Tibia

W tym dziale dyskutujemy na temat różnych gier, niekoniecznie o tematyce DB.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
gutai
Oozaru
Posty: 43
Rejestracja: pn maja 14, 2007 1:03 pm
Lokalizacja: warszawa

Post autor: gutai »

glupia gierka choc znajomi mowia ze fajna wiec zagralem gra jest chora :sad: oddam konto na 9lvl na serwie aurea
Awatar użytkownika
AnimKing
SSJ 5
Posty: 685
Rejestracja: czw lis 23, 2006 12:07 pm
Lokalizacja: z domu

Post autor: AnimKing »

Ten Ots DB Jest Już ONLINE :)
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

AnimKing pisze:Ten Ots DB Jest Już ONLINE
Gralem chwile. nawet fajny sie wydaje ale nie moge sie zalogowac bo full graczy... (tylko 125). Mogliby troszke wiekszy limt zrobic lub drugi serw :wink:
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Awatar użytkownika
AnimKing
SSJ 5
Posty: 685
Rejestracja: czw lis 23, 2006 12:07 pm
Lokalizacja: z domu

Post autor: AnimKing »

Pitti pisze:
AnimKing pisze:Ten Ots DB Jest Już ONLINE
Gralem chwile. nawet fajny sie wydaje ale nie moge sie zalogowac bo full graczy... (tylko 125). Mogliby troszke wiekszy limt zrobic lub drugi serw :wink:
i jak postacie ?? :P
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

i jak postacie ??
Nom spoko. Ogólnie fajnie zrobiony. Nie jest tak, że w jeden dzień jesteś bogiem. Trzeba troche popracować, lecz nie jest to tak żmudna praca jak w zwykłej tibi. Gra ogólnie wypas calkiem :mrgreen: jak na gre o db i jeszcze online :grin: . Jedynym minusem jest logowanie. Postacie są przeróżne. Wybierasz rase na początku i postać (np. Saiya-jin Goku lub Vegeta, Half Saiya'jin Gohan lub Trunks, Human, Namek, cell freeza, cooler, tsuful). Po osiagnieciu danego lvlu mozna przejsc transformacje do której wymagane są dla Saiyanow Rage dla reszty chyba absorbs. Rage zdobywasz zabijajac potworki, absorby nie weim chyba wchlaniajac ciala. Jedno mnie dziwi, a właściwie dwie rzeczy, lae jedna szczególnie: otóż Vegeta po osiągnięciu SSJ4 ma różowe futerko!!! zamiast czerwonego. druga to to że w otsach zazwyczaj jest cos takiego jak pacc przez sms, bo kolejki są dobijające i nie działają tak jak w tibi że pokazuje który jestes w kolejce tylko wyswietla ze za duzo osob i ze sie polaczy za kilka sekund laczy sie laczy i jajo :roll: . Nie zawsze tak jest ale czasem :wink: . Jest grav room, room of spirit and time, postacie z rl Db np. Dende w swoim palacu. Na poczatku jest rook do 8 lvl a potem wychodzisz na maina i pojawiasz sie obok swojego nauczyciela. Ogólnei polecam :wink: .
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Tommy
SSJ 4+
Posty: 440
Rejestracja: śr mar 22, 2006 5:28 pm

Post autor: Tommy »

Acer pisze:Tibia budzi we mnie odruch wymiotny. Ta gra jest wg mnie słaba, bardzo słaba. Grafika jest przedpotopowa, dźwięk, tam jest w ogóle jakiś dźwięk? Podobno grywalność jest dobra, ale mnie ta gra odrzuciła. Nie podchodzę do niej bez trzy metrowej miotły. Najbardziej widowiskowa jest walka gdzie stajesz obok kolesia i patrzysz jak twoja postać i postać przeciwnika stoją jak widły w g.n.o.j.u (żeby kompost naturalny był cenzurowany to już przesada) i tylko punkty obok wyskakują. Ta gra jest beznadziejna. Ale to tylko moje zdanie.

Ja mogę do tego dodać tylko tyle, że byełm bliski wciągnięcia się w tą grę, gdy koledzy mi zaproponowali. Po zainstalowaniu, plik z grą nie działał, no i nie wieszło. Teraz się cieszę z tego powodu. Takie typy gier mnie zupełnie nie interesują.
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

Tibia się szybko nudzi? Hę? Jakby tibia szybko się nudziła nie byłaby aż tak grywalna. A jest bardzo.
Obrazek

.
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

Ktos chce to gra proste i logiczne :wink:
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Awatar użytkownika
Drake
Golden Oozaru
Posty: 228
Rejestracja: pt cze 15, 2007 3:32 pm
Lokalizacja: Głuchołazy
Kontakt:

