BH i jego zachowanie

Tematy od dłuższego czasu zamknięte. Jeżeli czegoś szukasz, być może tutaj to znajdziesz :)
Zablokowany
Awatar użytkownika
Rav
;)
Posty: 1007
Rejestracja: pn lis 29, 2004 7:11 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: BH i jego zachowanie

Post autor: Rav »

AdeQ pisze:BH Daimaouji ma dziwne zachowanie obraza sie za byle co sarkazm wezmie na powazniie
Dzisiaj sie z nim klocilem,ani razu do niego nie przeklnalem,a ten chominald zaczol mnie obrazac jakimis bluzgami troche sie wkurzylem,ale pod skora 23 letniego faceta kryje sie osoba,ktora ma 10 lat doslownie,dobra czas zakonczyc mojego posta bo to chyba najdluzszy jaki napisalem

Pewnie BH mi teraz wytoczy wojne
Jaki jest cel tego posta? Jeśli Ty i BH macie ze sobą nawzajem jakieś problemy, to sami je sobie rozwiązujcie prywatnie, co to obchodzi forumowiczów? Zgodnie z regulaminem ("ten chominald"; "pod skora 23 letniego faceta kryje sie osoba,ktora ma 10 lat doslownie" - obrażanie innych użytkowników bez stosowania zwrotów wulgarnych) zasłużyłeś na ostrzeżenie o wartości 1, które właśnie otrzymujesz. Ku przestrodze innych. Bo czasem mi się zdarzy wejść na to forum i coś poczytać. Jeśli uważasz, że nie zasłużyłeś na to ostrzeżenie, wyjaśnij mi dlaczego - na PW. Choć nie jestem w stanie zagwarantować, że znajdę na to czas i będę czuł się na siłach oraz będę miał ochotę. Case closed.
...::: Keep Calm & Follow your Joy :::...
Awatar użytkownika
Arti
Admin PBCH
Posty: 1321
Rejestracja: wt lis 30, 2004 4:10 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Arti »

Poza tym BH jest chroniony naszą ustawą o ochronie BH :p
Strona o serii GTA!

Będę brał Cię! (Gdzie?) Na SSJPower.net !
Awatar użytkownika
Kris
Avanger
Posty: 2254
Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Kris »

Oraz oczywiście warto wspomnieć, że BH i tak się zmienił ;p
Ofc każdy będzie miał coś do kogoś więc takie zachowanie czasem jest normalne ;p
Obrazek

Obrazek
1. Kris ma ZAWSZE racje
2. PP3088 ma prawie zawsze racje
3. : >
Zablokowany