Pokemon Red

W tym dziale dyskutujemy na temat różnych gier, niekoniecznie o tematyce DB.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
AnimKing
SSJ 5
Posty: 685
Rejestracja: czw lis 23, 2006 12:07 pm
Lokalizacja: z domu

Pokemon Red

Post autor: AnimKing »

Witam Wszystkich może Ktoś w To Gra Może Nie Ale Jestem Przy Taki Momencie Mam Iść Po 6 Odznake Do Celadon City. a Gdzie Jest To MIasto ??
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Tam gdzie na poczatku jest ten "pijany" dziadek , ale aby tam wejsc musisz pokonac 5 liderow i zdobyc chyba klucz

BTW kto by nie gral w te gre? Ta kazdy by gral w wersje Zolta lub w te na GBC niz ta
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
AnimKing
SSJ 5
Posty: 685
Rejestracja: czw lis 23, 2006 12:07 pm
Lokalizacja: z domu

Post autor: AnimKing »

Już Wiem Jak Tam Dojść Tylko Mam Dać Strażnikowi Herbate.Ale Gdzie Ona Jest ??
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

AnimKing pisze:Już Wiem Jak Tam Dojść Tylko Mam Dać Strażnikowi Herbate
Nie trzeba , na poczatku poprostu musisz dac przesylke Prof. Oakowi a ten dziadek ci blokuje droge , pozniej to mu jest nie potrzebne.

BTW to jest kawa nie herbata
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
AnimKing
SSJ 5
Posty: 685
Rejestracja: czw lis 23, 2006 12:07 pm
Lokalizacja: z domu

Post autor: AnimKing »

BH Daimaouji pisze:
AnimKing pisze:Już Wiem Jak Tam Dojść Tylko Mam Dać Strażnikowi Herbate
Nie trzeba , na poczatku poprostu musisz dac przesylke Prof. Oakowi a ten dziadek ci blokuje droge , pozniej to mu jest nie potrzebne.

BTW to jest kawa nie herbata
BH To Jest Na Początku a Ja Jestem Przy Końcu Jak Miałem Iść Do Saffron City Po Szóstą Odznake ;)

Ale Ok Poradziłem Sobie (Wkońcu xD)
Temat Do Zamknięcia
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

AnimKing pisze:
BH Daimaouji pisze:
AnimKing pisze:Już Wiem Jak Tam Dojść Tylko Mam Dać Strażnikowi Herbate
Nie trzeba , na poczatku poprostu musisz dac przesylke Prof. Oakowi a ten dziadek ci blokuje droge , pozniej to mu jest nie potrzebne.

BTW to jest kawa nie herbata
BH To Jest Na Początku a Ja Jestem Przy Końcu Jak Miałem Iść Do Saffron City Po Szóstą Odznake
:shock: No ja ci przeciez to napisalem na poczatku , musisz albo zdobyc 5 oznak albo cos zrobic , czybys spedzal za duzo czasu z Razzem?

Update

Choc o ile ci chodzi o miasto z Erika w co watpie , choc zapomnialem ile trzeba zdobyc oznak (6 czy 8 ) juz
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
razz
Zasłużony
Posty: 269
Rejestracja: pt gru 29, 2006 12:09 am
Kontakt:

Post autor: razz »

BH Daimaouji pisze:czybys spedzal za duzo czasu z Razzem?
Po raz enty nie chcę się z tobą sprzeczać, ponieważ nie wiem o czym ty nawijasz, po prostu Cię nie rozumiem. A do czego był ten tekst, który dałem w cytacie?! Jak nie wiesz co napisać to najlepiej nic nie pisz...
Awatar użytkownika
Arti
Admin PBCH
Posty: 1321
Rejestracja: wt lis 30, 2004 4:10 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Arti »

:O Najlepsze wersje imo to i tak yellow i silver. Grałem w Red i chyba się zatrzymałem na podobnym momencie :D
Strona o serii GTA!

Będę brał Cię! (Gdzie?) Na SSJPower.net !
Awatar użytkownika
AnimKing
SSJ 5
Posty: 685
Rejestracja: czw lis 23, 2006 12:07 pm
Lokalizacja: z domu

Post autor: AnimKing »

Arti pisze::O Najlepsze wersje imo to i tak yellow i silver. Grałem w Red i chyba się zatrzymałem na podobnym momencie :D
Nie Zgadzam Się z ToBą Najlepsze to Gold i emerald.

