[Naruto Manga] Nowe Chaptery

Wszystko, co nie dotyczy DB, ale ma związek z Anime.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Sinju
Guru
Posty: 198
Rejestracja: śr kwie 04, 2007 2:54 pm
Lokalizacja: Rzeszów

[Naruto Manga] Nowe Chaptery

Post autor: Sinju »

Być może ktoś czyta mange "Naruto" więc można podyskutować o nowych "czapterkach".

Chapter 388: "The Difference in Power...!!"

Kolejny "czapek" opowiadający o walce Itachi'ego z Sasuke, zaskoczył mnie fakt że Itaczowi udało się wyciągnąć a raczej wyrwać oko brata a na dodatek podczas przemiany a raczej próby użycia przeklętej pieczęci Itachi próbuje wyrwać drugie oko lecz zaraz. To była jedynie wielka iluzja której przełamanie mnie zaskoczyło, komuś udało się uwolnić z jednego z najsilniejszych genjutsu w świecie naruto lecz jak zwykle musiał być to Sasuke... Z niecierpliwością czekam na kolejny chapter gdzie będzie ukazana druga technika mangekyou.
Ooohhh Gunther you're so sexy!
Awatar użytkownika
skibix
SSJ 5
Posty: 1112
Rejestracja: wt lis 30, 2004 8:00 pm
Lokalizacja: Zduńska Wola
Kontakt:

Post autor: skibix »

Muszę cię zasmucić ale ta technika była już pokazana (ale tylko jej efekt) gdy to Itachi uciekał z żołądka tej żaby którą przyzwał Jiraya :razz: . Tak mi się przynajmniej wydaje :lol: . Ale akcja naprawdę zaczyna robić się ciekawa :wink:
Awatar użytkownika
Kris
Avanger
Posty: 2254
Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Kris »

Tak ;] Był pokazany efekt, najciekawszy będzie jednak cały widok, nawet Zetsu był podwrażeniem tego, iż kochana technika itasia będzie pokazana. Ciekawe co zrobi Saske ? odpieczętuje wreszcie pieczecie ktore ma na rękach? bo znaki wyglądają, że może przywołać jakąś broń, czyżby to był jakiś pro elektryczny miecz. Albo jeszcze lepiej Saske CS3 XD
Obrazek

Obrazek
1. Kris ma ZAWSZE racje
2. PP3088 ma prawie zawsze racje
3. : >
Awatar użytkownika
skibix
SSJ 5
Posty: 1112
Rejestracja: wt lis 30, 2004 8:00 pm
Lokalizacja: Zduńska Wola
Kontakt:

Post autor: skibix »

CS3 odpada ponieważ 100% ma właśnie teraz xD . Mnie to wygląda na jakąś zakazaną technikę poznaną u nasze Emorochimaru :lol: . Ja gdzieś czytałem że ten płomień może przepalić wszystko i tli się przez 7 dni i 7 nocy :cool:
Awatar użytkownika
Sinju
Guru
Posty: 198
Rejestracja: śr kwie 04, 2007 2:54 pm
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Sinju »

Co do amaterasu, masz racje skibix był on pokazany podczas ucieczki z żabiego brzucha czy tam żołądka lecz twórcy nie pokazali jakim sposobem jest on tworzony czy za pomocą pieczęci czy innego dziadostwa.

A co do pieczęci na dłoniach, w poprzednim czapie było pokazane jak Sasuke z nich korzysta dokładniej klepie się w nie po czym tworzy shurkieny.
Ooohhh Gunther you're so sexy!
Awatar użytkownika
skibix
SSJ 5
Posty: 1112
Rejestracja: wt lis 30, 2004 8:00 pm
Lokalizacja: Zduńska Wola
Kontakt:

Post autor: skibix »

Tak , wiem . Więc dlatego w moim poście powyżej napisałem że był tylko pokazany jej efekt (i dość duże zaskoczenie na twarzy Kisame)
Awatar użytkownika
Kris
Avanger
Posty: 2254
Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Kris »

Sinju ale kanji według znawców oznacza że możę dowolną broń przywołać, a narazie przywołał tylko shurikeny, ale zakłądam z góry ze w walke wmiesza się naruto i klepnie itacza z jego specjału RASENGAN !
Obrazek

