jest bankowo!

Tematy od dłuższego czasu zamknięte. Jeżeli czegoś szukasz, być może tutaj to znajdziesz :)
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Reaven i Rav! Bardock special i Trunks special to nie filmy! Ale ta , macie racje , zreszta wg was film 13 powinien byc przed tym odcinkiem gdzie spotkaja sie oni po 10 latach (Pan walczy itp.) , mam racje? :)
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Wolak
SSJ 5
Posty: 842
Rejestracja: ndz lip 24, 2005 1:03 pm
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: Wolak »

BH Daimaouji pisze:Reaven i Rav! Bardock special i Trunks special to nie filmy! Ale ta , macie racje , zreszta wg was film 13 powinien byc przed tym odcinkiem gdzie spotkaja sie oni po 10 latach (Pan walczy itp.) , mam racje? :)
O matko ,a co to niby jest jak nie filmy ,seriale ?
Uwertura...

Obrazek
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

E , to przypuszczmy ze to tylko telewizyjne specjale , np. patrzcie zbuntowany aniol trwa 45 minut a filmem nie jest , zapewne specialy TV to odcinki ktore trwaja wiecej niz 30 minut i PASUJA do kontynuacji odcinkow! (a nie jak (wiekszosc) filmy(ow))
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Wolak
SSJ 5
Posty: 842
Rejestracja: ndz lip 24, 2005 1:03 pm
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: Wolak »

BH Daimaouji pisze:E , to przypuszczmy ze to tylko telewizyjne specjale , np. patrzcie zbuntowany aniol trwa 45 minut a filmem nie jest , zapewne specialy TV to odcinki ktore trwaja wiecej niz 30 minut i PASUJA do kontynuacji odcinkow! (a nie jak (wiekszosc) filmy(ow))
Zbunotowany Anioł to telenowela ,a trwa tyle co każda telenowela .Filmem nie nazywa się czegoś co trwa 45 minut lub więcej tylko coś co nie zalicza się do podstawowej serii ,a Bardock Special nie należy do 508 odcinków Dragon Balla ,tylko jest osobnym projektem .Nie chcę nic mówić ,ale jesteś jedyną osobą w Polsce ,która ma takie definicję .
Uwertura...

Obrazek
Awatar użytkownika
adrian
SSJ 5
Posty: 539
Rejestracja: pt gru 16, 2005 7:30 pm
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Post autor: adrian »

możliwe że będzie db w tv przeglądam strony a tam coś pisze jakiś użytkownik napisał że widział w jakiejś gazetce że w lutym będzie db
Awatar użytkownika
Wolak
SSJ 5
Posty: 842
Rejestracja: ndz lip 24, 2005 1:03 pm
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: Wolak »

Poczekamy ,zobaczymy co się stanie .Ja osobiście nie wierzę w to .
Uwertura...

Obrazek
Awatar użytkownika
Kris
Avanger
Posty: 2254
Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Kris »

no wiesz niedługo luty więc sie przekonamy
Obrazek

Obrazek
1. Kris ma ZAWSZE racje
2. PP3088 ma prawie zawsze racje
3. : >
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Kris pisze:Tak jak mówiłem, nie dożyjemy tego, zresztą po co ma być robione coś co nie będzie dobre?. CLOSED
No ale poczekamy gdzies we Wrzesniu , bo mimo iz narazie nie widze moze kiedys darza?

BTW czemu napisales close a to jest otwarte?
zwłaszcza "filmów" specjalnych DBZ
Tak naprawde to da sie

DBZ TV Special 1 : Dzieje sie przed akcjami DB (czyli mozna go dac na poczatku serii)
DBZ TV Special 2 : Dzieje sie przed tym jak Tronk przybyl (czyli mozna go dac przedtym jak Tronk przybyl zeby skopal tylek Freezy i Krola Zimna)
DBGT TV Special : Dzieje sie przed koncem odcinka 64

Teraz filmy kinowe

Film 1 : Przed DBZ
Film 5 : Przed atakiem cyborgow
Film 8 : Gdzies przed Cell game
Film 9 : Po walce z Komorczakiem przed pojsciem KKRTa do Enmy
Film 13 : Po Buu sadze ale PRZED walka z Uubem

Wiec , gdyby w polsce tak bylo , bylo by tak

Bardock special
DB
Film 1 DBZ
DBZ (Saiyan saga-Freeza saga)
Trunks Special
Przylot Tronka ("Trunks saga")
Film 5
AH Saga 1
Film 8
AH Saga 2 (Cell games)
Film 9
Buu saga
Film 13
DBGT
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Zablokowany