Pierwsze anime

Wszystko, co nie dotyczy DB, ale ma związek z Anime.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Dae
Zasłużony
Posty: 1200
Rejestracja: śr gru 22, 2004 1:26 pm
Lokalizacja: Bukowno

Pierwsze anime

Post autor: Dae »

:arrow: Jakie było pierwsze anime jakie oglądaliście?
:arrow: Jakie wywołało na Was wrażenia?
:arrow: O czym jest(krótko)

Ok, więc ja zaczne...
Do końca nie jestem pewien jakie jest pierwsze anime jakie oglądałem. Od pewnego czasu myślałem, że to było SailorMoon, czyli "Czarodziejka z Księżyca", bo przypominałem sobie, że jak byłoem mały to obejrzałem większość odcinkó(prawie wszyskie). Słyszałem od mamy, że jeszcze wczeńniej oglądałem tzw. Yataman(czy jak to się pisze). Było to anime o jakiś 3 idiotach(2 facetów, chydy, gruby i baba) i jakiś robotach, sam nie wiem, oglądałem jeden odcinek, bo okazało się, że mama ma kasete z tym(w porównaniu do lubianych przeze mnie anime) dziadostwem. A jakie wrażenie na mnie wywarło? Nie pamiętam, cóż szybko zapomniałem o najwcześniejszych latach dzieciństwa i nawet nie wiedziałem, że coś takiego szło w telewizji :twisted: A oglądając nagranie coś mi się kajarzyło, ale nie wiem co... Czy ta walnięta fabuła? Czy postacie?

DObra, teraz kolei na innych :twisted:
Obrazek

Obrazek
Dołącz do gry! Naruto-Arena.com

Obrazek

http://www.daegurth.blog.onet.pl

Słowo "siła" ma wiele znaczeń.
Awatar użytkownika
Kris
Avanger
Posty: 2254
Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Kris »

moim pierwszym był albo Daimos albo Tsubasa w każdym razie obydwie bajki mi się podobały.Daimos opowiada o ludziach którzy walczą ze złem ale walczą robotami.Tsubasa jest to chłopiec który gra w piłke i znajduje się nagle w reprezentacji Japoni
Awatar użytkownika
Dae
Zasłużony
Posty: 1200
Rejestracja: śr gru 22, 2004 1:26 pm
Lokalizacja: Bukowno

Post autor: Dae »

Daimos? Pierwsze słusze. Tsubase znam, też oglądałem jak byłem may, później zrezygnowałem z telewizji kablowej i żegaj Captain... Captain Tsubasa też jest pod nazwą Captain Hawk, ale nie wchodźmy w szczegóły. DObra, więc czykam cierpliwie na posty innych :P
Obrazek

Obrazek
Dołącz do gry! Naruto-Arena.com

Obrazek

http://www.daegurth.blog.onet.pl

Słowo "siła" ma wiele znaczeń.
Awatar użytkownika
Maciej
SSJ 5
Posty: 883
Rejestracja: pt sty 14, 2005 7:05 pm
Lokalizacja: oni to mają :P

Post autor: Maciej »

Kapitan Tsubasa....jak przestali puszczać ,to wziąłem się za DB...
Awatar użytkownika
adrian
SSJ 5
Posty: 539
Rejestracja: pt gru 16, 2005 7:30 pm
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Post autor: adrian »

moje pirwsz anieme to było dragon ball.
Na począ tku wydawało mi sie że to lipa ale zaczełem oglądaci to wszystkie odc obejrzałem i jestem już fanem db
Awatar użytkownika
Wolak
SSJ 5
Posty: 842
Rejestracja: ndz lip 24, 2005 1:03 pm
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: Wolak »

Moim pierwszym anime był Captain Tsubasa .Zawsze po obejżeniu każdego kolejnego odcinka wybiegałem na boisko z kolegami i próbowaliśmy oddawać strzały z serialu i robić ich triki (odbicie od słupka było ciekawe ).
Uwertura...

