Wtorek-Środa TESTY GIMNAZJALNE

Tematy od dłuższego czasu zamknięte. Jeżeli czegoś szukasz, być może tutaj to znajdziesz :)
Awatar użytkownika
skibix
SSJ 5
Posty: 1112
Rejestracja: wt lis 30, 2004 8:00 pm
Lokalizacja: Zduńska Wola
Kontakt:

Post autor: skibix »

Źle zrobiłeś Arti pisząc ...... . Zaraz będzie apokalipsa jak to Gutek przeczyta :roll:
Awatar użytkownika
Arti
Admin PBCH
Posty: 1321
Rejestracja: wt lis 30, 2004 4:10 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Arti »

Jest wolność słowa ;) Koniec OT.
Strona o serii GTA!

Będę brał Cię! (Gdzie?) Na SSJPower.net !
Awatar użytkownika
Atom
Golden Oozaru
Posty: 216
Rejestracja: pt sty 14, 2005 9:30 am
Lokalizacja: Wejherowo
Kontakt:

Post autor: Atom »

Ale źle myslisz arti.....BH zacznie nas wyzywać i powie wolność słowa to co..to dostanie bana za wyzywanie. Dlatego wydaje mi sie ze tym razem nie potrzebnie żeś to zrobił :] ale poczekamy na Gutka. Może Ci wybaczy
Przyszedłem pomóc Blizowi w ciągnięciu tego koksu dalej !
Bliz
SSJ 5
Posty: 858
Rejestracja: śr gru 01, 2004 8:46 am
Lokalizacja: Nowa Sól-FNW

Post autor: Bliz »

Przeciez to sie nie liczy tak za powiat masz 5 i sie liczy tylko raz. Olimpiady powiat 5 wojewodztwo 10 (2 razy wojewodztwo 15 bez tych 10). No i jeszcze skrzypce i te sprawy.
Awatar użytkownika
skibix
SSJ 5
Posty: 1112
Rejestracja: wt lis 30, 2004 8:00 pm
Lokalizacja: Zduńska Wola
Kontakt:

Post autor: skibix »

Przekonamy sie :?: Zara zawołam Gutka i będzie rozruba :D . Żartuje ,sam to zauważy :twisted: . Sorry za OT :wink:
Awatar użytkownika
Gutek
SSJ 3
Posty: 183
Rejestracja: pn gru 06, 2004 7:16 pm

Post autor: Gutek »

Arti to pedał!!! - no cóz, jest wolność slowa... Jesteś z lekka pizgnię-ty Bakane Arti, nic nie zmyślam, nie wiem na podstawie czego wyciągnąleś taki wniosek... -_-' No i obraziłeś mnie bardzo, nie myślałem, że jesteś takim głupkiem... Zresztą jesli mi nie wierzysz, przyjedz do mnie do Wągrowca, zobaczysz, ze mowilem prawde(przy okazji bym ci wymierzył sprawiedliwość za obrazenie mnie :twisted: ) Koniec offtopa.
Mam swoją dumę, zawsze sam a nie z tłumem.
Awatar użytkownika
skibix
SSJ 5
Posty: 1112
Rejestracja: wt lis 30, 2004 8:00 pm
Lokalizacja: Zduńska Wola
Kontakt:

Post autor: skibix »

Chmm . Spodziewałem sie czegoś leprzego ale i tak jest zadyma :twisted:
Zara znowu posypią sie ostrzeżenia i Bany :evil: Szkoda :( Sorry za OT .
Awatar użytkownika
Gutek
SSJ 3
Posty: 183
Rejestracja: pn gru 06, 2004 7:16 pm

Post autor: Gutek »

Nie będe na siłe wywoływał zamieszania, to się mija z celem... Poprostu chciałem wytłumaczyc temu głąbowi, że nie waro mnie obrażać, zwłaszcza bez powodu :?
Mam swoją dumę, zawsze sam a nie z tłumem.
Awatar użytkownika
skibix
SSJ 5
Posty: 1112
Rejestracja: wt lis 30, 2004 8:00 pm
Lokalizacja: Zduńska Wola
Kontakt:

Post autor: skibix »

Właśnie Arti :!: . Obraziłeś go za nic :!: . Powinieneś dostać ostrzeżenie :P :lol: . BTW - aż taki trudny ten egzamin :?: .
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Ehem , możecie pisać na temat :|
macix pisze:Właśnie Arti :!: . Obraziłeś go za nic :!: . Powinieneś dostać ostrzeżenie :P :lol: . BTW - aż taki trudny ten egzamin :?: .
Ostrzeżnie? Nie , powinień dostać kare zasłużoną - Bana!

Co do egzaminu , to ja nie wiem , egzamin na szkołę średnią z podstawowki był łatwiejszy niż z średniej na prace , BTW nie wiem jak to jest z podstawówki na gimnazium - Gimzazium/Średnia szkoła
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Atom
Golden Oozaru
Posty: 216
Rejestracja: pt sty 14, 2005 9:30 am
Lokalizacja: Wejherowo
Kontakt:

Post autor: Atom »

Który jest bez grzechu niech pierwszy rzuci kamieniem :wink:
Przyszedłem pomóc Blizowi w ciągnięciu tego koksu dalej !
Awatar użytkownika
skibix
SSJ 5
Posty: 1112
Rejestracja: wt lis 30, 2004 8:00 pm
Lokalizacja: Zduńska Wola
Kontakt:

Post autor: skibix »

Moja babcia :!: :P . Jak sie wyspowiada to sie nie ma grzechuw już nie ? . A moja babcia chodzi codziennie do kościoła :evil: .
BTW - chodzi ci BH o egzaminy do gimnazjum ? . Zdam :twisted: jestem pewien :!: . Są tak banalne że w 3 klasie bym z połowe rozwiązał (połowa dla tego bo mata jest czarną magią dla mnie :P)
Awatar użytkownika
Wego
SSJ 4
Posty: 297
Rejestracja: śr lut 09, 2005 4:17 pm
Lokalizacja: Płock

Post autor: Wego »

macix pisze:Moja babcia :!: :P . Jak sie wyspowiada to sie nie ma grzechuw już nie ? . A moja babcia chodzi codziennie do kościoła :evil: .
BTW - chodzi ci BH o egzaminy do gimnazjum ? . Zdam :twisted: jestem pewien :!: . Są tak banalne że w 3 klasie bym z połowe rozwiązał (połowa dla tego bo mata jest czarną magią dla mnie :P)
he he to tak jak dla mnie ale szczerze mówiąc z ortografii też dobry niejestem ostatnie dyktando napisałem na 1
Obrazek
Obrazek
Bliz
SSJ 5
Posty: 858
Rejestracja: śr gru 01, 2004 8:46 am
Lokalizacja: Nowa Sól-FNW

Post autor: Bliz »

Po uno Egzaminu sie nie zdaje poprstu jestes niewazne ile pkt przechodzisz (no chyba ze ocenki:P)
Po secundo Dyslektykom, Dysgrafom i inne Dys funkcje daja dodatkowy czas badz nie odejmuj za ort. bledy czy interpunkcyjne
Awatar użytkownika
Arti
Admin PBCH
Posty: 1321
Rejestracja: wt lis 30, 2004 4:10 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Arti »

LOL. Tak właściwie to napisałem to żeby zobaczyć jak zareagował Gutek. Skoro jest diabłem (czy potworem, nie wiem) to reakcja powinna być dużo gorsza ;) Sorry Gutek...zrobiłem to z czystej ciekawości :) Koniec OT.
Strona o serii GTA!

Będę brał Cię! (Gdzie?) Na SSJPower.net !
Zablokowany