Dragon Ball Z Attack of the Saiyans

Wszystko o RPG Makerze.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Dragon Ball Z Attack of the Saiyans

Post autor: BH Daimaouji »

No i doczekaliście się, temat z moją grą tu możecie ją sciągnąć nawet hehe

Ale oto pare info

Nazwa

Nazwa tej gry jest bazowana na fanowskim tłumaczeniu gry Kyuu Shou Saiyajin wydanej na Famicoma jako "Assault of the Saiyans". nie mylić nazwy mojej gry z internacjonalną (sp?) nazwą gry na DS "DBK Saiyajin Raishuu", w mojej grze nie walczy sie ze słabiznami (czyt. dzikimi zwierzętami) (ponadto "Saiyan" jest wymawiane tak samo jak "Sajan" a nie jak jego angielska wersja)

Tryby historii
Historia - Czyli główna historia, np. DBZ film 3 albo też zmyślona
All stars - Bazowana na CT3 i CT4, tu możesz grać wszystkimi postaćmi jakie są w grze (poza tymi silniejszymi od Vegetto)
What If - Bazowana na grze SSW1 na GBA, tu grana postać ma role główną

Historia

Attack of the Saiyans - Czyli wymiar w którym Kakarotto nie upada na łeb i jak sie staje dorosły, Tullece i Vegeta po niego przylatują.
DBZ Movie 3 - Zmodyfikowana wersja 3 filmu kinowego DBZ
DBZ TV Special 2 - Zmodyfikowana wersja 2 tv specjału DBZ, ale tutaj Gohan pokonuje cyborgi, co dalej ich czeka?

All stars

Saiyan saga - Remake ostatniej planszy z DBZ NES I, czy zdołasz pokonać Saiyanów?
Super Saiyan saga - Vegeta,Kakarotto i Tullece atakują jako Super Saiyanie, czy zdołasz ich pokonać?! "Bonusowa" walka z Sanshem, Nikkim i Gingerem
2 player mode - Sam wybierasz swoja druzyne 2 osób żeby pokonać Sansha i Nikki'ego

IF Story

If Vegeta story - Vegeta pokonał Z wojowników i przemierza między wymiarami, jakie przygody go czekają?
If Evil Kakarotto story - po porażce mojego brata nad "Goku", daję mu jeszcze jedną szanse, tym razem cofa sie razem z Jeesem do początku Saiyan sagi, czy mu sie uda zabić "Goku" i mieć u mnie szacunek??
Yamcha, (wspaniały) bandyta pustynii - po pierwszej porażce z "Goku", Yamcha spotyka mojego brata który trenuje go żeby był silniejszy, wtedy Yamcha zabija "Goku" i potem ma Bulme jako żone i co dalej go czeka?

Planowane tryby historii

Historia
Saiyan-Freeza saga directors cut - czyli Saiyan saga i Freeza saga którą ja kieruje, Raditz,Vegeta i Yamcha będą tu mieli duże role, Freeza mniejszą :P A i "Goku" przybędzie dopiero do walki z Freezą (jako wspaniały drań), kto pomoże Z wojownikom pokonać Burte i Jessa więc? + nawiązanie do popuralnych parodii na YT itp.
Wymagane Postacie : Goku, SSJ Goku, Gohan (child), Piccolo jr, Tenshinhan, Kurilin, Chaoz, Raditz, ???

What If
If Pan (GT) story - Po wylocie "Goku" z Shenlongiem, Pan wyrusza w przeszłość wraz z jej wujkiem Tullece'm, jakie przygody ją czekają?

