Dorian czy Zamboa (Dodoria czy Zarbon)?

Sprawy nie dotyczące strony, ale na temat DB.

Moderator: Moderatorzy

Kogo bardziej lubisz?

Doriana
0
Brak głosów
Zamboe
11
52%
Obu tak samo
1
5%
Obaj to bezwartościowe śmiecie!
9
43%
 
Liczba głosów: 21

Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Dorian czy Zamboa (Dodoria czy Zarbon)?

Post autor: Bobercik »

Którego z przybocznych Frezera lubicie bardziej? Różowego i grubego Doriana czy może posiadającego zdolność przemiany Zamboe? Ja oddaję głos na tego drugiego. Z początku lubiłem go bardziej za wygląd. Później gdy zobaczyłem jego siłę po przemianie poczułem jeszcze większą sympatię. Jednak obie postacie mają jedną wadę. Dorian jak tchórz uciekł przed Vegetą a jego kolega prosił o darowanie mu ten jeden raz. Powtórzę jeszcze raz: głos na Zamboe!
Obrazek
Awatar użytkownika
Kris
Avanger
Posty: 2254
Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Kris »

Ja osobiścię wybiorę opcję "Obaj to bezwartościowe śmiecie!", ponieważ obydwoje byli tzw. "lizusami", którzy wypełniali, każdą nawet najmniejszą prośbę swojego "pana", a także byli tchórzami, ponieważ obaj błagali (może nie dosłownie, ale bliskoznacznie) Vegetę o życie, szykując przy tym zasadzke, jednak obaj ponieśli klęskę.
Obrazek

Obrazek
1. Kris ma ZAWSZE racje
2. PP3088 ma prawie zawsze racje
3. : >
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

Kris pisze:Ja osobiścię wybiorę opcję "Obaj to bezwartościowe śmiecie!", ponieważ obydwoje byli tzw. "lizusami", którzy wypełniali, każdą nawet najmniejszą prośbę swojego "pana", a także byli tchórzami, ponieważ obaj błagali (może nie dosłownie, ale bliskoznacznie) Vegetę o życie, szykując przy tym zasadzke, jednak obaj ponieśli klęskę.
Jeśli a mandze jest to samo co w Anime to Zamboa nie szykował zasadzki tylko proponował połączenie sił. Za to Dorian uciekał. Zasadzkę przygotował Kivi mówiąc Vegecie że nadlatuje Frezer. Saiyanin obrócił się a wtedy Kivi zaatakował. Jednak bezskutecznie, ponieważ sługa Frezera umarł XD
Obrazek
Awatar użytkownika
Kris
Avanger
Posty: 2254
Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Kris »

bobercik pisze:Kris napisał/a:
Ja osobiścię wybiorę opcję "Obaj to bezwartościowe śmiecie!", ponieważ obydwoje byli tzw. "lizusami", którzy wypełniali, każdą nawet najmniejszą prośbę swojego "pana", a także byli tchórzami, ponieważ obaj błagali (może nie dosłownie, ale bliskoznacznie) Vegetę o życie, szykując przy tym zasadzke, jednak obaj ponieśli klęskę.


Jeśli a mandze jest to samo co w Anime to Zamboa nie szykował zasadzki tylko proponował połączenie sił. Za to Dorian uciekał. Zasadzkę przygotował Kivi mówiąc Vegecie że nadlatuje Frezer. Saiyanin obrócił się a wtedy Kivi zaatakował. Jednak bezskutecznie, ponieważ sługa Frezera umarł XD
Tak oczywiścię, zgadzam się z tym, iż Zamboa nie szykował, żadnej zasadzki, ale nie wykluczone, że miał ją w planach, ponieważ, czy byłby zdolny przeciwstawić się Frezerowi ?. A Dodorian tak samo, też z pewnością chciał coś zrobić, ale wystraszony siłą Vegety uciekł. Więc tak czy tak równa się, iż jako wojownicy są oni bezużyteczni.
Obrazek

Obrazek
1. Kris ma ZAWSZE racje
2. PP3088 ma prawie zawsze racje
3. : >
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

Kris pisze:
bobercik pisze:Kris napisał/a:
Ja osobiścię wybiorę opcję "Obaj to bezwartościowe śmiecie!", ponieważ obydwoje byli tzw. "lizusami", którzy wypełniali, każdą nawet najmniejszą prośbę swojego "pana", a także byli tchórzami, ponieważ obaj błagali (może nie dosłownie, ale bliskoznacznie) Vegetę o życie, szykując przy tym zasadzke, jednak obaj ponieśli klęskę.


Jeśli a mandze jest to samo co w Anime to Zamboa nie szykował zasadzki tylko proponował połączenie sił. Za to Dorian uciekał. Zasadzkę przygotował Kivi mówiąc Vegecie że nadlatuje Frezer. Saiyanin obrócił się a wtedy Kivi zaatakował. Jednak bezskutecznie, ponieważ sługa Frezera umarł XD
Tak oczywiścię, zgadzam się z tym, iż Zamboa nie szykował, żadnej zasadzki, ale nie wykluczone, że miał ją w planach, ponieważ, czy byłby zdolny przeciwstawić się Frezerowi ?. A Dodorian tak samo, też z pewnością chciał coś zrobić, ale wystraszony siłą Vegety uciekł. Więc tak czy tak równa się, iż jako wojownicy są oni bezużyteczni.
Tutaj zgodzą się częściowo. Pewnie masz rację że Zamboa szykował pułapkę na naszego Vegetę, który jednak nie dał się nabrać. Dorian za to zwiał to Frezera. Ech..."niestety" zatrzymał go Vegeta. Czy byli bezużyteczni? Myślę że nie. Oprócz Drużyny Ginyu była to jedyna dwójka, która w większy sposób mogła się przydać Frezerowi. Dlatego tyran miał ich za pupilków. Patrząc na poczynania Kivi'ego (chęc przekupienia Vegety), Doriana (ucieczka), Zamboy (przyłączenie się do Vegety), Frezera (chamski atak Goku), King Colda (zabranie miecza Trunksowi) wydaję się że ich głownym celem podczas walki było:
:arrow: ujście z życiem
:arrow: zwycięsto, obojętnie czy fair play czy przez oszustwo
Obrazek
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Mimo iz lubie obu to Zarbona lubie bardziej , szczegolnie po zagraniu w jego historie w BT2.

