Zycie do dupy...jak je uratowac?

Sprawy na zupełnie inne tematy - nie pasujące do żadnych powyższych kategorii.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
skibix
SSJ 5
Posty: 1112
Rejestracja: wt lis 30, 2004 8:00 pm
Lokalizacja: Zduńska Wola
Kontakt:

Post autor: skibix »

krova pisze:Po konsulacji z moim znajomym wyjawiam wam najlepsze rozwiazanie:
krova pisze:kobita
skibix pisze:paladyn poziomu osiemdziesiątego.
Geniusz !.
ale jeżeli chcesz pożyć o jakieś 5 lat mniej bierz dalej dragi.
Widząc sytuacje w której jest to jemu wszystko jedno ;). Jak już wcześniej napisałem są specjalne ośrodki dla ludzi z tendencjami samobójczymi. Możesz się poddać nieprzymusowemu leczeniu na okres jednego miesiąca, tam zostaniesz dokładnie przebadany przez szereg psychologów i ewentualnie przepiszą jakieś grochy. Ogólnie z tego co mi moja znajoma opowiadała (podcięcie sobie żył :<) to wcale nie żałuje że się tam znalazła, co drugi dzień rozmowa z psychiatrom, organizują jakieś zajęcia typu rysunki i jakieś tam inne bajery. Jeśli sobie naprawdę nie radzisz to będzie chyba najlepsze wyjście i jak coś to się może nawet spotkamy bo ja na oddziale uzależnień będę leżeć xD.
Awatar użytkownika
Sinju
Guru
Posty: 198
Rejestracja: śr kwie 04, 2007 2:54 pm
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Sinju »

Umrzyj albo idź do psychologa/psychiatry i powiedz rodzicom o swoim problemie, jeżeli to prawda co piszesz to idiotyzm aby sięgać porad ludzi z forum o dragon ballu czy jakimkolwiek innym forum gdzie nie ma kwalifikowanych ludzi aby pomóc ci w twoim problemie (z tego co wiem nikt tutaj nie jest doktorem psychologi i podobnym tego dziedzin).
Ooohhh Gunther you're so sexy!
Astarot
SSJ 5
Posty: 674
Rejestracja: pn kwie 09, 2007 8:24 pm

Post autor: Astarot »

Ziomek trzeba przez to przejsc. Nie ma innego wyjscia. Mialem podobny problem i wlasciwie do teraz nie jest ze mna, tak jak bym tego chcial. Topilem smutki w czym sie dalo, raz przez to dostalem nawet zapasci. Duzo myslalem o smierci..
Zaczelo sie to okolo 2 lata temu i teraz moge Ci powiedziec, z mojego doswiadczenia, ze najlepiej na to pomaga towarzystwo przyjaciol/kolegow. Chodzi o to bys oderwal sie na jak najdluzej tylko sie da od rozmyslania. Bo to Cie zabije. Uzywki i inny syf, jeszcze pogarszaja sytuacje. Pomagaja tylko na chwile, ale gdy klimat Cie puszcza, wszystko co Cie gnebilo wraca do Ciebie ze zwielokrotniona sila.
Wiem, ze to nie za ciekawe co napisze, ale na Twoim miejscu zadzwonil bym do tej panienki i jej nawrzucal. To nie bedzie latwe ale musisz sie pogodzic z tym, ze ona na Ciebie nie zasluguje i pokazala ze jest zwykla szmata.
Zebral bym kumpli i zlapal tego niby twojego kumpla i mu cenzura, najlepiej jak by byl z nia. Jezeli wiesz, ze nie dasz sobie sam z nim rady to dojeb mu z kims..Bo tak sie traktuje takich ludzi
Czeka Cie jeszcze sporo zalamek, ale wytrzymaj to. Nie rob zadnych glupstw bo ona nie jest tego warta

Ale to jest moje zdanie i jak ja sie na to zapatruje. Zawsze lepiej przedstawic swoj problem specjaliscie...
Obrazek
Awatar użytkownika
GokugetaSS6
SSJ 4+
Posty: 463
Rejestracja: pn sty 28, 2008 1:16 am

Post autor: GokugetaSS6 »

@Sinju - wiem ze to wyglada glupio, ale z rodzicami jakos nie dam rady o tym porozmawiac... nie wiem tak jakos jest... wiem ze nie ma wykwalifikowanych ludzie, ale maja doswiadczenie co po niektorzy, a nawet rozmowa o tym pomaga mi chociaz na troche