Obrazek
1. Kris ma ZAWSZE racje
2. PP3088 ma prawie zawsze racje
3. : >
Awatar użytkownika
skibix
SSJ 5
Posty: 1112
Rejestracja: wt lis 30, 2004 8:00 pm
Lokalizacja: Zduńska Wola
Kontakt:

Post autor: skibix »

Wątpię by Naruto wpieprzył by się w tą walkę . Sasuke by mu na to nie pozwolił więc ta wersja z góry odpada :twisted: .
Awatar użytkownika
Sinju
Guru
Posty: 198
Rejestracja: śr kwie 04, 2007 2:54 pm
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Sinju »

Tak wiem co oznaczają te symbole w gwoli ścisłości ten symbol oznacza "Miecz", a co do wpadania Naruciaka i jego hiper jedynej techniki (poza klonami) - nie sądze że tak się stanie w końcu na drodze jego i ekipy stoi sam Tobi przełożony Pein'a, myślę że nie będzie strugał "Tobi is good boy" tylko pokaże czemu jest liderem lidera akatsuki (:D).
Ooohhh Gunther you're so sexy!
Awatar użytkownika
Kris
Avanger
Posty: 2254
Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Kris »

Nihuyah ! Nie o to mi chodzi, że sie wpieprzy tak spec. zakładam, że przez przypadek się znajdzię ;] Kiedy saske bedzie w stanie krytycznym ;] Albo w ogole bedzie wielkie Yoł ! kiedy Saske vs Itachi i tu wchodzi Naruto i "What The Fuck is going he ?!". Innym scenariuszem ofcorse moze być, że coś sie stanie z amatersu ;] który "uwięził" Ji-man , chociaz on już dawno dead.
Obrazek

Obrazek
1. Kris ma ZAWSZE racje
2. PP3088 ma prawie zawsze racje
3. : >
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

Nie czytam mangi bo dla mnie za malo akcji, zaraz sobie anime poogladam naruto moze bo mnie nakreciliscie :)
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Awatar użytkownika
skibix
SSJ 5
Posty: 1112
Rejestracja: wt lis 30, 2004 8:00 pm
Lokalizacja: Zduńska Wola
Kontakt:

Post autor: skibix »

Ale te chaptery są troszkę przegięte :neutral: . Sasuke rozwala swoim Sharinganem wszechpotężnego Mangekyou który powinien być z 10x silniejszy :lol: . Może swoją kulom ognia pokona tą 2 technikę Mangekyou :lol:
Awatar użytkownika
Sinju
Guru
Posty: 198
Rejestracja: śr kwie 04, 2007 2:54 pm
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Sinju »

Chapter 389: "Sasuke's Tide"

Nowy czapek tuż za mną, niezwykły pokaz mocy klanu Uchiha pierw widzimy próbę użycia Amaterasu która zostaje przerwana przez Sasuke kolejnym i raczej ostatnim shurkienem z pieczęci na ręku. Następnie walka na sławne Katon'y aż w końcu możemy ujrzeć użycie tajemniczego czarnego ognia co za pewno sprawiło ogromny ból Itaczowi. Czekam na dalsze wydarzenia...
Ooohhh Gunther you're so sexy!
Awatar użytkownika
Kris
Avanger
Posty: 2254
Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Kris »

Ja już wczoraj polską wersje czytałem ;p i tak szczerze niezdziwiła mnie byłem przekonany, iż sasuke nie pozwoli bratu na użycie ninjutsu, no ale coż użył i moim zdaniem... saske rowniez ma amaterasu które zapieczętował Ji-man ;p
Obrazek

Obrazek
1. Kris ma ZAWSZE racje
2. PP3088 ma prawie zawsze racje
3. : >
Awatar użytkownika
skibix
SSJ 5
Posty: 1112
Rejestracja: wt lis 30, 2004 8:00 pm
Lokalizacja: Zduńska Wola
Kontakt:

Post autor: skibix »

Mnie się zdaje że sas osiągnął Mangekyou Sharingana w ten sam sposób co Kakashi. Pewnie dla tego się pytał Naruto podczas ich 1 spotkania w Shipuudenie czy jest z nimi :twisted: . Ale fajnie by było jak by Sas padł już po tym Amaterasu :mrgreen: .
ODPOWIEDZ