I nic dziwnego ze jest wiele razy dostepny w (oficjalnych) grach : Zarbonem mozna bylo grac w grze na pegazusa a potem na grze z PS1 a Dodoria dopiero w grze na PS2
Zasadzkę przygotował Kui mówiąc Vegecie że nadlatuje Freeza
Nie zupelnie , powiedzial mu ze "Freeza jest za nim" i nie wiadomo czemu ta metoda stala sie popuralna (jak np. ja uzywam na Freeze gdy uzywam Kui'ego w BT2 , wtedy Freeza ma efekt jakby myslal "Co?! Freeza?!")
Saiyanin obrócił się a wtedy Kivi zaatakował. Jednak bezskutecznie, ponieważ sługa Frezera umarł
I byly fajne fajerwerki
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Rocky18
USSJ
Posty: 75
Rejestracja: czw kwie 05, 2007 9:56 pm
Lokalizacja: Dąbrowa Tarnowska

Post autor: Rocky18 »

Prywatnie ich nie lubie ale podobała mi sie ich walka z Vegetą... Zarbon fajnie od niego zginą i to mi sie podobało a tej różowej małpy nigdy nie lubiałem i ciesze sie że zginą :D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Astarot
SSJ 5
Posty: 674
Rejestracja: pn kwie 09, 2007 8:24 pm

Post autor: Astarot »

Nie lubie zadnego z nich, ale z pewnoscia Dodoria jest gorszy...Jest zwyklym tchorzem, ktory zabija tylko slabszych od siebie...Nie wykluczam tego, ze Zarbon tez taki byl, ale napewno w mniejszym stopniu...
Obrazek
Awatar użytkownika
adrian
SSJ 5
Posty: 539
Rejestracja: pt gru 16, 2005 7:30 pm
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Post autor: adrian »

Obu nie lubie ale wybiore Zarbona bo Dodria to taki czerwony burak
Awatar użytkownika
cpT.kur0
Wojownik z Kaioukenem
Posty: 29
Rejestracja: śr mar 07, 2007 8:05 pm
Lokalizacja: z Królestwa 0gn!a

Post autor: cpT.kur0 »

Zarbon jest lepszy :roll: ,szczególnie podoba mi się jego przemiana :razz:
Dodoria też może być fajnie zabawiał się z nameczanami :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ,ale jest za gruby... :twisted:
Obrazek
Beniu
SSJ 4
Posty: 271
Rejestracja: czw lip 06, 2006 10:25 am

Post autor: Beniu »

Nie lubie ich;/ ale jeśli wybierać to wybiore Zarbona ponieważ jest silniejsze i nie wygląda jak grube ścierwo. Ale jednak te dwie postacie nie odgrywają kluczowych ról w DB
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Beniu pisze:Ale jednak te dwie postacie nie odgrywają kluczowych ról w DB
Watpie to Dodoria powiedzial Vegecie prawde o zagladzie jego planety a Zarbonowi Vegeta powiedzial o tym ze sajanowie staja sie silniejsi jesli sie ulecza ze stanu smiertelnego
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
filip_3521
SSJ 2
Posty: 131
Rejestracja: ndz lis 19, 2006 11:52 pm
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: filip_3521 »

Moim zdaniem bardziej mi się podoba Zarbon, ponieważ jest silniejszy od Dodori może się przemieniać w tego (jak on sam twierdzi) ochydnego stwora. Ale tak naprawdę zaznaczam
Obaj to bezwartościowe śmiecie! Dlaczego? Dodoria jest słaby, boi się swoiego pana i ludzi od niego mocniejszych (przykład. Dodoria chciał uciec Vegecie opowiadając mu historię planety Vegeta), a jeśli chodzi o Zarbona to może dobrze się lał, ale panicznie bał się swojego pana. Robił wszystko aby jego pan go nie zabił. Ufffff Ale się rozpisałem :P :wink:
http://pl.youtube.com/watch?v=VBxNh78hYDs
My Friend - Sasuke
Teledysk o Naruto i Sasuke :)
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

Obaj to bezwartościowe śmiecie!

Byli nieznacznymi (no w każdym bądź razie małoznacznymi) frajerami. Dwa tchórze. Zero dumy....
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Awatar użytkownika
Damianeku666
USSJ
Posty: 77
Rejestracja: ndz maja 27, 2007 10:11 am
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Damianeku666 »

obaj to bezwartosciowe smiecie, lecz jakbym musial wybierac, to glos moj poszedl by na zamboe, bo calkiem ciekawie wygladal przed przemiana (zacytuje bulme "z twarzy wyglada na obronce wdow i sierot" :P )
ODPOWIEDZ