Ery

Wszystkie sprawy, które dotyczą tego forum.

Moderator: Moderatorzy

Tommy
SSJ 4+
Posty: 440
Rejestracja: śr mar 22, 2006 5:28 pm

Ery

Post autor: Tommy »

Tak sobie myślałem o tym, jak to było kiedyś na SSJ POWER. Stary layout, forum stało na silniku phpbb2, moderatorami byli Kakarotto, Atom, Dae(jako dae), Szpaner, a adminami Rav i Arti.
Pamiętam jeszcze, jak BH się kłócił z Kenyanem, jak Reaven był aktywnym userem i pisał dużo ciekawych postów (podobnie Didix, czy Atom).
Później powoli zaczęli odchodzić Groku, .:Sasuke:., Kakarotto, Rayman. Z nimi się fajnie gadało :D Groku zrobił ava Bobercikowi, a .:Sasuke:., jako brollyssj zrobił bardzo fajne forum o DB. Następnie na jakiś czas zniknąłem z forum z powodu braku czasu. Gdy wróciłem, aktywnymi userami stali się ci, którzy obecnie są aktywni.


Podsumowując, uważam, że można wydzielić trzy ery ( oczywiście mówię tylko o tych, które widziałem, sądzę, że można podzielić czas na jeszcze więcej er):

-Era Kenyana
-Era Przejściowa
-Era AnimKinga (trwa nadal)

Nazwy er są przypadkowe.

Komantarze oraz własne teksty są mile widziane. :D
Awatar użytkownika
pp3088
SSJ 5
Posty: 1192
Rejestracja: ndz sty 22, 2006 10:39 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Ery

Post autor: pp3088 »

Tommy pisze:Tak sobie myślałem o tym, jak to było kiedyś na SSJ POWER. Stary layout, forum stało na silniku phpbb2, moderatorami byli Kakarotto, Atom, Dae(jako dae), Szpaner, a adminami Rav i Arti.
Pamiętam jeszcze, jak BH się kłócił z Kenyanem, jak Reaven był aktywnym userem i pisał dużo ciekawych postów (podobnie Didix, czy Atom).
Później powoli zaczęli odchodzić Groku, .:Sasuke:., Kakarotto, Rayman. Z nimi się fajnie gadało :D Groku zrobił ava Bobercikowi, a .:Sasuke:., jako brollyssj zrobił bardzo fajne forum o DB. Następnie na jakiś czas zniknąłem z forum z powodu braku czasu. Gdy wróciłem, aktywnymi userami stali się ci, którzy obecnie są aktywni.


Podsumowując, uważam, że można wydzielić trzy ery ( oczywiście mówię tylko o tych, które widziałem, sądzę, że można podzielić czas na jeszcze więcej er):

-Era Kenyana
-Era Przejściowa
-Era AnimKinga (trwa nadal)

Nazwy er są przypadkowe.

Komantarze oraz własne teksty są mile widziane. :D
Ehh, brak słów. No dobra postaram się coś napisać.

-era powstania,
-era przejściowa,
-era końcowa.

A tak bez zbędnego cynizmu.

-Era Daego i DF, mądre, powatarzam mądre posty.
-Era przestoju, zero perspektyw.
-Era krovy, Artiego i Acera, (j.w. 1 pozycja).

Era AnimKinga. Żart. Dobry żart. Z całym szacunkiem dla anima, ale nie jest on jeszcze na takim poziomie by umieszczać go w historii forum.

Jak już bawisz się w kalendaria rób to adekwatnie do powagi teamtu np. osobliwości z forum.
Kris (18-07-2008 22:04)
Ja marzę, aby zobaczyć Pepsona bez koszuli *_*

Kocham Cię Patrycjo :*
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

Era początkowa: Czyli posty pisał Didix, Bart, Dae, DF, Atom, Kakarotto itp. itd.
[przerwa]
Era moja i Krisa: Czyli jak wbiłem na forum i zacząłem pisać posty. Razem z Krisem to forum rozruszaliśmy. Jak dla mnie najlepsza "era" forum.
[przerwa]
Era nudy: Era w której nic się nie dzieje. Powoli coś rusza, ale to nie to co wtedy.
Obrazek
Bliz
SSJ 5
Posty: 858
Rejestracja: śr gru 01, 2004 8:46 am
Lokalizacja: Nowa Sól-FNW

Post autor: Bliz »

