Sprawa macixa by BH

Wszystkie sprawy, które dotyczą tego forum.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Sprawa macixa by BH

Post autor: BH Daimaouji »

Chyba odwrotnie . Ja broniłem Arti'ego a on mi dał bana. Ja mam to gdzieś.
No tak , a w tym czasie Arti był niczym robak , ale skoro mnie już przeprosił , jest ok , ale z tobą nie :twisted: BTW anafalbeto , Arti a nie Art -_-'

BTW charakter Macixa zmienił się od kiedy błagał o litość , stał się lebiodą i tyle , a błaganie wtedy żeby wyabaczyć Arti'emu na forum Dae jest najgłuspzą z rzeczy , dopóki sie nie zmieni nie bedziemy sie lubić (wszak teraz lubie Art'ego , po tym jak mnie przeprosił :)) , jak mógł on wtedy lubić tego robaka Arti'ego? nie kaouje tego?! doprawdy stał się cenzura i Aniołem :evil: (zauważcie ze mówie o czasie gdy Arti jeszcze mnie nie przeprosił , teraz ja z Artim mamy rozejm).

Macix kun był ok , ale gdy zmiejszył swoją dume żeby ocalić sie od bana na forum SSJPOWER , zaczął zachowywać się jak ostatnia lebioda , nie spominając o wybaczeniu debilowi zwanemu Arti (w tym czasie gdy Arti mnei nie przeprosił).
To bez sensu , Macix kun zmienił się w aniołą , nawet wybaczył Arti'emu wtedy gdy był zły (czyli nie przeprosił mnie , gdy go obraziłem , gdyż miałem powód dla tego diabła) , och biedak och biedak.

Nie wiem co go napadło że stał się Aniołem , to bez sensu , ale przeprosili dla tego Artiego (w tym czasie) był nie od zmiesienia :(
Awatar użytkownika
Arti
Admin PBCH
Posty: 1321
Rejestracja: wt lis 30, 2004 4:10 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Arti »

BH Ouji pisze:czyli nie przeprosił mnie , gdy go obraziłem
LOL. Czyli wychodzi na to, że mam Cię przepraszać za to, że Ty mnie obrażasz. Tak :?: :lol:
Strona o serii GTA!

Będę brał Cię! (Gdzie?) Na SSJPower.net !
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Arti pisze:
BH Ouji pisze:czyli nie przeprosił mnie , gdy go obraziłem
LOL. Czyli wychodzi na to, że mam Cię przepraszać za to, że Ty mnie obrażasz. Tak :?: :lol:
no ta przeciez btw , przeciez juz mnie przeprosiles na tym forum (Dae) , i to i tak byla twoja wina na poczatku :|
Awatar użytkownika
Gutek
SSJ 3
Posty: 183
Rejestracja: pn gru 06, 2004 7:16 pm

Post autor: Gutek »

Heh ja w zachowaniu Macixa nic nie dostrzegłem nowego oprocz tego, ze nie lubi BH :twisted: Zostawcie to między sobą, pozzerajcie sie na GG jak prawdziwi Saiyanie :twisted: BH kun i Macix kun, a stanowiliśmy taki dobry Evil Team :? Ot to! Załatwcie to na komunikatorach //Atom
Mam swoją dumę, zawsze sam a nie z tłumem.
Awatar użytkownika
skibix
SSJ 5
Posty: 1112
Rejestracja: wt lis 30, 2004 8:00 pm
Lokalizacja: Zduńska Wola
Kontakt:

Post autor: skibix »

1. Nie jestem aniołkiem
2 Jestem Devil :twisted:
3Stanołem w obronie artiego
4Może by była zgoda pomiędzy mną a BH tylko BH jest za bardzo konflktowny.
5 Evil Team może znowu powrócić :twisted:
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Pier***ony h*j pisze:1. Nie jestem aniołkiem
2 Jestem Devil :twisted:
3Stanołem w obronie artiego
4Może by była zgoda pomiędzy mną a BH tylko BH jest za bardzo konflktowny.
5 Evil Team może znowu powrócić :twisted:
1.Ta jesteś aniołem! :evil:
2.Diabłem? Nie.....jesteś Aniołem! Amen :twisted:
3.@#$% Artiego (w tym czasie , teraz już nie :))! :evil: Widać że ty jesteś aniołem , ja bym nigdy mu nie wybaczył dopóki ON nie powie "przepraszam" (jak to zrobił , teraz gdy Arti zakopał topór wojenny , nie kłócimi się (Ja i Arti))
4.Fu ho ho ho , czekam na przeprosiny Macix (kun) inaczej będziemy nadal w stanie kłótni :twisted:
5.Może :P
Bliz
SSJ 5
Posty: 858
Rejestracja: śr gru 01, 2004 8:46 am
Lokalizacja: Nowa Sól-FNW

Post autor: Bliz »

Kurde idioci przestance bluzgac!!!!!!!
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Bliz pisze:Kurde idioci przestance bluzgac!!!!!!!
:twisted:

A co do idioty to sam nim jesteś :twisted:

Dobra , ja zaczne używać cenzury

Update

dobra Macix kun wzial oferte , wiec temat mozna zaknac gdyz skonczylismy klotnie :P
ODPOWIEDZ