A teraz na co czekaliście

DUN DUN DUN

Download link:
http://speedy.sh/JhKsS/Attack-of-the-Saiyans-fixed.rar

Odznaczenie wiekowe : +16
-Przemoc
-Zabijanie
-Przeklęstwa
-Chamstwo
-Nawiązanie do Seksu

Wszelke pytania dotyczące gry dawać do tematu Gokufana (poza głupimi typu "kiedy dasz gre") -> http://ssjpower.net/forum/viewtopic.php?t=1573&start=0

Update

NPC (kolejność losowa)

Sansho
Coola
Pumpkin
Onion
Leeker
Cilrag
Karin
Lunch
Videl
Nikki
Ginger
Kopiman
Saibaiman
Kiukonman
Kaiwareman
Z Wojownik #1
Z Wojownik #2
King Cold
Future #18
Future #17
Freeza

Credits

Oryginalny autor : Akira Toriyama
Oryginalny autor gry : Zając

Mapy:

Dragon Fist
Zając
Ja (oryginał Bandai)

Charsety:

Ninja of Shadows
Mac
I inni

Facesety:

Qcz
Kyletto
Dkirbyj
SSJ3 Torma
Picceta
Gokugeta
Angryboy
Danion
Son Goharotto
Renisine

Głosy:

Gohanssm2
Super Mystery
G.o.D
Nightmare
Random Talking Bush
Final Blast
MV aka Majin Vegetto
I inni
Ostatnio zmieniony czw lip 02, 2015 7:10 pm przez BH Daimaouji, łącznie zmieniany 11 razy.
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
UkogSSJ
Silniejszy Saiya-jin
Posty: 10
Rejestracja: śr kwie 29, 2009 10:53 am

Post autor: UkogSSJ »

podbijam, możesz dać link z downloadem?
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

UkogSSJ pisze:podbijam, możesz dać link z downloadem?
Niestety sendspace padło, ale zawsze mogę ci przesłać na e-mail :)
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
GokugetaSS6
SSJ 4+
Posty: 463
Rejestracja: pn sty 28, 2008 1:16 am

Post autor: GokugetaSS6 »

Wrzuc na cos innego, tez bym chetnie pogral ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

GokugetaSS6 pisze:Wrzuc na cos innego, tez bym chetnie pogral ;)
Ty chętnie byś pograł, wszak byłeś pomocny w edycji faceseta ;)
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
UkogSSJ
Silniejszy Saiya-jin
Posty: 10
Rejestracja: śr kwie 29, 2009 10:53 am

Post autor: UkogSSJ »

no pisałem mail na pw ale bez odzewu:P
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

UkogSSJ pisze:no pisałem mail na pw ale bez odzewu :P
Poczekaj ziom, gre mam na laptopie ale wchodze tam jak burza ma być, jak chcesz lepszą wersje gry, daj mi link do hostingowania (sp?) poza mediafire i dropbox :)

Dzisiaj dodaje Goku SSJ i może Yamchę z DBZ, czekajcie :)

Update

Postrach galaktyki dodany, ale miałem problem z animacją ładowania, ale wyszło ok

Yamcha dodany

No to już wszyscy, nie pytajcie o więcej postaci, nie będą grywalni już
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
UkogSSJ
Silniejszy Saiya-jin
Posty: 10
Rejestracja: śr kwie 29, 2009 10:53 am

Post autor: UkogSSJ »

Nic nie ogarniam, chciałem tylko grę zobaczyć i popykać xD
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

UkogSSJ pisze:Nic nie ogarniam, chciałem tylko grę zobaczyć i popykać
?

I co podoba sie? :)
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
UkogSSJ
Silniejszy Saiya-jin
Posty: 10
Rejestracja: śr kwie 29, 2009 10:53 am

Post autor: UkogSSJ »

nie wiem, dopiero dziś zauważyłem, że wysłane mianowicie- w tej chwili a już jestem wypity xD

edit: Zagrałem w 1 dostępnym trybie z kakarotto... zorientowałem się, że trzeba uciekać, bo moby orają jak wściekłe a bazowo jest 20hp... Znalazłem ??? (złego turlesa?), który się do mnie przyłączył dobiłem lvl do 13, znalazłem Vegete "......" i ściana... nie wiem o co chodzi ale wstępnie oceniam grę jako za trudną:)
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