@Astarot - Uwierz mi, ze ja chcialbym tak zrobic...ale nie moge, ja ja dalej kocham... tak wiem...debil ze mnie... ale co poradze : / Kolesia tez mialem zamiar normalnie zniszczyc jak mi to kumpel powiedzial... ale wiedzac ze ona go kocha bardziej, niz mnie po prostu nie moglem...za bardzo ja kocham zeby jej taka krzywde zrobic...zeby cierpiala przezemnie...wiem, wiem co sobie myslicie zapewne. staram sie isc za rada Barniego, ale nie jest latwo...ciagle to boli... brakuje mi tych chwil spedzonych razem...ehh... znowu zaczynam plakac cenzura... po cichu licze ze moze jeszcze wroci...ale chyba sam siebie oszukuje... dzieki za rady koledzy
Obrazek
Astarot
SSJ 5
Posty: 674
Rejestracja: pn kwie 09, 2007 8:24 pm

Post autor: Astarot »

Dasz sobie rade. Nie jeden przez to przechodzil

Czas goi rany
Obrazek
Awatar użytkownika
krova
SSJ 5
Posty: 1746
Rejestracja: pn sie 14, 2006 11:38 am
Lokalizacja: szczytno

Post autor: krova »

Sinju pisze:to idiotyzm aby sięgać porad ludzi z forum o dragon ballu czy jakimkolwiek innym forum gdzie nie ma kwalifikowanych ludzi aby pomóc ci w twoim problemie
Nie obrazaj mnie. Jestem wykwalifikowany w kazdej dziedzinie.

@topic: Wpadaj na piwo. Nowe znajomosci i nowe zainteresowania tez pomagaja. Proponuje DotA ;)
Obrazek

-Jest jakaś miara szczęścia?
-Tak, promile.

Obrazek
Awatar użytkownika
skibix
SSJ 5
Posty: 1112
Rejestracja: wt lis 30, 2004 8:00 pm
Lokalizacja: Zduńska Wola
Kontakt:

Post autor: skibix »

Proponuje DotA
Damage over time ? Też grasz warlockiem ? http://www.wowarmory.com/character-shee ... r&n=Skibix
Kyra
SSJ 4+
Posty: 459
Rejestracja: śr lip 02, 2008 7:51 pm
Lokalizacja: Łomża

Post autor: Kyra »

kurde szkoda że ja wczoraj do Polski wróciłem bo bym się do tego holl przejechał :) i z miło chęcią pogadał i wypił ;)
Obrazek
alan
Przeciętny wojownik
Posty: 3
Rejestracja: pn gru 21, 2009 9:07 pm

Post autor: alan »

ciesz się ze wszystkiego. wiem nie znam się ale to jest rozwiązanie. są święta, koniec morderczej walki o oceny. zbierze się twoja familia. ciesz się z nowego odcinka twojego ulubionego serialu. wiem że zostanę wyśmiany, ale udziecinnij się. zapominaj o troskach i w ogóle. :wink:
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

Ziom, cały temat kręci się wokół tego, jak o tych troskach zapomnieć, a nie że zapomnieć.

@Topic: Ziom, ja tam w ciebie wierzę. Naprawdę. Nie znam cię prawie w ogóle, ale i mam i tak straszną nadzieję, że ci się uda. Bo ci się uda.
Obrazek

.
Awatar użytkownika
GokugetaSS6
SSJ 4+
Posty: 463
Rejestracja: pn sty 28, 2008 1:16 am

Post autor: GokugetaSS6 »

Swieta...od wtedy zaczalem z nia chodzic, a te swieta sie jakos wesolo nie zapowiadaja... ale przynajmniej 2 tygodnie jej nie bede widzial... z 1 strony to dobrze, bo moze zapomne...ale z 2 bede o niej myslal :/
Obrazek
Awatar użytkownika
skibix
SSJ 5
Posty: 1112
Rejestracja: wt lis 30, 2004 8:00 pm
Lokalizacja: Zduńska Wola
Kontakt:

Post autor: skibix »

ale z 2 bede o niej myslal :/
Redtube, Xhamster, Tube8 i będzie dobrze uwierz mi, szybko o niej zapomnisz xD
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

skibix pisze:Xhamster
Tego nie znam. XD Zalatuje mi Byczym.
GokugetaSS6 pisze:z 1 strony to dobrze, bo moze zapomne...ale z 2 bede o niej myslal :/
Szczerze mówiąc, wątpię, czy przez 2 tygodnie zapomnisz. No, ale nie będziesz narażony na widywanie się z nią (do jednej szkoły chodzicie, czy co?), w związku z czym może tych myśli, których się boisz, będzie trochę mniej.
Obrazek

.
Awatar użytkownika
GokugetaSS6
SSJ 4+
Posty: 463
Rejestracja: pn sty 28, 2008 1:16 am

Post autor: GokugetaSS6 »

Tak do jednej szkoly...nawet tej samej klasy.

Na poprawe humoru dzisiaj sie zamienilem w super sayjana!
Super Sayjan GokugetaSS6

Podoba sie?
Obrazek
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

lol xD
Postaw se na żel jeszcze XD
Obrazek

.
ODPOWIEDZ