Gra DBZ

Tematy od dłuższego czasu zamknięte. Jeżeli czegoś szukasz, być może tutaj to znajdziesz :)
Zablokowany
Awatar użytkownika
Kayl
SSJ 2
Posty: 149
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 7:55 am
Lokalizacja: Golina

Post autor: Kayl »

buehehehe wiedzielismy ze jak sie dowiesz o bagiecie to sie wkurzysz ale brzmi lepiej
Obrazek
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Kayl pisze:(glupi ludzki "smiech") wiedzielismy ze jak sie dowiesz o bagiecie to sie wkurzysz ale brzmi lepiej
Bejita brzmi lepiej , Bagieta nie pasuje (wszak jego imie to "Warzywo" nie jakies "Pieczywo") , ale co tam
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Kayl
SSJ 2
Posty: 149
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 7:55 am
Lokalizacja: Golina

Post autor: Kayl »

warzywo-pieczywo nie duza roznica:P a posmiac sie mozna :)) dobra nie ma sensu robic offtopu
Obrazek
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Kayl pisze:warzywo-pieczywo nie duza roznica:P a posmiac sie mozna :) dobra nie ma sensu robic offtopu
1.Jest DUZA roznica , ale co tam
2.Ale nie z Vegety! Gdybys to powiedzial tam zapewnie Vegete by cie zabil , z KKRTa mozna sie nabijac kiedy sie chce , i tak on nic nam nie zrobi ;)
3.No tak masz racje , wiec czekam na kolejne opisu postaci i walk
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

Dzieci drogie wbijać na chat. Jak wszyscy przyjdą to zaczniemy.
Obrazek
Astarot
SSJ 5
Posty: 674
Rejestracja: pn kwie 09, 2007 8:24 pm

Post autor: Astarot »

Dzisiaj troche zjechalismy Vegete xD Wiele razy lezal i nie mogl sie podniesc xD Prawie wszyscy uzywali Kaiokena...Ja uzylem 4x i padlem trupem xD Prawie. Raz mialem, nawet probe samobujcza...Ale nie trafilem w glowe xD Ale ogolnie to nie dali mi dobic Vegety xD. Mysle, ze nastepnym razem go zabije...BH wiele razy Vegeta lezal dzieki mnie...Chyba bedziesz musial mnie zniszczyc...A sry Bagiety!!
Obrazek
Awatar użytkownika
Sinju
Guru
Posty: 198
Rejestracja: śr kwie 04, 2007 2:54 pm
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Sinju »

BH bagiete ja wymyśliłem...nie wiem masz psychozę czy coś jeżeli ci to przeszkadza...
Teraz do Bob'a czy ty myślisz że każdy z nas ma codziennie czas i siedzi do 1? Wczoraj nas olałeś nie powiedziałeś nawet dlaczego wychodzisz... po drugie , kilka razy już pisałeś że zmienisz czas sesji ..hmm jakoś tego nie widzę...
Hmm... to na tyle dziękuje za przeczytanie tego postu.
Ooohhh Gunther you're so sexy!
Awatar użytkownika
Kayl
SSJ 2
Posty: 149
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 7:55 am
Lokalizacja: Golina

Post autor: Kayl »

ostatnia sesja byla bardzo fajna,jako jedyny nei stracilem przytomnosci do konca:PP
i w nagrode dostalem fasolki:PP
btw.podobalo m isie jak vegete z astem sie silowali i vegeta dostal moim ki blastem w ryja:P
Obrazek
Awatar użytkownika
Raddry
Oozaru
Posty: 41
Rejestracja: pt cze 01, 2007 1:16 pm
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Raddry »

Sesja byla bardzo fajna a Bagieta dostal w ryja. Dzieki mnie stracil jedno oko.

Sinju, nie wiem czy wiesz ale miales wczoraj ponad 22000.
Ostatnio zmieniony ndz cze 10, 2007 9:34 am przez Raddry, łącznie zmieniany 1 raz.
Raddry-Saiyan-jin-2600 bp
Obrazek
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

Ogólnie, to po obejrzeniu kawałka sesji powiem tak: Bob, jesteś podły xD

No... A Ast.. wymiatasz :P Sam z siebie straciłeś przytomność... brawo ^^
Obrazek

.
Awatar użytkownika
Kayl
SSJ 2
Posty: 149
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 7:55 am
Lokalizacja: Golina

Post autor: Kayl »

raddry sinju mial 22k ale p ochwili zostalo mu 1ki:P,barni mogles byc do konca nie widziales mojego ki blasta:P
Obrazek
Awatar użytkownika
Raddry
Oozaru
Posty: 41
Rejestracja: pt cze 01, 2007 1:16 pm
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Raddry »

Wiem Kayl. Pozniej bagieta cie na inna wyspe wyslal-do Sinju.
Raddry-Saiyan-jin-2600 bp
Obrazek
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

Sinju pisze:BH bagiete ja wymyśliłem...nie wiem masz psychozę czy coś jeżeli ci to przeszkadza...
Teraz do Bob'a czy ty myślisz że każdy z nas ma codziennie czas i siedzi do 1? Wczoraj nas olałeś nie powiedziałeś nawet dlaczego wychodzisz... po drugie , kilka razy już pisałeś że zmienisz czas sesji ..hmm jakoś tego nie widzę...
Hmm... to na tyle dziękuje za przeczytanie tego postu.
1.Sesji było więcej w tym tygodniu ponieważ odrabiałem czwartek (miała być wtedy sesja, ale mnie nie było).

2.Czas trwania sesji jest jak dla mnie dobry. Ale wracamy do starych pór: Czwartek 20.00 i Sobota 21.00-21.30.

3.Powiedziałem dlaczego wychodzę. Powiedziałem że jak nie wyjdę pewnie będę miał zakaz na komputer, a może i na wyjścia na dwór a na to nie mogę sobie pozwolić.

4.Zawsze jest drugi guru - Krova. Może terminy u niego będą dla Ciebie lepsze.
Obrazek
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Sinju pisze:BH bagiete ja wymyśliłem...nie wiem masz psychozę czy coś jeżeli ci to przeszkadza...
1.O , wiec to ty zginiesz z jego reki?
2.Ja psychoze? Nie. Musialo ci sie cos sie pokrecic , ja tylko nie lubie jak ktos go obraza , ale teraz mi to juz nie przeszkadza , gdyz jak mowilem , smierc tego "chorego umyslowo sajana" i "sajana imbecyla" usprawiedliwia nazywanie Vegety "Bagieta"
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

BH Daimaouji pisze:
Sinju pisze:BH bagiete ja wymyśliłem...nie wiem masz psychozę czy coś jeżeli ci to przeszkadza...
1.O , wiec to ty zginiesz z jego reki?
2.Ja psychoze? Nie. Musialo ci sie cos sie pokrecic , ja tylko nie lubie jak ktos go obraza , ale teraz mi to juz nie przeszkadza , gdyz jak mowilem , smierc tego "chorego umyslowo sajana" i "sajana imbecyla" usprawiedliwia nazywanie Vegety "Bagieta"
Madafaka nie spamować w moim temacie :evil:

Co do następnej sesji: Czwartek 20.00.

Co na Niej się wydarzy? Poznacie prawdziwą historię Bobercika! I może na Namek polecicie, ale to od was będzie zależało.
Obrazek
Zablokowany