Mam Dość

Wszystkie sprawy, które dotyczą tego forum.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Mam Dość

Post autor: BH Daimaouji »

No dobra nie mogłem już wytrzymać jak nisko upadł ten Forum więc pisze ten temat -_-'

Nie wiem co sie z wami stało , wtedy było tak fajnie a teraz? Ten drań ziomster doprawdy zaraził was wszystkich swoim draństwem , a bliza to jednak nie , on był , jest i będzie zawsze draniem , pewnie w przeszłości jego rodzicie go nie kochali i dawali mu ponad 8000 klapsów w jego tyłek dziennie i teraz mści się na mnie , i jak z nim sie zaprzyjaźnić?

Nie wiem czemu Damianeku mnie nienawidzi , ja przecież nic mu złego nie zrobiłem , zapewne ktoś zrobił mu pranie mózgu

No i jeszcze zachowanie Arti'ego który usuwa ciągle mój fajny post bez powodu (czy może ktoś inny?)

A co do Moderatorów:

Kris - Może być , ale jest okrutny i zły
PP3088 - Nie wiem jak stał sie modem (i nie chcem wiedzieć tak bardzo) , no ale jak pisze na PW zmienił sie na lepsze

Do tego jeszcze obrażanie użytkowników (w tym mnie) a Moderacja nic z tym nie robi

O adeq nie będe już pisał , dla tego kolesia nie ma już ratunku :(

Nie będe pisał że odchodze , bo i tak będziecie sie radowali jak banda jakiś diabłów

Ah i mam nadzieje że nie usuniecie/zamkniecie tego tematu , to by znaczyło że dla tego forum już nie ma ratunku -_-

Dobrze że chociaż można liczyć na prawdziwych kolegów z tego forum , mam nadzieje że Tomek/Dragon Fist pomoże mi w tej sprawie

P.S.

A i nie pojmuje sowy , skąd to dziecko neostrady sie wzieło? Jego też rodzice nie kochali i on dlatego smieje sie ze mnie -_-'

A i wiem że "nikt mnie tu nie zatrzymuje" ale i tak wole być na tym przeklętym forum

O i o co wam chodzi? Jak sie już przecież zmieniłem na lepsze , przestańcie z tym obrażaniem a w szczególności ty bliz
Ostatnio zmieniony śr paź 13, 2010 8:19 pm przez BH Daimaouji, łącznie zmieniany 7 razy.
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

BH Daimaouji pisze:Ten drań ziomster doprawdy zaraził was wszystkich swoim draństwem
W życiu nie egzystowałem na tym forum z ziomsterem. Wiem tylko, że takowy istniał i pisał tu posty. Nie mieszaj go w to, jest niewinny!
BH Daimaouji pisze:pewnie w przeszłości jego rodzicie go nie kochali
Niczyich rodziców też w to nie mieszaj i spraw rodzinnych, bo to chamstwo. Nie chcesz być chyba takim okrutnikiem i chamem jak ziomster, co?
BH Daimaouji pisze:Nie wiem czemu Daimaneku mnie nienawidzi , ja przecież nic mu złego nie zrobiłem , zapewne ktoś zrobił mu pranie mózgu
Damianeku tu jeszcze wchodzi?@@'
BH Daimaouji pisze:Do tego jeszcze obrażanie użytkowników (w tym mnie) a Moderacja nic z tym nie robi
Dopóki nie ma powodu, dopóty nikt nikogo nie obraża.
Obrazek

.
Awatar użytkownika
krova
SSJ 5
Posty: 1746
Rejestracja: pn sie 14, 2006 11:38 am
Lokalizacja: szczytno

Post autor: krova »

A ja nie wiem co o tym myslec, wiec nic nie napisze. *paradoks*
Obrazek

-Jest jakaś miara szczęścia?
-Tak, promile.

Obrazek
Awatar użytkownika
pp3088
SSJ 5
Posty: 1192
Rejestracja: ndz sty 22, 2006 10:39 pm
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: pp3088 »

BH Daimaouji pisze:PP3088 - Nie wiem jak stał sie modem , no ale jak pisze na PW zmienił sie na lepsze
To się nie dowiesz.
BH Daimaouji pisze:Kris - Może być , ale jest okrutny i zły
Jest homoseksualistą. To normalne u takich.
BH Daimaouji pisze:Do tego jeszcze obrażanie użytkowników (w tym mnie) a Moderacja nic z tym nie robi
Wskaż taki post? Pitti już został ukarany.
BH Daimaouji pisze:O adeq nie będe już pisał , dla tego kolesia nie ma już ratunku :(
Te gówno umarło przecież.
BH Daimaouji pisze:A i nie pojmuje sowy , skąd to dziecko neostrady sie wzieło? Jego też rodzice nie kochali i on dlatego smieje sie ze mnie -_-'
Lol. Sowa nie logował się od 3 lat.
Kris (18-07-2008 22:04)
Ja marzę, aby zobaczyć Pepsona bez koszuli *_*

Kocham Cię Patrycjo :*
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

pp3088 pisze:
BH Daimaouji pisze:O adeq nie będe już pisał , dla tego kolesia nie ma już ratunku :(
Te gówno umarło przecież.
BH Daimaouji pisze:A i nie pojmuje sowy , skąd to dziecko neostrady sie wzieło? Jego też rodzice nie kochali i on dlatego smieje sie ze mnie -_-'
Sowa nie logował się od 3 lat.
1.Hahahaha gówno lol :lol: :lol: :lol: :lol:
2.Ta wiem ale nadal jest denerwujący jak ktoś śmie nazywać mnie Chomiczek to przecież gorsze od byczy (choć skoro Macix to byczy)

Obrażliwe posty pisesz?