UkogSSJ pisze:nie wiem, dopiero dziś zauważyłem, że wysłane mianowicie- w tej chwili a już jestem wypity

edit: Zagrałem w 1 dostępnym trybie z kakarotto... zorientowałem się, że trzeba uciekać, bo moby orają jak wściekłe a bazowo jest 20hp... Znalazłem ??? (złego turlesa?), który się do mnie przyłączył dobiłem lvl do 13, znalazłem Vegete "......" i ściana... nie wiem o co chodzi ale wstępnie oceniam grę jako za trudną:)
1.Pytanie, ile masz lat? :)
2.Idź na południowy zachód, znajdziesz Trunksa, zabij go*
3.Trudna tak, Freeza skopie ci dupe jak nie będziesz wystarczająco silny ;)

Pytania dotyczące gry dawaj w temacie Gokufana ;)

*

Zrób tak

-Po znalezieniu "???" idź do Tullece'a, Kakarotto powie że są istoty na tej planecie (...) potem "???" powie że jest klonem Tullece'a, a Tullece zobaczy moc przez skauter
-Idź potem do Vegety który rozkaże ci znaleść tę moc

Mały tip, podczas walki z (spoiler) Goku i Piccolo jrem, użyj Kuli śmierci moim bratem na Goku, inaczej pokona cie Kamehamehą
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
UkogSSJ
Silniejszy Saiya-jin
Posty: 10
Rejestracja: śr kwie 29, 2009 10:53 am

Post autor: UkogSSJ »

1. 25 w maju
2. nie było tam trunksa
3. zorałbymm go jak bym chciał gra jednak nie jest trudna sprawdziłem resztę trybów.

mam go w pt ale turles dalej mówi że planeta jest do podbicia, trunksa nie ma, wszedłem do jaskini było pikanie scoutera wziąłem "???" i jest blok. Brakuje ciągłości fabularnej. Fajnie, że jest tyle trybów ale granie w nich jest krótkie i niezbyt wciąga:)
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

UkogSSJ pisze:1. 25 w maju
2. nie było tam trunksa
3. zorałbymm go jak bym chciał gra jednak nie jest trudna sprawdziłem resztę trybów.

mam go w pt ale turles dalej mówi że planeta jest do podbicia, trunksa nie ma, wszedłem do jaskini było pikanie scoutera wziąłem "???" i jest blok. Brakuje ciągłości fabularnej. Fajnie, że jest tyle trybów ale granie w nich jest krótkie i niezbyt wciąga:)
1.O, to bajki z naszych czasów nie nauczyły ciebie że alkohol i papierosy to zuo?
2a.Huh? Wszak skończyłem szkołe 10 lat temu, ale jak sie nie myle, zachód to w lewo a południe w dół
2b.Hmm ja na początku zawsze rozmawiam z Tullece'em i wszystko jest ok, może to jakiś bug?
3.O
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
UkogSSJ
Silniejszy Saiya-jin
Posty: 10
Rejestracja: śr kwie 29, 2009 10:53 am

Post autor: UkogSSJ »

1. nie bardzo
2. jak mówiłem, byłem tam, jest pusto, też rozmawiałem z Turkiem a potem po klona, mniejsza:P może być, że bug:}
3. szkoda że lvl jest tak ograniczony i staty nie są kosmiczne:D jest gra w rpgmakerze DBZ legend of Z polecam ci gorąco:}
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

UkogSSJ pisze:2. jak mówiłem, byłem tam, jest pusto, też rozmawiałem z Turkiem a potem po klona, mniejsza:P może być, że bug:}
3. szkoda że lvl jest tak ograniczony i staty nie są kosmiczne:D jest gra w rpgmakerze DBZ legend of Z polecam ci gorąco:}
2.dobrze wiedzieć
3.legend of z? na rpg makera 2003?

Update

Co ty gadasz?! Nie rozmawiałem z Tullece'm poszedłem po jaskini po jego klona, potem do Tullece'a potem do Vegety i Trunks tam był
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
ODPOWIEDZ