FUZJA Z PBCH z moim już zamkniętym tj. New Legendary PBCH ??

Wszystko związane z DB Future PBCH.

Moderatorzy: Hellion, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Caere Etrur
SSJ
Posty: 63
Rejestracja: ndz wrz 05, 2010 7:14 pm

FUZJA Z PBCH z moim już zamkniętym tj. New Legendary PBCH ??

Post autor: Caere Etrur »

Co o tym myslicie :?: Cala strone mam na dysku? Mialoby to szanse? Wzorowana byla na waszych zasadach! Ja oddam pbch :P dogadamy sie co i jak?
Awatar użytkownika
pp3088
SSJ 5
Posty: 1192
Rejestracja: ndz sty 22, 2006 10:39 pm
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: pp3088 »

Może jakaś mała prezentacja?
Kris (18-07-2008 22:04)
Ja marzę, aby zobaczyć Pepsona bez koszuli *_*

Kocham Cię Patrycjo :*
Awatar użytkownika
Caere Etrur
SSJ
Posty: 63
Rejestracja: ndz wrz 05, 2010 7:14 pm

Post autor: Caere Etrur »

:oops: Zapomnialem linku dorzucic:

www.newlegendary.yoyo.pl

Wiem ze tam moze byc problem ezby w kazdy dzial sie dostac :P ale mysle ze tam co potrzeba jest wystarczajace.
Awatar użytkownika
Hellion
Guru
Posty: 582
Rejestracja: śr mar 21, 2007 11:02 pm

Post autor: Hellion »

Nie ma szans.
Oni... ((-(-_(-_-)_-)-)) Ludzie Mafii
Awatar użytkownika
Caere Etrur
SSJ
Posty: 63
Rejestracja: ndz wrz 05, 2010 7:14 pm

Post autor: Caere Etrur »

Ponieważ? Kilka działów jest ciekawych (zawsze mozesz sobie wybrac co by ciekawilo a co nie, inne rozwiazania pewnych kwestii), oczywisci to pbch jest juz nieaktywne od dluzszego czasu, wiec gracze raczej by nie przeszli?

Ale tak z ciekawosci zapytam, czemu nie ma szans ?
Awatar użytkownika
krova
SSJ 5
Posty: 1746
Rejestracja: pn sie 14, 2006 11:38 am
Lokalizacja: szczytno

Post autor: krova »

Ja rowniez zapytam z ciekawosci - po co? Skoro nie ma graczy i cale pbch jest nieaktywne, to jaki w tym cel?
Obrazek

-Jest jakaś miara szczęścia?
-Tak, promile.

Obrazek
Awatar użytkownika
Caere Etrur
SSJ
Posty: 63
Rejestracja: ndz wrz 05, 2010 7:14 pm

Post autor: Caere Etrur »

W celu modyfikacji badz ulepszenia, badz poszerzenia tego pbch. Prawde mowiac, to wpadlem na pomysl fuzji w celu przeniesienia kilku graczy z tamtad tu. To tylko propozycja, musialbym sam sie zaglebic w jedna jak i drugie zeby wprowadzic jakies ciekawe zmiany badz innowacje.
Awatar użytkownika
Hellion
Guru
Posty: 582
Rejestracja: śr mar 21, 2007 11:02 pm

Post autor: Hellion »

- U Ciebie zaczyna się z wartością mniejszą niż 1000
- cecha "inteligencja"? zbędna komplikacja?
- punkty charakteru? Zachowaniem na sesji kreujesz własną postać i najwyżej guru zmienia Ci charakter
- Wprowadziłeś wiele do PBCH i jest wiele rzeczy zbędnych.

To są wnioski tylko z przejrzenia jednej karty postaci, tak więc nie chcesz abym chyba obejrzał resztę działów?...
Oni... ((-(-_(-_-)_-)-)) Ludzie Mafii
Awatar użytkownika
WireX
SSJ 4
Posty: 299
Rejestracja: ndz cze 22, 2008 10:18 am
Lokalizacja: Włocławek
Kontakt:

Post autor: WireX »

Zamiast robić fuzji, namów Twoich Graczy oraz GM, żeby przeszli do nas :)
Awatar użytkownika
Caere Etrur
SSJ
Posty: 63
Rejestracja: ndz wrz 05, 2010 7:14 pm

Post autor: Caere Etrur »

Hellion pisze:- U Ciebie zaczyna się z wartością mniejszą niż 1000
- cecha "inteligencja"? zbędna komplikacja?
- punkty charakteru? Zachowaniem na sesji kreujesz własną postać i najwyżej guru zmienia Ci charakter
- Wprowadziłeś wiele do PBCH i jest wiele rzeczy zbędnych.

To są wnioski tylko z przejrzenia jednej karty postaci, tak więc nie chcesz abym chyba obejrzał resztę działów?...
Czemu nie? punkty charakteru mialy sluzyc po to by gdy gracz z dobrym charakterem np robi cos zlego to spada, to byla tylko taka propozycja nie kazdy guru musial to dokladnie liczyc itp.

Jesli chodzi o inteligencje, to wydawal mi sie potrzebny, po to by uczyc sie zawansowanych technik, by umiec kontrolowac Oozaru, by kupowac za taniej techniki itp. Z dwojga tych rzeczy bardziej eleminowalbym to pierwsze.

Owszem, zgadzam sie ze wiele rzeczy jest za duzo :P Tu musze przyznac, ze ja na tej stronie wykonalem okolo 15% calej pracy, szate graficzna robil Nijaki Red-Baron, pierwszym administratorem byl Drako, ja troche poulepszalem.