Era poczatkowa to malo kto pamieta :PP [ o mnie to juz wszyscy zapomnieli :( ] Czyzby great come back?
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Teraz ja

Era poczatkow SSJ Power - Pamietam to , Rafal jest adminem a Arek i Kakarotto modami
Era Trio zlych (Inaczej Era BGM) - Czyli Gutek , Bart i Macix , moi (zli) koledzy , po pewnym czasie Gutka juz nie bylo a Bart calkowicie przeszedl na strone zla i mnie obrazal bez powodu. I tak sie rozpadlo Trio po ktorej zostal Macix , ktory jako jedyny nadal sie ze mna zgadza
Era Sotysa - Czyli pierwszej czarnej owcy forum , jak to twierdzi Arti jego pisownia jest okropna
Era Ziomstera - Czyli pierwszy zimny kawalek drania na tym forum , oczywiscie potem sie zmienil (zalosny typek :roll: tylko glupcy przechodza na strone "swiatla")
Era Vegetyssj2 i Kakarottassj2 - Dwaj spamerzy gorsi od Ziomstera , byli czystym zlem i zostali usuneci z forum (choc mozna zobaczyc cytowane ich posty)
Era ponizania mnie - Glupia era stworzona przez niektorych uzytkownikow , wsrod obleg sa takie (glupie) txty jak "byhy" i takie tam "rzeczy" (BTW nie chodzi mi ze jestem tzw. "Swieta Krowa" i macie mnie nie ponizac , poprostu nie rozumiem sensu ponizania mnie jakbym byl jakams czarna owca forum :() [trwa , ale czesciowo]
Era Tomka (Dragon Fist) i Piotrka (Dae) - Ich poczatki jako modow tego forum
Era Spamerow - Czyli Gogeta i inni spamerzy [tymczasowo skonczona]
Era Astarota - Kolejne zlo i moj "rywal" na tym forum. Czyzby spadkobierca Ziomstera? [skonczona , Astarota nie widze ostatnio , fajnie]
Era Pomidora [trwa nadal]
[o mnie to juz wszyscy zapomnieli :(]
A czemu ktos by mial pamietac takiego drania jak ty? (Choc widze ze sie zmieniles , nie obrazasz mnie ostatnio , ale nadal czuje do ciebie wstret)
a .:Sasuke:., jako brollyssj zrobił bardzo fajne forum o DB
Nie chodzi ci o to? "a Brollyssj (teraz Sasuke) zrobił bardzo fajne forum o DB"
Ostatnio zmieniony pt wrz 07, 2007 3:02 pm przez BH Daimaouji, łącznie zmieniany 11 razy.
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
AnimKing
SSJ 5
Posty: 685
Rejestracja: czw lis 23, 2006 12:07 pm
Lokalizacja: z domu

Post autor: AnimKing »

Tommy pisze:Era AnimKinga (trwa nadal)
Czemu moja era ??Co ja Robiłem na FOrum ?? pisałem posty i to wszystko i niekiedy spamowałem i raz pokłóciłem się z pp ta era powinna nazywać się:
Era BiK (Era Bobercika i krisa )

tak czy siak Żegnam
Awatar użytkownika
Arti
Admin PBCH
Posty: 1321
Rejestracja: wt lis 30, 2004 4:10 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Arti »

Era początkowa - ja, Rav i Kkrt. To były czasy :) Podziwialiśmy wiedzę BH na temat DB...
Era diabłów - diabelskie trio ;) Wiadomo kto w składzie. Wtedy na forum było najwięcej kłótni z tego co pamiętam.
Era szczytowa - koniec kłótni, nowi użytkownicy, mnóstwo postów.
Era popowstaniowa - czasy, gdy nikt niczego nie pisał...czasami post się pojawiał co 2 tygodnie.
Era dyktatorska - zwiększenie mojej władzy i wpływów na SSJPower i PBCH, także strzeżcie się :D
Strona o serii GTA!

