatar użytkownika
Bart
SSJ 5
Posty: 580
Rejestracja: wt lis 30, 2004 5:24 pm
Lokalizacja: Rumia

Post autor: Bart »

O no właśnie zapomniałem ja jeszcze lubie GTA London i pierwszą część HOMM. Mówie poważnie!!!
Awatar użytkownika
Rav
;)
Posty: 1007
Rejestracja: pn lis 29, 2004 7:11 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Rav »

Moje ulubione gry to:

- Ze strzelanek Soldier of Fortune (głównie chodzi o tryb Deathmatch - można się odprężyć po cieżkim dniu, chodząc i strzelając do każdego, który się rusza. Strzelanina nie ma żadnego sensu i nie trzeba w ogóle myśleć - a to relaksuje :) )

- Z przygodówek Trylogia Broken Sword (wspaniała grafika, wciągająca fabuła, ciekawe zagadki i dużo akcji)

- Ze strategii Worms World Party (tego chyba nie muszę tłumaczyć, bo to jest gra jedyna w swoim rodzaju - poprostu mi się podoba)

- Z RPG The Final Fantasy VI - ponieważ to najlepsza gra RPG, w jaką grałem (przyznam się, że w wiele RPG'ów nie grałem :P)
...::: Keep Calm & Follow your Joy :::...
Awatar użytkownika
Kakarotto
Golden Oozaru
Posty: 233
Rejestracja: wt lis 30, 2004 7:47 pm
Lokalizacja: Radzionków
Kontakt:

my favourite game...

Post autor: Kakarotto »

przedewszystkim moja ulubiona gra COUNTER - STRIKE!! CS króluje... pozatym lubie SoFa GTA: San Andreas, NFSUU2, i moja druga ulubiona gra: TRYLOGIA HITMAN!! ( głownie Codename 47 i Contracts ) :D:D Ostatnio dołączyłem do mojej encyklopedi gry: Broken Sword 2 i 3 i Heroes 3
Kakarotto

tyle wystarczy.
Bliz
SSJ 5
Posty: 858
Rejestracja: śr gru 01, 2004 8:46 am
Lokalizacja: Nowa Sól-FNW

Post autor: Bliz »

No zapomnialem o HOMM 3 no jak moglem najlepsza strategia turowa jaka wyszla i pewnie wyjdzie , klimacik i wogole pomysl (kto gral w H3:WOG 3.58f?) A ja jeszcze nie gralem w San Andreas u mnie po miescie nie chodzi jeszcze:P
Awatar użytkownika
Kakarotto
Golden Oozaru
Posty: 233
Rejestracja: wt lis 30, 2004 7:47 pm
Lokalizacja: Radzionków
Kontakt:

Post autor: Kakarotto »

graliście już w Budokai 3? fajna jest? słyszałem że tak...

Temat dotyczy Ulubionej Gry. Skasuj tego posta albo ja to zrobie :twisted: //Arti
Kakarotto

tyle wystarczy.
Awatar użytkownika
skibix
SSJ 5
Posty: 1112
Rejestracja: wt lis 30, 2004 8:00 pm
Lokalizacja: Zduńska Wola
Kontakt:

Post autor: skibix »

Mojom ulubionom grą z typu strategi jest StarCraft:Brood War :twisted: jaka nawalanka :twisted:
Awatar użytkownika
Kakarotto
Golden Oozaru
Posty: 233
Rejestracja: wt lis 30, 2004 7:47 pm
Lokalizacja: Radzionków
Kontakt:

Post autor: Kakarotto »

nie no chętnie bym dodał do mojej kolekcji Full Spectrum Warrior, ale nie miałem okazji grać 9 za słaby k0mp...
Kakarotto

tyle wystarczy.
ODPOWIEDZ