Bezsensowne kłótnie, wycieczki osobiste, spam, itp

Tylko tu można offtopicować i zamieszczać ogłoszenia. Posty z tego forum nie są liczone.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
krova
SSJ 5
Posty: 1746
Rejestracja: pn sie 14, 2006 11:38 am
Lokalizacja: szczytno

Post autor: krova »

Pewien czas temu (no moze troche dawniej...) to forum trzymalo sie kupy. Nie idealnie, ale jak na moj gust zdecydowanie wystarczajaco. Nie wszyscy sie kochali, ale cala grupa ssjp mogla dojsc do konsensusu w sporej liczbie spraw, sprawek i spraweczek.

Teraz na pierwszy rzut oka (bo wglebiac sie nie bede, to raczej nie moja sprawa) uzytkownicy podzielili sie na milion malych obozow, ktore tocza miedzy soba bezustanna walke.

Nie wiem czy to ludzie sie zmieniaja (tak jak w moim przypadku *przypis#1), czy poprostu czas tak dziala, czy to za sprawa nowoprzybylych uzytkownikow (bez urazy). Przyczyna jest bez wiekszego znaczenia. Problem tkwi w tym, ze wchodzac na forum i widzac 50 nowych postow mam nadzieje na choc jeden, ktory sprawi, ze sie usmiechne, a widze tylko malo interesujace mnie tematy (np. o starych grach i rpgmakerze) i cala game wyzwisk na arenie kilkunastu tematow.

Za wzorowy dla mnie przyklad moze sluzyc Arti, bo on (oczywiscie nie jako jedyny, poprostu jako pierwszy przyszedl mi do glowy) przez moj spedzony tutaj kawal czasu nie zmienil sie prawie wcale. Byl zimny, twardy i traktowal ludzi z gory, wiec jak widac nic sie do tej pory nie zmienilo. Za to szczerze go lubie, choc nigdy nie rozmawialismy.

Na tym koncze moj nikomu-nie-potrzebny-a-zarazem-zdecydowanie-za-dlugi-w-porownaniu-do-przekazanej-tresci-post. Idzcie w pokoju moje owieczki :P


*przypis#1:
Z glebi serca przepraszam wszystkich, ktorych naprawde urazilem swoimi slowami. Dzis, rok temu - nie wazne. Nie jestem idealem i potrafie odjebac. Potrafie odjebywac calymi miesiacami. Moze chociaz to, ze widze swoje bledy czyni ze mnie ciut lepszego czlowieka. Wybaczcie.
A w szczegolnosci przepraszam pp.

Krova jest idealna :*
Ostatnio zmieniony śr wrz 10, 2008 5:50 am przez krova, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

-Jest jakaś miara szczęścia?
-Tak, promile.

Obrazek
Bliz
SSJ 5
Posty: 858
Rejestracja: śr gru 01, 2004 8:46 am
Lokalizacja: Nowa Sól-FNW

Post autor: Bliz »

Krova slusznie zauzwazyl... Kiedys to byly posty, ktore mialy jakas wazna tresc, a teraz wyzwiska. Wezcie sie w garsc. Najlepiej zrobcie sobie urlop albo wyzywajcie sie na gg, a nie na forum bo to zalosne... Albo zrobcie cos ze soba. Forum ma bratac a nie dzielic...
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

Co mi pozostaje powiedzieć? Tyle, że nie będę tolerował, jak mnie obrażają. Jak nie będą - spoko, też nie będę. Koniec mojego przekazu, może dotrze.
Obrazek

.
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

Widzac na przybywajace posty mozna stwierdzic ze 99% userow wzielo sobie wolne...
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Awatar użytkownika
Nervan
SSJ 2
Posty: 110
Rejestracja: czw sie 14, 2008 11:17 am
Lokalizacja: t3h 1n73rn37 l337z0r

Post autor: Nervan »

Bliz pisze:Krova slusznie zauzwazyl... Kiedys to byly posty, ktore mialy jakas wazna tresc, a teraz wyzwiska. Wezcie sie w garsc. Najlepiej zrobcie sobie urlop albo wyzywajcie sie na gg, a nie na forum bo to zalosne... Albo zrobcie cos ze soba. Forum ma bratac a nie dzielic...
Eh, pociski, pociskami, przecież i tak większość z tych wyzwisk to ironia, więc czym tu się przejmować? Zachować stoicki spokój i kthxbb.
Pitti pisze:Widzac na przybywajace posty mozna stwierdzic ze 99% userow wzielo sobie wolne...
To straszne ;< Zróbmy coś z tym, elo.
Obrazek
Awatar użytkownika
pp3088
SSJ 5
Posty: 1192
Rejestracja: ndz sty 22, 2006 10:39 pm
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: pp3088 »

To naturalne, że w każdym środowisku następuje podział na grupy wzajemnej adoracji, inaczej świat byłby rajem. Nie jestem formalistą, by każdego traktować po równo, w szczególności, gdy na to nie zasługuje.

