SYRIUSZ

Wszystko związane z DB Future PBCH.

Moderatorzy: Hellion, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
krova
SSJ 5
Posty: 1746
Rejestracja: pn sie 14, 2006 11:38 am
Lokalizacja: szczytno

Post autor: krova »

krova pisze:Imię: Glacius
Rasa: Icer

Charakter: Dobry - praworządny
Wiek: 15

Statystyki:
Siła: 3
Moc: 2
Zręczność: 4
Wytrzymałość: 3

Techniki:
Shogekiha + Mały atak energetyczny

Historia:
Młodziutki icer dorastał w błogiej nieświadomości. Tolerował swoich bliskich tylko ze względu na własną niewiedze. Kiedy jednak olśniło go czym się zajmują był zdruzgotany. Nie był w stanie ich w żaden sposób powstrzymać przed niszczeniem, zabijaniem i zniewalaniem niewinnych istot, więc postanowił uciec z domowej planety. Wyruszył w podróż z jedną tylko myślą: Aby nigdy nie stać się podobnym do tych katów, z którymi łączą go niestety więzy krwi.
Obrazek

Problem.
Obrazek

-Jest jakaś miara szczęścia?
-Tak, promile.

Obrazek
Awatar użytkownika
Caere Etrur
SSJ
Posty: 63
Rejestracja: ndz wrz 05, 2010 7:14 pm

Post autor: Caere Etrur »

Jest problem.

Nie ma Twojej postaci na stronie. Po czasie jaki juz mina, jest zastanawiajace to czemu Cie nie ma. Nie wiem kto odpowiada za przyjmowanie, ale czysto w teorii nie moge Cie przyjac.


To tak:

Kyra - juz po sesji
Wireks - bedzie mial sesje
Despher - sie nie odzywa
Glacius'a - nie ma na stronie
Segrig - nie chce grac od 1000 BP.


Jestem na biezaco z info co do wszystkich ?
Awatar użytkownika
Arti
Admin PBCH
Posty: 1321
Rejestracja: wt lis 30, 2004 4:10 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Arti »

Caere Etrur pisze:Jestem na biezaco z info co do wszystkich ?
Nie jesteś. Ja generalnie podziękuję już...
Strona o serii GTA!

Będę brał Cię! (Gdzie?) Na SSJPower.net !
Kyra
SSJ 4+
Posty: 459
Rejestracja: śr lip 02, 2008 7:51 pm
Lokalizacja: Łomża

Post autor: Kyra »

ehh no to sam bede ?
Obrazek
Awatar użytkownika
Caere Etrur
SSJ
Posty: 63
Rejestracja: ndz wrz 05, 2010 7:14 pm

Post autor: Caere Etrur »

Uu... to dziwna sprawa, przewidziana kraina na 4 osoby, 2 sa uprawione juz do gry, trzecia niewiadomo a czwartej brak. No nic, czekamy az Glaciusa wrzuca na strone i czy w ogole umie grac, i na potwierdzenie Desphera (ten ma dos z pbemow).


Szkoda Segrig ze nie grasz. Tak czy tak nie grasz, a u mnie od 1000 BP (przynajmniej ta pierwsza fala).

Wiecej mi nic tu nie pisz o syndromie slomianego zapalu... bo jak masz mozliwosc a nie chcesz...

[ Dodano: Wto Lis 30, 2010 9:28 pm ]
http://s1.polchat.pl/chat.php?room=Syriusz - link do krainy, miodem i mlekiem płynącej x)


TAK CZY SIAK TO BRAKUJE MI GRACZY:

1. Kyra
2. Wireks
3. Glacius (czemu go nie ma na stroie?)

Potrzeba mi jeszcze jednego bym mogl normalnie prowadzic sesje.


[ Dodano: Czw Gru 02, 2010 10:19 pm ]
Taka mala ankieta:

Kto chce lub tez nie wprowadzone i tak po edytowanych zasadach, nowej cechy Inteligencji.

Kazdy by startowal z 3 punktami IQ, i kazdy moglby w nie zainwestowac. Z kazdym punktem dostajemy tzw. podpowiedzi od guru, i mozemy np: uzywac technologii, hakowac jakies komputery, i miedzy innymi naprawiac/budowac broń/zbroje. itp.

Pamietam ze na legendary bylo tak samo jesli chodzi o inteligencje wiec pozniej skopiuje to co potrzeba! Dla uscislenia tego. Kto wstepnie za kto przeciw??

