Gogeta czy Vegetto ?

Sprawy nie dotyczące strony, ale na temat DB.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

Gohan-san pisze:To zależy jak na to patrzeć jeśli chodzi o walkę to lepiej być na zawsze scalonym. Można się scalić w 3 lub więcej???
Jednocześnie niby nie...

Kiedyś zastanawiałem się czy dwie taneczne fuzje można dalej połączyć tańcem w jedną.

Imo 3 osoby da się scalić kolczykami, najpierw scalają się dwie osoby, a potem scalona znów z kimś.
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
impact18
Przeciętny wojownik
Posty: 2
Rejestracja: śr kwie 22, 2009 8:47 pm

Post autor: impact18 »

No wiec tak. Siemka wszystkim ;)

W ogole dziwie sie jakie glupoty sa wypisywane w tym temacie :).
Oczywistym jest, ze Gogeta jest w stadium ssj a Vegetto w ssj2. Wystarczy spojrzec na te postacie, zeby to wiedziec.

Przemiana Vegetto jest identyczna jak gohana w ssj2. A Gogeta wyglada jak standardowy ssj. Nie ma nawet co sie sprzeczac :). Vegetto tez jest najsilniejszym wojownikiem w calym DB.(prosze nawet nie wspominac o gt ;])
Astarot
SSJ 5
Posty: 674
Rejestracja: pn kwie 09, 2007 8:24 pm

Post autor: Astarot »

Na filmiku ktory dales na SB jest pokazany moment przemiany...Widzimy w nim wyladowania elektryczne, typowe przy stadiach super wojownikow...Przy SSJ2 typowe jesto, ze te wyladowania utrzymuja sie wraz z podniesiona moca wojownika...U Vegetto ich nie widzimy, a wiadomo, ze nie walczyl na niskim poziomie

Wniosek-Vegetto nie jest ssj2 :wink:
Obrazek
impact18
Przeciętny wojownik
Posty: 2
Rejestracja: śr kwie 22, 2009 8:47 pm

Post autor: impact18 »

Gogeta tym bardziej. Tylko, ze db nie jest dokladnie narysowany ;). Wszystko wskazuje na ssj2. Od gohana pioruny nie bija tez caly czas... A ogladajac teraz fragmenty to widze, ze "pioruny" jednak sa ;)
Astarot
SSJ 5
Posty: 674
Rejestracja: pn kwie 09, 2007 8:24 pm

Post autor: Astarot »

Od Gohana bija pioruny, tylko wtedy gdy walczy na poziomie mocy typowym dla ssj2...Transformacje daja sayianowi miedzy innymi wieksze osiogi pod wzgledem podnoszenia poziomu mocy. Jednak moze on ciagle obnizac go do niskiego poziomu, nie tracac przy tym transformacji...
Vegetto wlancza swoje gorne granice mocy, moze i czasem wystepuja jakies blyski, ale nie takie jak przy poziomie ssj2 gdy mamy do czynienia z wrecz otaczajacym ich polem energii
Obrazek
Awatar użytkownika
WireX
SSJ 4
Posty: 299
Rejestracja: ndz cze 22, 2008 10:18 am
Lokalizacja: Włocławek
Kontakt:

Post autor: WireX »

A ja wam powiem tak, nigdy się tego nie dowiem no chyba, że któryś z was napisze do Toriyamy i się go spyta, czy Vegetto podczas walki z Buu osiągnął SSJ czy SSJ2.

JA powiem na ten temat tyle, skoro Songo jak i Vegeta potrafili się zmieniać w SSJ2 wydaje mi się, że Vegetto również nie miał by z tym większego problemu...
Kyra
SSJ 4+
Posty: 459
Rejestracja: śr lip 02, 2008 7:51 pm
Lokalizacja: Łomża

Post autor: Kyra »

Obrazek
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

impact18 pisze:Oczywistym jest, ze Gogeta jest w stadium ssj a Vegetto w ssj2. Wystarczy spojrzec na te postacie, zeby to wiedziec.

Przemiana Vegetto jest identyczna jak gohana w ssj2.

Vegetto tez jest najsilniejszym wojownikiem w calym DB
1.Nie , raczej na odwrot , jest potwierdzone ze Vegetto JEST SSJ1 podczas walki z Buu , u Gogety to nie wiadomo (jednak jeden kosmik wskazuje ze BYL SSJ2) , moglbyc SSJ2 skoro piesc Janemby nic mu nie zrobila
2.Nie jest , gdyby byla wygladala by podobnie jak kiedy KKRT stawal sie SSJ3
3a.A nie , nie jest , Akira Toriyama rozwalil by go
3b.Dziwne ze geniusz i gamon troche silniejszy od niego bez fuzji sa slabsi od "mistycznego" chloptasia (najsilniejsza niefuzyjna postac w DB) i "Super" Buu , a po scaleniu sa od niego silniejsi o niebo , moze to ma cos wspolnego z tym ze uzyli fuzji Potara i sa rywalami?