Zazwyczaj najazdy kończą się na Krisie, bo najmłodszy i najłatwiej go zrugać. Zawsze dołączy się Pyta, który każdego traktuje ze komformistę, który zmienia swoje poglądy na wietrze, by być fajnym, wypasistym i elo. Bo on wie lepiej : )

Najbardziej jednak wkurza wyciąganie spraw prywatnych jako argumentu w dyskusji. Moim zdaniem to oznaka impotencji umysłowej i braku kultury osobistej. Nie będę szanował takiej osoby.

Niektórzy nie umieją załatwiać spraw za pośrednictwem gg/pw bo nie mają pomocy kolegów. Ba, organizowanie najazdów w 3/4 na jedna osobę jest wyśmienitym przykładem jak nisko można upaść.

Z tego wszystkiego wyłania się obraz jednej osoby, pominę jej personalia, ale ona na pewno wie o co chodzi.

Krova dzięki za posta, naprawdę od długiego czasu napisałeś coś składnego i z przekazem, bardzo mnie to cieszy. Dziękuje także za przeprosiny i doceniam sam fakt. Miło gdy człowiek potrafi dostrzec swoje błędy.

Bliz, łatwo krytykować, trudno samemu coś stworzyć.

Acer chciałbym powiedzieć, że Kris poziomem na pewno Ci dorównuje, a może nawet i przewyższa, a ten tekst napisałem ja, w celu, a jakże apoteozy Twojej osoby w sposób dość karykaturalny.

Jedno zdanie ja napisałem.
Ostatnio zmieniony śr wrz 10, 2008 5:00 pm przez pp3088, łącznie zmieniany 1 raz.
Kris (18-07-2008 22:04)
Ja marzę, aby zobaczyć Pepsona bez koszuli *_*

Kocham Cię Patrycjo :*
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

Pepsonie drogi, rozgryzłeś nas. Konkretniej mnie :< Nie piszę do Krisa na gg z wyjaśnieniem nie dlatego, że mi napisał "nie pisz do mnie", tylko dlatego, że po prostu na gadu nie mam wsparcia. Jak mogłeś to rozkminić? :< Ja rozumiem, że twój mózg ma poziom ponadprzecięnty, no ale bez przesady. To nie może być tak, że ty wszystko wiesz. Gdzie tu fun? :<
btw. Kris nie jest najmłodszy.
Jak cytujesz, rób to poprawnie..

"Jeżeli nie obiecujesz to się do mnie bez potrzeby nie odzywaj ..Bo nie mam ochoty wymieniać z Tobą poglądów"

Niomć tak było :< Bo nie wiedziałem co ci mam obiecać. A nie raczyłeś mi powiedzieć.
Ostatnio zmieniony śr wrz 10, 2008 5:08 pm przez Barni, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

.
Awatar użytkownika
pp3088
SSJ 5
Posty: 1192
Rejestracja: ndz sty 22, 2006 10:39 pm
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: pp3088 »

"Nie pisz do mnie" brzmi prawie jak nie odzywaj się. Każdy człowiek z przeciętnym ilorazem zrozumie, że obejmuje to wszystkie formy komunikacji werbalnej.

Korzystając z Twojej retoryki(na pewno się nie obrazisz, bo Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie) powiedziałbym, że masz cenzura sprzed mych oczu, ale nie powiem. W zamian poczytam Twoje inteligentne posty.

@:dla funu.
Ostatnio zmieniony śr wrz 10, 2008 7:41 pm przez pp3088, łącznie zmieniany 2 razy.
Kris (18-07-2008 22:04)
Ja marzę, aby zobaczyć Pepsona bez koszuli *_*

Kocham Cię Patrycjo :*
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

Ziom, nie powiedziałbyś cenzura sprzed mych oczu, bo nie przeklinam.

Jeżeli Kris życzył sobie zaprzestania komunikacji werbalnej (tudzież niewerbalnej, bo pisania werbalnym nazwać nie można xD) to po ką pomidorę (wyrażajcie się tak, żeby nie razić :( - Rav) mi edytuje post? xD
Ostatnio zmieniony śr wrz 10, 2008 7:42 pm przez Barni, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek

.
Awatar użytkownika
Nervan
SSJ 2
Posty: 110
Rejestracja: czw sie 14, 2008 11:17 am
Lokalizacja: t3h 1n73rn37 l337z0r