Obrazek
Awatar użytkownika
Maciej
SSJ 5
Posty: 883
Rejestracja: pt sty 14, 2005 7:05 pm
Lokalizacja: oni to mają :P

Post autor: Maciej »

Gorzej jak ja z moimi kumplami byliśmy młodsi.Zawsze po DB wychodziliśmy i robiliśmy ich walki.Zazwyczaj kończyło się płaczem ,ale zjedliśmy Sensu <zwykły groszek> i już czuliśmy się lepiej :P ...
Awatar użytkownika
Wolak
SSJ 5
Posty: 842
Rejestracja: ndz lip 24, 2005 1:03 pm
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: Wolak »

Jak chodziłem do gimnazjum to razem z kolegami ''nawalaliśmy'' się ostro pomiędzy sobą .Kamehamehy robiło się poprzez rzucanie kulką papieru w charakterystycznym dla tego ataku ruchu .
PS.Niestety w dzisiejszych czasach nie ma zbytnio warunków do swobodnego odtwarzania akcji z anime ,bo albo dostaniesz w ryj od ''dresa '' ,albo cię skopią koledzy .
Uwertura...

Obrazek
Awatar użytkownika
Maciej
SSJ 5
Posty: 883
Rejestracja: pt sty 14, 2005 7:05 pm
Lokalizacja: oni to mają :P

Post autor: Maciej »

Zapomniałeś ,że pewne cię też wyśmieją...
Awatar użytkownika
Wolak
SSJ 5
Posty: 842
Rejestracja: ndz lip 24, 2005 1:03 pm
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: Wolak »

Didix pisze:Zapomniałeś ,że pewne cię też wyśmieją...
Dokładnie Didix .Ogólnie rzecz biorąc do roku 2000 można było spokojnie odwalać jakieś ciekawe akcje nie wzbudzając specialnie sensacji .Dzisiaj cię wyśmieją ,bo jak to się mówi :'' trawka jest na czasie '' ,a nie ''bajki dla dzieci '' .
Uwertura...

Obrazek
Awatar użytkownika
Maciej
SSJ 5
Posty: 883
Rejestracja: pt sty 14, 2005 7:05 pm
Lokalizacja: oni to mają :P

Post autor: Maciej »

Moja siostra <5 lat starsza> zawsze mnie wyśmiewa jak oglądam DB ,albo inne Anime....kiedyś <w moim wieku> też oglądała różne bajki ...ech....
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Didix pisze:Moja siostra <5 lat starsza> zawsze mnie wyśmiewa jak oglądam DB ,albo inne Anime....kiedyś <w moim wieku> też oglądała różne bajki ...ech....
Heh pewnie juz ta dziwka trzyma z doroslymi , co za zdrada :lol:
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Bart
SSJ 5
Posty: 580
Rejestracja: wt lis 30, 2004 5:24 pm
Lokalizacja: Rumia

Post autor: Bart »

Pierwsze anime jakie obejrzałem to był Captain Tsubasa. Pierwsze wrażenie było niesamowiete zwłaszcza po strzale z przewrotki który przerwał siatke w bramce, to był chyba pierwszy odcinek, w którym jakiś koleś mówił do Tsubasy że trzeba sie z piłką zaprzyjaźnić, i od tego czasu Tsubasa i jego kumple wszędzie chodzili z piłkami :wink: Nigdy niezapomne tego Anime, zaraz po DB jest to najwspanialsze anime na świecie. Trzeba sie wziąść za ściąganie odcinków nowej seri :wink:
ćwoki! jak ktoś żyje na tym forum, to niech pisze na mail barts10@gmail.com
Awatar użytkownika
Maciej
SSJ 5
Posty: 883
Rejestracja: pt sty 14, 2005 7:05 pm
Lokalizacja: oni to mają :P

Post autor: Maciej »

Wiesz BH też mnie boli ,że z nimi trzyma ,ale nie waż się już nigdy o niej tak mówić... :evil:
Awatar użytkownika
Dragon Fist
A True Dragon
Posty: 856
Rejestracja: czw paź 13, 2005 3:19 pm
Lokalizacja: Złotów

Post autor: Dragon Fist »

Hehe, moim pierwszym Anime był Dragon Ball, potem mniej więcej w tym samym czasie Salyers i Rycerze Zodiaku :]
ODPOWIEDZ