A co do przemiany Gohana w SSJ2 to nie byla potrzebna , Kakarotto ZABIL Cella swoja "teleportujaca Kamehameha" , najwyrazniej AT chcial zrobic z Gohana bohatera i Cell jakos sie "zregenerowal"
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
skibix
SSJ 5
Posty: 1112
Rejestracja: wt lis 30, 2004 8:00 pm
Lokalizacja: Zduńska Wola
Kontakt:

Post autor: skibix »

3a.A nie , nie jest , Akira Toriyama rozwalil by go
O kur.wa, teraz byku to już mnie rozje.bałeś xD. Ja tam nie widziałem by Akira Toriyama się z kimś bił czy w ogóle występował w db xd.
Kyra
SSJ 4+
Posty: 459
Rejestracja: śr lip 02, 2008 7:51 pm
Lokalizacja: Łomża

Post autor: Kyra »

skibix pisze:
3a.A nie , nie jest , Akira Toriyama rozwalil by go
O kur.wa, teraz byku to już mnie rozje.bałeś xD. Ja tam nie widziałem by Akira Toriyama się z kimś bił czy w ogóle występował w db xd.
Może śnił o tym i potem napisał xD
Obrazek
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

Kyra pisze:
skibix pisze:
3a.A nie , nie jest , Akira Toriyama rozwalil by go



O kur.wa, teraz byku to już mnie rozje.bałeś xD. Ja tam nie widziałem by Akira Toriyama się z kimś bił czy w ogóle występował w db xd.

Może śnił o tym i potem napisał xD
To był żart, matoły.
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

Barni pisze:
Kyra pisze:
skibix pisze:


O kur.wa, teraz byku to już mnie rozje.bałeś xD. Ja tam nie widziałem by Akira Toriyama się z kimś bił czy w ogóle występował w db xd.

Może śnił o tym i potem napisał xD
To był żart, matoły.
No włacha!
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Awatar użytkownika
skibix
SSJ 5
Posty: 1112
Rejestracja: wt lis 30, 2004 8:00 pm
Lokalizacja: Zduńska Wola
Kontakt:

Post autor: skibix »

On jest tak zje.bany że ja już nie odróżniam jego żartów xd.
Awatar użytkownika
Krox_SSJ2
Wojownik z Kaioukenem
Posty: 25
Rejestracja: pt lip 03, 2009 10:33 am
Lokalizacja: Z Planety Vegeta

Post autor: Krox_SSJ2 »

Moim Zdaniem lepszy jest Vegetto Szkoda że nie osiągną SSJ2 ale miał szanse na wykonanie ssj 2 ale BUU go zapsorbował

[ Dodano: Nie Lip 05, 2009 10:49 am ]
WireX pisze:A ja wam powiem tak, nigdy się tego nie dowiem no chyba, że któryś z was napisze do Toriyamy i się go spyta, czy Vegetto podczas walki z Buu osiągnął SSJ czy SSJ2.

JA powiem na ten temat tyle, skoro Songo jak i Vegeta potrafili się zmieniać w SSJ2 wydaje mi się, że Vegetto również nie miał by z tym większego problemu...
Hmm Może i tak ale wtedy musiał by wyładować energie na ssj3 bo by go rozsadziło od środka
Vegeta RuleZ xD :P
Kyra
SSJ 4+
Posty: 459
Rejestracja: śr lip 02, 2008 7:51 pm
Lokalizacja: Łomża

Post autor: Kyra »

Krox_SSJ2 pisze:Moim Zdaniem lepszy jest Vegetto Szkoda że nie osiągną SSJ2 ale miał szanse na wykonanie ssj 2 ale BUU go zapsorbował

[ Dodano: Nie Lip 05, 2009 10:49 am ]
WireX pisze:A ja wam powiem tak, nigdy się tego nie dowiem no chyba, że któryś z was napisze do Toriyamy i się go spyta, czy Vegetto podczas walki z Buu osiągnął SSJ czy SSJ2.

JA powiem na ten temat tyle, skoro Songo jak i Vegeta potrafili się zmieniać w SSJ2 wydaje mi się, że Vegetto również nie miał by z tym większego problemu...
Hmm Może i tak ale wtedy musiał by wyładować energie na ssj3 bo by go rozsadziło od środka
co by zrobiło :P?
Obrazek
ODPOWIEDZ