Post autor: Nervan »

ad.1. Podział na grupy? Huh, dla mnie nie ma czegoś takiego, ja każdego człowieka traktuje na równi z innymi. Osoby tworzące takowe grupy są dla mnie nikim, zwykłym ścierwem niewartym zaufania i jakiejkolwiek rozmowy, za wszelką cenę chcą być fajni i uważają, że to właśnie oni mają rację. Niestety takich osób w tych czasach jest coraz więcej, aczkolwiek znajdą się też jednostki, które są otwarte na innych, nowych ludzi, co bardzo szanuję.

ad.2. Tak to prawda, najazdy kończą się na Krisie, ale jeśli chodzi o mnie to ja to robię po prostu z czystej sympatii, druga strona tj. Kris wie, że jest to żart, dlatego on też ze mnie żartuje i jest fajnie.

ad.3. Takim czymś najłatwiej urazić, dlatego jest to najczęściej stosowany zabieg. Cóż, takich to powinno się olewać i nie wdawać z nimi w dyskusje bo po paru jego wypowiedziach można stwierdzić czy jest sens czy też nie.
Barni pisze:Pepsonie drogi, rozgryzłeś nas. Konkretniej mnie :< Nie piszę do Krisa na gg z wyjaśnieniem nie dlatego, że mi napisał "nie pisz do mnie", tylko dlatego, że po prostu na gadu nie mam wsparcia. Jak mogłeś to rozkminić? :< Ja rozumiem, że twój mózg ma poziom ponadprzecięnty, no ale bez przesady. To nie może być tak, że ty wszystko wiesz. Gdzie tu fun? :<
Eh, cóż za doskonała ironia panie B., jednak mimo tego mam pytanie, skoro jesteś taki słaby w buzi i nie potrafisz komuś walnąć dobrego dissa bez wsparcia to po co to robisz? Po to żeby udowodnić swoją "fajność"? Trochę przykre, aczkolwiek róbta co chceta, ja nie wnikam, po prostu dla mnie pozerstwo = zero.
Obrazek
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

Pomidorzycie (razi :( ) 'nie oceniaj książki po okładce'. Z Reiką nie gadałem ani razu. Z Nervanem raz. Z pp z 10razy.
Dziękuję, ostatni mój post w tym temacie.

Dla porównania:
Z Acem/Bobem/Pittim gadałem spokojnie ponad 500 razy, dłużej. Łącznie z takimi krótkimi to z 2k spokojnie będą. Oni mnie znają.
Ostatnio zmieniony śr wrz 10, 2008 7:43 pm przez Barni, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek

.
Awatar użytkownika
pp3088
SSJ 5
Posty: 1192
Rejestracja: ndz sty 22, 2006 10:39 pm
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: pp3088 »

Ja naliczyłem 24 dłuższych rozmów+posty przeczytane na forum to daje całkiem sporą wiedzę o interlokutorze.
Kris (18-07-2008 22:04)
Ja marzę, aby zobaczyć Pepsona bez koszuli *_*

Kocham Cię Patrycjo :*
Acer
SSJ 5
Posty: 700
Rejestracja: sob mar 10, 2007 7:55 pm

Post autor: Acer »

Z każdym z tej trójki (Barni, Kris, Pepson) gadałem naprawdę dużo i wyrobiłem sobie o nich zdanie, ale to chyba nie miejsce na jego przedstawienie. Oni także (zapewne) wyrobili sobie zdanie o mnie.
Nie mam absolutnie nic do Pepsona, Barniego, nowych i reszty, ale Krisa nie zdzierżę.
Acer chciałbym powiedzieć, że Kris poziomem na pewno Ci dorównuje, a może nawet i przewyższa
Albo jesteś okropnie zakłamany, albo szybko zmieniasz zdanie.
Ja (1-09-2008 12:44)
kolumb wszedł na twoją starą i myślał że to ameryka
Pepek (1-09-2008 12:46)
A po Twojej doszedl do Indii i Antarktydy
Awatar użytkownika
Nervan
SSJ 2
Posty: 110
Rejestracja: czw sie 14, 2008 11:17 am
Lokalizacja: t3h 1n73rn37 l337z0r

Post autor: Nervan »

Acer pisze:Nie mam absolutnie nic do Pepsona, Barniego, nowych i reszty, ale Krisa nie zdzierżę.
Są gusta i guściki, nikt Ci nie narzuca żebyś go lubił. Kris jest to dziwny byt, który ciężko zrozumieć, ale z czasem da się go polubić ;* XD

A teraz, weźmy się wszyscy za ręce, utwórzmy krąg i przeprośmy się nawzajem. Potem się skoczy na cyber-piwo, o ;*

Psheprasham ;3
Ostatnio zmieniony śr wrz 10, 2008 7:19 pm przez Nervan, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

Przepraszam :<

(Tamten miał być ostatni, ale nie Nervan ma w sobie dar przekonywania)
Obrazek

.
ODPOWIEDZ