Błędy na stronie

Wszystko na temat strony.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Michal - Mowie , ze Pan Akira tak mowil ale ta masz racje moze byc mleko/piersi , ale poprawne znaczenie jej imienia to mleko
Piotrek - Chi Chi = Father czyli ojciec , Co do Brief to moze tak , skoro Briefs to majtki (liczba mnoga) zreszta to by wytlumaczalo nazwisko ojca Bulmy , jak wiadomo imiona/nazwiska postaci , to nie sa od nazwy obierktu , to jest parodia slowa rzeczy (e co to znaczy "pun"?) wiec jest Freeza nie Freezer

Ale ta , co do imienia Dr. Briefsa to powinno byc Dr. Brief bo jego nazwisko czyta sie tak Burifu czy jakos tak , nie Burifusu
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Beniu
SSJ 4
Posty: 271
Rejestracja: czw lip 06, 2006 10:25 am

Post autor: Beniu »

W dziale "Techniki" zamiast Makankosappo jest Masenkosappo :P
Awatar użytkownika
Wolak
SSJ 5
Posty: 842
Rejestracja: ndz lip 24, 2005 1:03 pm
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: Wolak »

Beniu pisze:W dziale "Techniki" zamiast Makankosappo jest Masenkosappo :P
Bieniu mój znawco ,atak się nazywa Masenkosappo ,a nie jak twój wymysł Makankosappo .Wpisz sobie w google Masenkosappo i pierwszą stroną jaka się pokaże jest angielska strona :
masenkosappo the piccolo most powerful attack i tam możesz sobie o tym poczytać jak i na mnóstwie innych stron ,które opisują ten atak .
Uwertura...

Obrazek
Beniu
SSJ 4
Posty: 271
Rejestracja: czw lip 06, 2006 10:25 am

Post autor: Beniu »

Pierwsze słysze. Ale to chyba w angielskiej wersji, a ja angielskiej nie oglądałem.
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Nie Krzyś , ten atak to Makankosappo , a wymowe tego ataku mozesz uslyszec w grach serii SB i w trailerze do gry Gaiden

In conlusion?

Makankosappo!

A nie Krzyś , to Chobakuretsumaha jest jego najpotezniejszym atakiem ale i tak lubie "Diabielski promien!" bardziej :) (i to nie z powodu ze zabil ten atak KKRTa :roll:)
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Wolak
SSJ 5
Posty: 842
Rejestracja: ndz lip 24, 2005 1:03 pm
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: Wolak »

BH Daimaouji pisze:Nie Krzyś , ten atak to Makankosappo , a wymowe tego ataku mozesz uslyszec w grach serii SB i w trailerze do gry Gaiden

In conlusion?

Makankosappo!
Ta nazwa jest idiotyczna ,atak nazywa Masenkosappo (masenko -Gohan wykonywał ten atak i sappo -wiązka energi) został wymyślony przez Akirę Toriyama. Nie mam zamiaru się tu sprzeczać ,ponieważ mam org. japońską mangę Dragon Balla i wiem co piszę .
Uwertura...

Obrazek
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

http://img70.imageshack.us/img70/8859/e ... ana9ed.png

niep tu jest nazwa ataku , BTW nei wiem skad polacy zwieli to Masenkosappo/Makankoseppo (itp.) to brzmi dziwnie :shock:
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Wolak
SSJ 5
Posty: 842
Rejestracja: ndz lip 24, 2005 1:03 pm
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: Wolak »

Polacy i nie tylko zawsze tak udziwniają ,że potem wychodzi 20 nazw jednego ataku ,więc jest niemożliwością powiedzieć ,że ta nazwa błędna ,a ta taka .Mnie to tam zbytnio nie interesuje ,zazwyczaj wybieram nazwę ,która w moim odczuciu brzmi lepiej .Ważne by każdy wiedział o jaki atak chodzi ; )
Uwertura...

Obrazek
Awatar użytkownika
Arti
Admin PBCH
Posty: 1321
Rejestracja: wt lis 30, 2004 4:10 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Arti »

Temat jest bez sensu, ponieważ na stronie nie ma błędów ^_^
Strona o serii GTA!

Będę brał Cię! (Gdzie?) Na SSJPower.net !
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

O , powiedziec tak o temacie swojego szefa i kolegi , jak nie ladnie

BTW sa bledy jak np. w wieku KKRTa pod koniec DB , z jakiej paki ma 19 lat?!
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Dragon Fist
A True Dragon
Posty: 856
Rejestracja: czw paź 13, 2005 3:19 pm
Lokalizacja: Złotów

Post autor: Dragon Fist »

Gdy Goku zaczyna trenować u Żółwiego Pustelnika ma lat 12... i przechodzi przez 3 turnieje Budokai, które rozgrywają się co trzy lata. 12(wiek na pierwszym turnieju)++3+3=18, tak więc akurat ta dana nie jest błędna, Goku pod koniec DB ma 18 lat :)
Ostatnio zmieniony śr sty 24, 2007 3:26 pm przez Dragon Fist, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Kris
Avanger
Posty: 2254
Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Kris »

a mi sie wydawało ze ma 10 jak u pustelnika trenuje

Nie. Na początku myśli że ma 14, ale w miarę nauki u Pustelnika dowiaduje się że po liczbie 11 jest 12, a nie 14... Więc ma lat 12, nie 14m a tymbardziej nie 10 :D
DF
Ostatnio zmieniony śr sty 24, 2007 1:54 pm przez Kris, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Obrazek
1. Kris ma ZAWSZE racje
2. PP3088 ma prawie zawsze racje
3. : >
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Tomek pisze:Gdy Goku zaczyna trenować u Żółwiego Pustelnika ma lat 12... i przechodzi przez 3 turnieje Budokai, które rozgrywają się co trzy lata. 12+3+3+3=21, tak więc akurat ta dana jest błędna, Goku pod koniec DB ma 21 lat :)
Nie , zle , ma 12 lat (21 TB) potem + 3 (22 TB) = 15 , potem jeszcze raz 3 (23 TB) czyli 18 , widac kuzynku ze dodales o jedno 3 za duzo

Ponadto to by wydawalo sie dziwne ze jako 18 latek gdy zabil Piccolo Daimaou byl kurduplem jako "dorosly"

Faktycznie, pomyliłem się :) wiem że miał 12 na 21TB, po prostu tak z nieuwagi wyszło...
DF


Szpaner: Tracę w was wiarę, ludzie...

Heh
Ostatnio zmieniony pt sty 26, 2007 10:03 pm przez BH Daimaouji, łącznie zmieniany 4 razy.
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
SonGohan
Golden Oozaru
Posty: 205
Rejestracja: wt sty 02, 2007 9:41 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola/Madrid

Post autor: SonGohan »

W opening jest plik "Brazylijski opening DB" a w brazylji mówią po portugalsku!!
Zumo de uva a base de concentrado esta enriquecido con vitamina C.
Awatar użytkownika
razz
Zasłużony
Posty: 269
Rejestracja: pt gru 29, 2006 12:09 am
Kontakt:

Post autor: razz »

SonGohan pisze:W opening jest plik "Brazylijski opening DB" a w brazylji mówią po portugalsku!!
Mówią też po angielsku i hiszpańsku :D
ODPOWIEDZ