Ps:Właśnie Gram w Te Drugie ;)
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

AnimKing pisze:Nie Zgadzam Się z ToBą Najlepsze to Gold i emerald.
A dla mnie Yellow i Crystal
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
cpT.kur0
Wojownik z Kaioukenem
Posty: 29
Rejestracja: śr mar 07, 2007 8:05 pm
Lokalizacja: z Królestwa 0gn!a

Post autor: cpT.kur0 »

Też gram w emeralda tylko po 1 przejściu elite4 chce kontynuwac gre i okno z komunikatem w grze "internal battery is corrupted or damaged" czy jakoś tak nie wiem w czym tkwi problem może wersja emulatora ma coś z tym wspólnego ??

Ale grało się przyjemnie :wink:

BH Daimaouji pisze: A dla mnie Yellow i Crystal
W tą drugą to jak z rana się obudziłem do 15:00 grałem bez przerwy heheh dawne czasy :twisted: ,Yellow już taki dobry nie był ale pograć się dało :grin:
Obrazek
Awatar użytkownika
Dae
Zasłużony
Posty: 1200
Rejestracja: śr gru 22, 2004 1:26 pm
Lokalizacja: Bukowno

Post autor: Dae »

Przeszedłem Red, trochę Yellow, Ruby(jednak nie zdołałem... Na trzy psy polowałem, ale tego alfabetu morsa nie mogłem przegryźć :/), Gold'y(Fajnie się grało, ale nie wygrałem z Ash'em. Moje poki były o 10 lvl gorsze, a zabijałem jego poki jednym atakiem... Prócz Snorlax'a! Rozgromił mnie...), Fire Red(To są redy w lepszej wersji graficznej na GBA' nie przeszedłem)

Ogólnie to są dosyć fajne gry. Nikt mi nie chciał wierzyć, gdy powiedziałem o moich pokach, a raczej o charizardzie w Redach, lvl 73 w ciągu trzech lub czterech dni...
Obrazek

Obrazek
Dołącz do gry! Naruto-Arena.com

Obrazek

http://www.daegurth.blog.onet.pl

Słowo "siła" ma wiele znaczeń.
Awatar użytkownika
AnimKing
SSJ 5
Posty: 685
Rejestracja: czw lis 23, 2006 12:07 pm
Lokalizacja: z domu

Post autor: AnimKing »

Dae pisze:Ogólnie to są dosyć fajne gry. Nikt mi nie chciał wierzyć, gdy powiedziałem o moich pokach, a raczej o charizardzie w Redach, lvl 73 w ciągu trzech lub czterech dni...
Ja Ci Wiedzie W Red Sam Miałem Charizarda Ponad 75 lvl+

A Reszta Poków Szkoda Gadać xD Łapałem Tylko Wodnego żeby Móc Surf i To Wszystko ;) No I Jeszcze Hauntera Złapałem Bo To Jeden z Moich Ulubionych :D a reszta Poniżej 30 lvl :D
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Dae pisze:Gold'y(Fajnie się grało, ale nie wygrałem z Ash'em. Moje poki były o 10 lvl gorsze, a zabijałem jego poki jednym atakiem... Prócz Snorlax'a! Rozgromił mnie...)
Napisze to znowu , W WERSJACH SREBNYCH , ZLOTYCH I KRYSZTALOWYCH TO NIE ASH TYLKO RED!!! Gdyby bylo inaczej byscie sie ciekawili co sie stalo z siostra "Gary'ego" ktora ma w wersjach na GB

Ponadto w Pokemonie sie nie zabija nikogo

Wracajac do tematu to wrescie zlapalem Cubone'a (no zlapalem go rok temu ale NIGDY wczesniej nie zlapalem tak Cubone'a) w (strasznej) wiezy pokemon w wersji zoltej

BTW gry pokemon to falsz , (...) ludzie zli? ROTFL :lol:
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
AnimKing
SSJ 5
Posty: 685
Rejestracja: czw lis 23, 2006 12:07 pm
Lokalizacja: z domu

Post autor: AnimKing »

Może Nie Ten Temat Ale Pokemony to Pokemony xD.

Każdy Tak Chwalił że Yellow Są najlepsze To Sam Zaczołem w Nie Grać xD
Jestem w Momencie Gdzie Mam Wejść Do ROCK TUNNEL Ale Tam Jest Ciemno :( i Potrzebuje Flasha więc Moje Pytanie To SKĄD Wziąść Flasha ??
ODPOWIEDZ