Nie mialem na mysli przenoszenia calosci (to by byla gllupota) ale moze gdybys przejrzal troche wiecej tych dzialow (bo chocby bestariusz byl duzo lepiej zrobiony) to moze byc Cie natchnelo czy cus.

W kazdym razie pozwalam skopiowac/edytowac na Twoja strone dzialy ktore bylby ciekawe lub jakies rozwiazanie/patent dolaczyc.


jesli chodzi o przejscie graczy, to mysle ze bylby duzy problem znaleźć chocby 1/10 ekipy, w kazdym badz. Moja postacia byl Mastaroth.


BTW: Hellion, jak na sile chcesz to moze i bym zrobil jakies propozycje co i czym mozna by bylo zastapic? Jesli chcesz?
Awatar użytkownika
Hellion
Guru
Posty: 582
Rejestracja: śr mar 21, 2007 11:02 pm

Post autor: Hellion »

Co do dodawania działów, to nie wypali, bo tym musiał by zająć się Rav, ja nie mam takiej władzy. Ale przedstaw jakieś propozycje, to pomyśle nad tym.
Oni... ((-(-_(-_-)_-)-)) Ludzie Mafii
Awatar użytkownika
Caere Etrur
SSJ
Posty: 63
Rejestracja: ndz wrz 05, 2010 7:14 pm

Post autor: Caere Etrur »

Propozycje:

- przeniesienie kilku graczy (po ewentalanego dopasowania ich do dbf, np: wyliczamy jakos BP (np liczba sesji i x trening) na podstawie tego i rasy (ktora gracz moze ponownie wybrac) ustalamy ilosc cech, a PD ? to jakos na ustalenie ?

- wprowadzic galaktyki, i podzelic krainy w sposob zalezny od galaktyki, i kazda galaktyka ma swoje Kaioken (czyli tutaj cos nowego, dzial aury)

- ogolnie mozna by skopiowac dzial aury nawet lekko edytowac

- np. rozbudowanie liczby technik np o szczebel badz 2 szczeble wiecej, np: bonusowa liczba technik ktore bardziej by odroznialy gracze, nowe techniki: dzial technik

- dodanie nowych ras?, tez odemnie z pbch

- dodanie nowej fuzji z legendary

*** - i moze ma ktos jakis inny pomysl?

Pozdrooooo
Awatar użytkownika
Hellion
Guru
Posty: 582
Rejestracja: śr mar 21, 2007 11:02 pm

Post autor: Hellion »

Po przeanalizowaniu i przeczytaniu tego co tam masz....

-Możliwe, ze była by taka możliwość

-Nie słyszałem, aby każda z nich coś takiego posiadała, nie ma takiej potrzeby na dzielenie krain.

-gracz będzie chciał aurę, to ją wymyśli. Nie słyszałem, o dużej większości tych aur.

-Jak wyżej. Będą chcieli to wymyślą, niech gracze pomyślą trochę, po co mam im dawać gotowe techniki? Gdzie tu kreatywność?

-prócz tych rasa które już są, to większość ras jakie masz to były przykłady ostatnich przedstawicieli... nie bardzo mi sie to podoba, bo i tak jak widzisz większość gra saiyanami. Szczególnie nie przypadł mi dark saiyan do gustu. Brolly nie był ich przedstawicielem. on byl jedynym.

-Fuzje takie jakie są to są dobre, bo jak czytałeś, to wiesz, że gracz może z fuzjować się tylko z innym graczem. Fuzja nameczan... i co jedna osoba by grała?
Oni... ((-(-_(-_-)_-)-)) Ludzie Mafii
Awatar użytkownika
Caere Etrur
SSJ
Posty: 63
Rejestracja: ndz wrz 05, 2010 7:14 pm

Post autor: Caere Etrur »

Ok, no to postacie do przeniesienia to:

- Mastaroth - aktualnie Caere Etrur, plus na pewno C-10 który mówił ze wyslal zgloszenie, a ponoc nie doszlo! ilosc sesji podam pozniej

- aury, jak i rasy mozna przefiltorwac!

- tak, ale mozna tak czy siak dodac spora z nich, ktora bylaby dostepna dla bardziej leniwych graczy

- moze jeszcze bestariusz dodac

- fuzje dodac mysle Robot's Asimilation

- dodac jeszcze do tego techniki rasowe

- byc moze wzmocnienia :?:

- no i stworzyc dzial pojedynki, moze nawet dac graczom mozliowsc rozgrywania wlasnych lig walk ? za oplata za zenie, a walki bylby opisywane? np dwie krainy by mialy ze soba walczyc?

BTW: Jezeli wziasc, mojego Astarotha i zamienic mu BP wedlug waszych obliczen (nie wiem czy dobrze to zrobilem) mialbym na dziendobry 102200 BP i do tego dostalbym 9 punktow do cech, a doswiadczenie to juz w twoich rekach helion.
Astarot
SSJ 5
Posty: 674
Rejestracja: pn kwie 09, 2007 8:24 pm

Post autor: Astarot »

PBCH jest juz dosc skomplikowane, wiec po co je jeszcze komplikowac tymi galaktykami, inteligencja i nowymi rasami.
Ja bylbym raczej za rozwinieciem tego co juz jest. Podoba mi sie pomysl z rasami, technikami i aurami. To dalo by wieksze pole do popisu gracza.
Ale nie masensu dodawac wszystkiego na sile, co i tak sie wlasciwie nie przyda.

Jak masz checi to kombinuj, moze cos ciekawego z tego wyjdzie ;]
Obrazek
ODPOWIEDZ