Ery

Wszystkie sprawy, które dotyczą tego forum.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

Eee Bartek, z czym Ty mi tu pomidorro wyjezdzasz. Nie rozumiem powodu dlaczego uwazasz mego zioma Asta za nastepce ziomstera. Co on niby takiego zrobil co? jakos nie przypominam sobie, zeby byl jakims "zlym" userem czy cos. Dopiero teraz zauwazylem to co on mi powiedzial, ze go wyzywales bez powodu czy cos takiego. Moze male wyjasnienie co kolego? Nie rozumiem jednego. Czy Ty Bartek zawsze musisz miec racje? jak ktos ma inne zdanie niz Ty to juz n00b itp. Myslisz ze jestes najmadrzejszy? :neutral: :roll: :cry:
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Pitti pisze:Eee Bartek, z czym Ty mi tu pomidorro wyjezdzasz. Myslisz ze jestes najmadrzejszy? :| :roll: :cry:
1.No bo Pomidor stal sie popuralny na tym forum :roll: BTW jak to ci? Pisalem ogolnie
2.He? Nic takiego nie napisalem
3.PW (No dobra wszystko sie wyjasnilo przez PW)
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Damianeku666
USSJ
Posty: 77
Rejestracja: ndz maja 27, 2007 10:11 am
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Damianeku666 »

bylem krotko na tym forum, ale z opowiadań mogę to określiĆ tak :
1. Era początkowa.
2. Era Kenyana
3. Era Wolaka.
4. Era Bobercika (trwa nadal)
5. WIELKIE SPAMOWANIE BH

Byhy, człowieku, to ze sie wypowiadałem w KAŻDYM temacie PO JEDNYM POŚCIE nie znaczy, ze spamowałem. To ty w każdym temacie masz 50 postow, ktore gówno znaczą.
Jesteś po prostu idiotą.
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

A tam, jesteś spamerem i się nie wywiniesz xD Dopadł cię gniew BH... żegnaj .. :???: będziemy tęsknić!
jk

Co do Er.

Początkowa
Środkowa
Ta co tera jest, czyli aktualnie ostatnia.
Obrazek

.
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

Damianeku - xDDDDDDDD


1.Era Twoja
2.Era Nasza
3.Era Wasza
4.Era Moja
5.Era Tych
6.Era Tamtych


A tak serio, to:

- Era Stworzenia - Gutek, Macix, BH, Arti itp.
- Era Wolaka - najlepszego usera w historii tego forum!
- Era Boba i Krisa - najlepszy duet tego forum dawał czadu! xD
- Era Tych Co Piszą Długie Posty - czyli Pitti i Barni pojawiają się na forum xD
- Era Skibixa - Macix powraca xDDD
Obrazek
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

Ery forum

I Era-pojawienie sie dwoch najwiekszych spamerow wiecznych rywali i najlepszych kumpli czyli Barni n Pitti
II Era-czas spamu Barney i Pytka w akcji, przesciganie sie kto bedize mial wiecej postow pisanie byle czego byle gdzie
mini ery zastoju i rozruszania forum
Era tera xD-MeTeO* chce przejoc wladze spamera forum, ale Pytka i Barney chca naslac na Niego koty shinobi ktora odbywaja wlasnie trening
Ostatnio zmieniony pn sty 21, 2008 7:26 am przez Pitti, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Bliz
SSJ 5
Posty: 858
Rejestracja: śr gru 01, 2004 8:46 am
Lokalizacja: Nowa Sól-FNW

Post autor: Bliz »

Pitti przed pierwsza Era dodaj Chaos:P a z Chaosu sie wylaniaja spamerzy xP
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Era poczatkow SSJ Power - Pamietam to , Rafal jest adminem a Arek i Kakarotto modami
Era Trio zlych (Inaczej Era BGM) - Czyli Gutek , Bart i Macix , moi (zli) koledzy , po pewnym czasie Gutka juz nie bylo a Bart calkowicie przeszedl na strone zla i mnie obrazal bez powodu. I tak sie rozpadlo Trio po ktorej zostal Macix , ktory jako jedyny nadal sie ze mna zgadza
Era Sotysa - Czyli pierwszej czarnej owcy forum , jak to twierdzi Arti jego pisownia jest okropna
Era Ziomstera - Czyli pierwszy zimny kawalek drania na tym forum , oczywiscie potem sie zmienil (?) ale powrocil pokazujac ze sie wogle nie zmienil i jest nadal draniem [trwala nadal niedawno]
Era Vegetyssj2 i Kakarottassj2 - Dwaj spamerzy gorsi od Ziomstera , byli czystym zlem i zostali usuneci z forum (choc mozna zobaczyc cytowane ich posty)
Era ponizania mnie - Glupia era stworzona przez niektorych uzytkownikow , wsrod obleg sa takie (glupie) txty jak "byhy" (i tak nie znam tego kolesia) i takie tam "rzeczy" [trwa nadal niestety]
Era Tomka (Dragon Fist) i Piotrka (Dae) - Ich poczatki jako modow tego forum
Era Spamerow - Czyli Gogeta i inni spamerzy [tymczasowo skonczona]
Era Astarota - Kolejne zlo i moj "rywal" na tym forum. Czyzby spadkobierca Ziomstera? [skonczona , Astarota nie widze ostatnio , fajnie]
Era Pomidora [tymczasowo skonczona]
Era Damienka - Nie no przeszedl na strone zla , a tak go lubilem (BTW nie wiem o kim on mowi) [trwa nadal]
Era Anafalbetow - Nadchodza Cielax i Siemens
Era Kuby/Taisuke - Brawa dla Kuby!
Era Son Goku - Najwiekszego spamera nowego roku , ale i tak go lubie
- Era Wolaka - najlepszego usera w historii tego forum!
True True
5. WIELKIE SPAMOWANIE (Wpisz nick prawdziwego spamera tutaj)
(Poprawiona wersja)
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