Hmmmmmmmmmmm w dziale "postacie z Dragon Ball'a" w dziale RPG Makera Bliz napisał obrażliwy post na mnie , wcześniej w temacie o forum LSW Mareja (Sprite world) Bliz napisał że forum Mareja jest tak samo głupie jak ja sam

Ostatnio to sam nie wiem jakie były obrazy (chyba na mnie) i nie chcem wiedzieć kto :|
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Arti
Admin PBCH
Posty: 1321
Rejestracja: wt lis 30, 2004 4:10 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Arti »

Aaaachhhh :) Ulżyło mi :)
Strona o serii GTA!

Będę brał Cię! (Gdzie?) Na SSJPower.net !
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Arti pisze:Aaaachhhh Ulżyło mi
A niby co? Nie mów mi że to cie wogle nie rusza a temat bliza ruszał cie

Bo jeśli tak to jesteś doprawdy jakimś diabłem

Update

Zobaczyłem znowu temat bliza i nie ma nikt prawa nabijać sie ze mnie z tego tematu...........o ile jesteście jakimiś potworami rzecz jasna i nie lubicie mnie bez powodu :(

Barni -
1.Nie winny? Ta bardzo śmieszne , ziomster to największy cham tego forum , jego chamstwo jest legendarne , a jego "zmiana" to największa bzdura jaką widziałem
2.A skąd niby jest w nim taka agresja w stosunku do mnie hmmmmmmmm? To tylko moja teoria że rodzice go nie kochali i dawali mu klapsy
3.Um nie , poprostu dziwi mnie skąd u niego taka agresja do mnie
4.To jak wytłumaczyłbyś że wszyscy mnie obrażają bez powodu co? Ja nikogo nie obrażam na tym forum , wszak to było dawno ale ja sie zmieniłem (w przeciwieństwie do ziomstera -_-)
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Arti
Admin PBCH
Posty: 1321
Rejestracja: wt lis 30, 2004 4:10 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Arti »

Korci mnie żeby usunąć ten temat :D Robimy głosowanie?:D
Strona o serii GTA!

Będę brał Cię! (Gdzie?) Na SSJPower.net !
Awatar użytkownika
krova
SSJ 5
Posty: 1746
Rejestracja: pn sie 14, 2006 11:38 am
Lokalizacja: szczytno

Post autor: krova »

/1
Obrazek

-Jest jakaś miara szczęścia?
-Tak, promile.

Obrazek
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

Zooooostaw, Arti. Nie bądź diabłem.
BH Daimaouji pisze:1.Nie winny? Ta bardzo śmieszne , ziomster to największy cham tego forum , jego chamstwo jest legendarne , a jego "zmiana" to największa bzdura jaką widziałem
Może jesteś bardzo podatny na wpływ innych ludzi, BH. Na mnie tam w żaden sposób ziomster nie wpłynął i nie uważam, żeby moje ewentualne chamstwo wynikało z jakiś jego czynów. Podobnie zresztą jak chamstwo reszty. :)
Obrazek

.
Awatar użytkownika
Kris
Avanger
Posty: 2254
Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Kris »

DO IT MAN!!
Obrazek

Obrazek
1. Kris ma ZAWSZE racje
2. PP3088 ma prawie zawsze racje
3. : >
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Arti pisze:Korci mnie żeby usunąć ten temat
:cry: czemu chcesz usunąć ten temat? bliza tematu jak odchodził jakoś nie usunełeś :cry: :cry: :cry: :cry:

Kris - :(

Co do usunecia tematu

NO , DON'T DO IT MAN!!!

Czemu jesteście tacy niedobrzy dla mnie? Ja tylko chcem szacunku :cry: :cry: :cry: :cry:

Nie traktujcie mnie jak tych drani : ziomstera , vegeteSSJ2 i gokuSSJ2 nie jestem taki jak oni :(

Barni -
1.no może , i nie wiem jak z ziomsterem , ale PO tym zdarzeniu z nim wszystko sie zmieniło na gorsze :(
2.O skoro tak pisesz , ale nadal to mnie wytłumacza skąd ta agresja sie wzieła
Ostatnio zmieniony czw paź 14, 2010 7:29 pm przez BH Daimaouji, łącznie zmieniany 3 razy.
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

Nastały złote czasy na ssjpower. Nie usuwajcie tego tematu dawno sie tak nie usmialem. BH Daimaousadjasdkasdiowaahscxzkjooiii zyje!!! :D. Jesli troche przekrecilem ksywke to sory, jest trudna, moja klawiatura jej nie akceptuje :sad:
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

cenzura tam, wspiniałeś się po klawiaturze, przyznaj. xD
Obrazek

.
Awatar użytkownika
Arti
Admin PBCH
Posty: 1321
Rejestracja: wt lis 30, 2004 4:10 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Arti »

BH Daimaouji pisze:Czemu jesteście tacy niedobrzy dla mnie? Ja tylko chcem szacunku
Na szacunek to trzeba sobie zasłużyć...
Strona o serii GTA!

Będę brał Cię! (Gdzie?) Na SSJPower.net !
Zablokowany