Post autor: Drake »

Phi Tiba błe.Maiłem do cznyienia troche z tą grą i to jest jeden z niwielu tytułow który az tak mnie od siebie odrzucił mimo że jestem fantykiem wszelkiego rodzaju rpg.I nie chdozi tu o grafike gdyż podba mi się wiele gier o podbnej grafice vide FF2-6 Capitan Tsubasa5 Legend of Super Sayan itp..Ale chodzi o to że ta gra
a)nie ma żadnej fabuły(a na to jestem bardzo uczulony gra mu mieć świetną fabułe jak seria FF)
b)zero klimatu i grywalności ta gra wogóle nie wciaga
c)gdzie dżwięk i muzyka
d)co 2 gracz nie skończył 15 lat a co 3 gracza pzoiom inteligencji jest równy średnio rozgarniętemu szympansowi
e)większosć osób gra w to tylko po to abby sprzedać [postać (bezsens)

Mógłby wymieniać dalej brak klimatu itp. ale po co te pwody wystarczą zeby nazwać tą grę denną ocena 0/10 ne ma żadnych zalet a ja do niej się nie zbliżam
http://www.mist-village.zobacz.com.pl/ fajna stronka anime(duży download)polecam
http://www.otwieramy.pl/?p=140130 kliknij to mi pomoże:Pp
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

e)większosć osób gra w to tylko po to abby sprzedać [postać (bezsens)
Bezsens to jest moim zdaniem kupowanie takich postaci Ktos sprzedaje sobie zarabia to chyba dobrze dla niego. Mowisz ze grywalnosc kiepska codziennie kilkadziesiat (a moze nawet i kilkaset) tysiecy ludzi gra w Tibie. A co inne gry MMoRPG maja jakas fabule? praktycznie nie. Wychodzi na to samo. Po prostu zalezy czy ktos lubi takie gry czy nie. Gra jest wciagajaca. Nie dla kazdego ale dla wielu sobo jest. Wkurza mnie tylko jedno. Zawsze jak przechodze obok jakichs (sry za wyrazenie) knypkow z podstawowki albo gimnazjum to tylko tibia i tibia slysze "jakie masz eq? a lvl? a blablabla?...."

Always :cool: ....
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

Pitti pisze:knypkow z podstawowki albo gimnazjum
Haha xD Wyszedł z gim i szpanuje xD (joke)

Eee... tibia i słaba grywalność? haha xD To czemu ciągle o Tibii nawijają, mówią że jest "jak narkotyk"? No... bo ma słabą grywalność.
Obrazek

.
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

Dobra mam to gdzies jaka ta tibia jest ktos lubi to se gra ktos se nie lubi to se nie gra :P (jak wiesniok godom xD). Knypki nie tylko pod wzgledem klasy Barni chodzi mi o to ze chodza tacy z metra cieci do kafejek tylko siano wydaja fajki pala i tylko slysze "dobijam lvl!" "a ja mam costam" "ja tez chce" "co mi dasz w tibi?" troche to denerwujace, albo taka glupota rozpowszechniana chyba w calym kraju (a moze tylko moim miescie :???: ). Cos sie dzieje(nie wazne co) podchodza "tibiowcy" albo muly i takie teksty "(z powazna mina) lol ale przerabane lol ja lol" albo jeszcze glupsze to juz nie tylko tibia to internet "stara!!! o LOL!!!!! jaki LOL o lol o lol" co drugie slowo to "o lol" albo jeszcze lepsze "jaki lol z niego!" xD dobra juz nie zagladam do tego tematu :roll: .

Barni wie ze joke ale szczerze powiedziawszy to wolalby mbyc chyba w gimnazjum(tylko miec dobrego guru do nauki np programowania albo grafiki) teraz bedzie mi ciezko podczas roku szkolnego czegokolwiek sie uczyc poza tym co do szkoly ( i tak bede probowal :wink: ). No i siem rozpisal za bardzo..
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Awatar użytkownika
Wojtek
Przeciętny wojownik
Posty: 2
Rejestracja: śr lip 04, 2007 12:48 pm
Lokalizacja: Zadupie ;g

Post autor: Wojtek »

Nie rozumiem jak można grać w Tibie ;d W ogóle nie kręci mnie, że łazisz z maczugą i zabijasz szczury łażąc po kanałach xD Ogólnie tibia ostro ssie pałe :X
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

Ile? no coz sa fajne i nie fajne mmorpg..
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Awatar użytkownika
MeTeO*
Xenomorph
Posty: 772
Rejestracja: śr maja 23, 2007 12:26 pm

Post autor: MeTeO* »

WIELE
Nie radze w to grać...
Za bardzo wciąga, i uzależnia.
ODPOWIEDZ