Chaos-z Chaosu sie wylaniaja spamerzy xP
I Era-pojawienie sie dwoch najwiekszych spamerow wiecznych rywali i najlepszych kumpli czyli Barni n Pitti oraz ich nie-spamujacy koledzy Astarot (nawiekszy zią 4 evah i Kayl oraz malo znany nam Nealhon)
II Era-czas spamu Barney i Pytka w akcji, przesciganie sie kto bedize mial wiecej postow pisanie byle czego byle gdzie, miedzy ta i poprzednia era odchodza tacy slynni i swietni userzy jak Astarot czy Kayl.
mini ery zastoju i rozruszania forum
Era tera xD-MeTeO* chce przejoc wladze spamera forum, ale Pytka i Barney chca naslac na Niego koty shinobi ktora odbywaja wlasnie trening


Pamietam jeszcze gry z Hellionem, jego odejscie... :(
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Bliz
SSJ 5
Posty: 858
Rejestracja: śr gru 01, 2004 8:46 am
Lokalizacja: Nowa Sól-FNW

Post autor: Bliz »

No moj kochany GM:*
Awatar użytkownika
pp3088
SSJ 5
Posty: 1192
Rejestracja: ndz sty 22, 2006 10:39 pm
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: pp3088 »

Na początku był chaos, a z chaosu wyszedł ziomster, który był istnym złem. Niestety zli wojownicy przegonili Boga Piekieł. Za to czekają ich niewyborażalne katusze w najgłebszych miejsach piekieł.

Tak, tak. Zaczyna być tu irytująco... Dlaczego 40% postów należy w tym temacie do Bh? Dlaczego ery pisza nowi użytkownicy? Dlaczego mam odczucie biedy czytając wasze posty?
Kris (18-07-2008 22:04)
Ja marzę, aby zobaczyć Pepsona bez koszuli *_*

Kocham Cię Patrycjo :*
Acer
SSJ 5
Posty: 700
Rejestracja: sob mar 10, 2007 7:55 pm

Post autor: Acer »

Bo sam ich nie piszesz, jakbyś pisał byłoby mnie biedy. A moim zdaniem jest jedna era ssijmocy.
Ja (1-09-2008 12:44)
kolumb wszedł na twoją starą i myślał że to ameryka
Pepek (1-09-2008 12:46)
A po Twojej doszedl do Indii i Antarktydy
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

pp3088 pisze:Tak, tak. Zaczyna być tu irytująco... Dlaczego 40% postów należy w tym temacie do Bh? Dlaczego ery pisza nowi użytkownicy? Dlaczego mam odczucie biedy czytając wasze posty?
Acer pisze:Bo sam ich nie piszesz, jakbyś pisał byłoby mnie biedy. A moim zdaniem jest jedna era ssijmocy.
true true :)

PP kazdy pisze jakie zna ery, ja juz nie jestem nowy! xD nowi to Taisuke i Pisay ;p
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Bliz
SSJ 5
Posty: 858
Rejestracja: śr gru 01, 2004 8:46 am
Lokalizacja: Nowa Sól-FNW

Post autor: Bliz »

Era poczatkowa- pierwsze kroki forum
Era funkcjonujacego forum - duzo ludzi, duzo postow dziennie (trwaaa)
Awatar użytkownika
krova
SSJ 5
Posty: 1746
Rejestracja: pn sie 14, 2006 11:38 am
Lokalizacja: szczytno

Post autor: krova »

Era funkcjonujacego forum - duzo ludzi, duzo postow dziennie (trwaaa)
Ale pol roku temu nie trwala. Tygodniami przybywal po 1-2 posty.
Obrazek

-Jest jakaś miara szczęścia?
-Tak, promile.

Obrazek
ODPOWIEDZ