[ Dodano: Pią Gru 03, 2010 12:59 am ]
- Inteligencja ? Jest to nasza wiedza :D , zdolność przyswajania wiedzy, znajomość zaawansowanych technologii, obsługa broni, im większa tym wymyślamy lepsze strategie oraz koszt techniki jest mniejszy. Inteligencja jest ważna za stan duchowy postaci, spostrzegawczość i słownictwo. Należy to wszystko umiejętnie odgrywać. Czym wyższy wskaźnik tym więcej dostajemy podpowiedzi na privie od Guru.

IQ od 1 do 6 : 100% kosztu nauki
IQ od 7 do 10 : 80% kosztu nauki
IQ od 11 do 15 : 60 % kosztu nauki
IQ od 16 do 19 : 40 % kosztu nauki
IQ od 20 wzwyż : 20% kosztu nauki


Nasz poziom inteligencji który powinniśmy odgrywać zareprezentowany jest poniżej:

Osobnicy z:

1-3 IQ - dana osoba nie potrafi mówić, jedynie może wydawać okrzyki, bełkotać pod nosem czy też rozumieć proste polecenia. Głupawa, brak umiejętności łączenia faktów itp. (gracz powinien to odpowiednio odgrywać). Nie dostaje podpowiedzi od MG. 0 % Szans na naukę zobaczonej techniki.

4-6 IQ - dana osoba potrafi się komunikować z innymi. Niestety nie potrafi pisać ani liczyć. Potrafi łatwą drogą dedukcji dojść do wielu przydatnych spostrzeżeń. Potrafi posługiwać się rzeczami codziennego użytku; na widok ruchomych schodów nie wpada w podziw xD. Dostaje maksymalnie 1 podpowiedzi na sesje. 3 % Szans na naukę zobaczonej techniki.

7-10 IQ - dana osoba umie już liczyć czy też pisać. Potrafi wnioskować drogą dedukcji oraz indukcji. Wie jak funkcjonują nie które pojazdy, czy też, że planety krążą wokół słońca, a nie na odwrót :). Dostaje maksymalnie 3 podpowiedzi na sesje. 6 % szans na naukę zobaczonej techniki.

11-15 IQ - osobnik zna różne wzory matematyczne, jest oczytana i ma duży światopogląd. Potrafi rozpoznawać dialekty innych języków, może także nauczyć się obcego języka. Potrafi naprawiać różnorakie bronie, umie się kamuflować. Dostaje maksymalnie 5 podpowiedzi na sesje. 10 % szans na naukę zobaczonej techniki.

16-18 IQ - dana osoba potrafi sterować pojazdami kosmicznymi, potrafi z pomocą odpowiedniego sprzętu i materiału zbudować broń dla siebie, np.: Zbroje Sajańską, Scoouter, a nawet to co sobie sama wymyśli. Dostaje maksymalnie 6 podpowiedzi na sesje. 15 % na naukę zobaczonej techniki.

- jeśli ktoś przeskoczy powyższe poziomy zastanowię się nad następnymi.

Androidy i Cyborgi, ich wiedza i inteligencja to miliony gigabajtów pamięci dlatego więc ich współczynnik inteligencji tyczy się tylko przyznawanych podpowiedzi, z góry potrafią bardzo dobrze liczyć, zapamiętywać schematy walk i wiele innych. Niezależnie też od inteligencji koszt technik dla nich zawsze się równa 100%. Potrafią uczyć się techniki użytej przy nich przynajmniej 3 razy.
BP (Moc) ? Inaczej też Body Power, jest to moc jaką posiadamy w sobie.
Awatar użytkownika
Hellion
Guru
Posty: 582
Rejestracja: śr mar 21, 2007 11:02 pm

Post autor: Hellion »

Caere wyślij mi swoją kraine na maila, dodam ją na strone
Oni... ((-(-_(-_-)_-)-)) Ludzie Mafii
Awatar użytkownika
Caere Etrur
SSJ
Posty: 63
Rejestracja: ndz wrz 05, 2010 7:14 pm

Post autor: Caere Etrur »

Ludzie ja dzis przeczytalem calkowcie przypadkowo informacje od krovy(glaciusa) tego typu:


Prosze o pisanie tu na forum bo widzicie jaka roznica w informacji. Zwroccie uwage na date. I nawet na swoim gg nie bylem wiec podaje tylko do biegu kilka cyferek:
Mimo ze staram sie wchodzic jak najczesciej na forum i moge byc. A moze sie okazac ze ktos ze szczytna do mnie pisal, bo mi zazdrosna dziewczyna przeczytala z ktora mieszkam ze to jakas laska. A ona ma pojecie o pbch takie, "Co tu widzisz smiesznego?" - zagladajac mi w monitor jak sie smieje, na chwiowej zamotce w opisach i chaosie.