Będę brał Cię! (Gdzie?) Na SSJPower.net !
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

BH Daimaouji pisze: Era Spamerow - Czyli Gogeta , Damieku i inni spamerzy [trwa nadal]
Era Astarota - Kolejne zlo i moj "rywal" na tym forum. Czyzby spadkobierca Ziomstera? [trwa nadal]

Przesada...Damianku to mój świetny kolega i napewno nie jest spamerem...BH tym mnie zdenerwowałeś...A co do Astarota...chłopak mówi co myśli, brawa za to. Ty też tak robisz
Obrazek
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Bobercik pisze:
BH Daimaouji pisze:Era Spamerow - Czyli Gogeta , Damieku i inni spamerzy [trwa nadal]
Era Astarota - Kolejne zlo i moj "rywal" na tym forum. Czyzby spadkobierca Ziomstera? [trwa nadal]
Przesada...Damianku to mój świetny kolega i napewno nie jest spamerem...BH tym mnie zdenerwowałeś...A co do Astarota...chłopak mówi co myśli, brawa za to.
1.Chodzi mi o to na poczatku pisal jak szalony. Ja i tak nie wierze pojecie "Spamer" ale jak chcesz , juz to zmienilem Robert "kun"
2.O "BH"? Poklocilismy sie czy co?
3.On mysli? Dziwne , nie wykazuje takich zdolnosci :lol:
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Bliz
SSJ 5
Posty: 858
Rejestracja: śr gru 01, 2004 8:46 am
Lokalizacja: Nowa Sól-FNW

Post autor: Bliz »

BH Daimaouji pisze:
[o mnie to juz wszyscy zapomnieli :(]
A czemu ktos by mial pamietac takiego drania jak ty? (Choc widze ze sie zmieniles , nie obrazasz mnie ostatnio , ale nadal czuje do ciebie wstret)
Czemu mnie uwazasz za drania. Przeciez jeszcze nigdy nie obrazilem nikogo bezpodstawnie - a ty swoim charakterem i poziomem psychicznego rozwoju mnie nadal zaskakujesz bartusiu
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Bliz pisze:
BH Daimaouji pisze:
[o mnie to juz wszyscy zapomnieli :(]
A czemu ktos by mial pamietac takiego drania jak ty? (Choc widze ze sie zmieniles , nie obrazasz mnie ostatnio , ale nadal czuje do ciebie wstret)
Czemu mnie uwazasz za drania. Przeciez jeszcze nigdy nie obrazilem nikogo bezpodstawnie - a ty swoim charakterem i poziomem psychicznego rozwoju mnie nadal zaskakujesz bartusiu
1.Moje imie pisz z duzej litery
2.Ja tez nikogo bez podstawnie nie obrazam (Astarot nazwal Vegete "glupim" od Kakarotta i temu zasluzyl sobie na miano n00ba DB)
3.
Paikuhan w BT2 pisze:Wiec wrociles? Jestes wytrzymaly
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

BH Daimaouji pisze:2.Ja tez nikogo bez podstawnie nie obrazam (Astarot nazwal Vegete "glupim" od Kakarotta i temu zasluzyl sobie na miano n00ba DB)
Lol Byhy wymiatasz xD
Faktycznie- powód jest świetny. No, lae czego to się nie zrobi żeby sobie pobluźnić, nie?
Obrazek

.
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Tommy pisze:-Era AnimKinga (trwa nadal)
Tej ery juz nie ma , teraz zaczely sie Ery ktore ja dalem
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Astarot
SSJ 5
Posty: 674
Rejestracja: pn kwie 09, 2007 8:24 pm

Post autor: Astarot »

BH Daimaouji pisze:Era Astarota - Kolejne zlo i moj "rywal" na tym forum. Czyzby spadkobierca Ziomstera? [trwa nadal]
Post godny prawdziwego nOOba
Brawo BH przez ciebie spadlem z krzesla, czytajac to pierwszy raz xDD (ze smiechu) Jednak gdy wstalem, spowaznialem, poniewaz zrozumialem, ze masz cos z glowa i nie nalezy sie z tego smiac...Moze to shizofrenia
Ale nie powaznie z tym postem. Slyszalem, ze masz powazniejszy wiek. Ale ten post byl na poziomie 10-cio latka.
Obrazek
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

(Post Astarota)
Wybacz ale mylisz mnie z nim (on ma cos nie tak z glowa , on ma "rozum 10 latka" , i jego posty sa (glupio) smieszne jakby byl jakims wariatem itp.)

Ze mna jest wszystko ok , gdyz juz nie ponizam uzytkownikow poza jednym , znanym juz "smierdzacym powietrzem" (by Krzyś) ktory ponizal wielu uzytkownikow (nawet mozna powiedziec ze WSZYSTKICH)

BTW nowa era dodana
Lol Byhy wymiatasz
Wybacz , ale nie ma tutaj osoby o nicku Byhy , wiec cytujesz nie ta osobe
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
ODPOWIEDZ