LIGA SSJ POWER - Problem

Moderatorzy: Bobercik, Moderatorzy

ODPOWIEDZ

Co myslicie o pomysle?

Dobry
3
100%
Zly
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 3

Awatar użytkownika
GokugetaSS6
SSJ 4+
Posty: 463
Rejestracja: pn sty 28, 2008 1:16 am

LIGA SSJ POWER - Problem

Post autor: GokugetaSS6 »

Witam. Bardzo chciałbym grać w lidze, ale trzeba przeprowadzać mecze na chacie, co dla mnie będzie problemem, ponieważ od godziny 7 do 16 jestem w szkole, a po szkole idę prosto do pracy i do domu powracam po godzinie 24. W weekendy też bedzie problem, poniewaz pracuje na dzienna zmiane, a pozniej jeszcze z dziewczyna sie spotykam, a w niedziele dochodzi jeszcze kosciol i mecze. Dlatego wpadlem na ten pomysl i chcialbym poznac wasze zdanie.

Aczkolwiek chodzi mi o pisanie taktyki (takiego malego scenariusza) dla swojej druzyny przed meczem. Wygladalo by to mniej wiecej tak:

1 minuta - jesli mam akcje strzela ten, jesli nie to dzieje sie to. 10 minuta - jesli mam akcje strzela ten, jezeli nie mam akcji broni ten, jezeli cos tam to dzieje sie cos tam. Taki scenariusz z roznymi opcjami

Wysylany by byl do sedziego, ktory by pozniej realizowal ten scenariusz zgodnie z losowaniem na kostce. Co Wy na to?
Obrazek
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

Obrona nie ma znaczenia.
Powinieneś po prostu napisać po kolei, kto powinien strzelać. Bo jeśli napisałbyś, przykład:
- Jeżeli mam akcję w 5 minutcie, to strzela X
- Jeżeli mam akcję w 10 to strzela Y
- Jeżeli mam akcję w 15 to strzela X

i miałbyś akcje w 5 i 15 - X miałby dwa strzały pod rząd, co jest sprzeczne z regulaminem. Powinieneś moim zdaniem pisać po prostu:
Kolejka strzałów: X, Y, Z, Y, Z, Y, X, X, Z
Karny: Taka minuta
Uber Strzał: Taka minuta
Mur: Taka minuta

I tyle.
Obrazek

.
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

Albo, żeby "mecz" nie był moją rozmową z jednym graczem, wysyłaj te rzeczy innemu zawodnikowi, który zgodzi się poprowadzić Twoje pojedynki. Oczywiście nie musi to być ciągle ten sam "trener".
Obrazek
Awatar użytkownika
GokugetaSS6
SSJ 4+
Posty: 463
Rejestracja: pn sty 28, 2008 1:16 am

Post autor: GokugetaSS6 »

No mi to pasuje ;)
Obrazek
ODPOWIEDZ