Jak narazie do Krova jest nieistniejacym graczem wedlug zasad a jest po sesji!
Kyra po 4 bo akurat byl o dobrym czasie i dobrym miejscu mimo ze nie mam do niego na swoim komputrze gg.

Azazel po 0 i Wireks po 0. Tyle ze Wireks chce dokonczonego watku, a ja Azazel idealnie pasuje do gry w to i go namowilem ze on u mnie bedzie gral. Tyle Od stycznia OSTRO SESJE RUSZAJA!! BO NIE MUSZE PRACOWAC I STUDIOWAC TYLKO STUDIOWAC!

1079487 (14-11-2010 2:17)
Witam, krova z tej strony. Pisze juz dzis, zebys jutro sie nie zdziwil, ze wstaje o 17, bo to wiecej nie prawdopodobne ;p Pasuje mi kazda godzina od mojego wstania (czyli prawdopodobnie wlasnie 17) do powiedzmy 21, bo pozniej moge juz byc w srednim stanie umyslowym. :D

[ Dodano: Wto Gru 28, 2010 3:44 am ]
apropo mnie denerwowania:

Kyra dostaje cenzura na sesji x5<- (bo jeszcze za poprzednie cenzura)
wie o co chodzi, pytania prosze skladac wlasnie do niego.

[ Dodano: Pon Sty 17, 2011 9:38 pm ]
Jol jol jol :P

Wracamy do sesjowania!!
proponowany terminy sesji

sobota 11-17
niedziele 11-17

uzgadniamy sesje na forum!!
Kyra
SSJ 4+
Posty: 459
Rejestracja: śr lip 02, 2008 7:51 pm
Lokalizacja: Łomża

Post autor: Kyra »

Nie wiem co ty tam sobie ubzdurałeś na prawde...dla mnie to możesz cały czas ten swój cenzura robić..hmm co do sesji w weekend o każdej porze mi pasuje.
Obrazek
Awatar użytkownika
WireX
SSJ 4
Posty: 299
Rejestracja: ndz cze 22, 2008 10:18 am
Lokalizacja: Włocławek
Kontakt:

Post autor: WireX »

Sobota 22.01.2011 o godzinie 11, poasuje?
Awatar użytkownika
Caere Etrur
SSJ
Posty: 63
Rejestracja: ndz wrz 05, 2010 7:14 pm

Post autor: Caere Etrur »

Guru jest obecnie chory.

Tak wiec, mam czas i sie nudze :D Kto pierwszy napsize temu zrobie sesje !
Awatar użytkownika
Radian
Przeciętny wojownik
Posty: 6
Rejestracja: czw sty 20, 2011 8:36 pm

Post autor: Radian »

Witam

Znajdzie się miejsce dla 2 graczy początkujących?
Aby historię napisać ja muszę a kolega jutro ogarnie swoją postać.

Pozdro
Awatar użytkownika
Caere Etrur
SSJ
Posty: 63
Rejestracja: ndz wrz 05, 2010 7:14 pm

Post autor: Caere Etrur »

Wyjazd mi z gadką u mnie na kraine. Do kasacji posty.

[ Dodano: Sro Mar 09, 2011 10:51 am ]
Ok, zrobie maly njus about tego co sie dzieje w swiecie.


1060 rok - kapsłana gwiezdna Kyry rozbija się o Syriusza. Kyra zdobywa władze w królestwie Ithakulów. Posilionowie rozpoczęli prace badawcze nad humanoidalnymi androidami.


- szukam graczy!!!!

[ Dodano: Wto Lis 15, 2011 7:19 pm ]
REAKTYWACJA KRAINY!!!! (o ile zgodzi sie wladca pbch). 4 graczy, najlepiej dwoch dobrych/ dwoch zlych. Pozdroo!

Starzy graczy, tj. Kyra, zaczynaja od tego samego etapu na jakim skonczyli.
ODPOWIEDZ