NEW DB Stickman !

Tylko tu można offtopicować i zamieszczać ogłoszenia. Posty z tego forum nie są liczone.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
filip_3521
SSJ 2
Posty: 131
Rejestracja: ndz lis 19, 2006 11:52 pm
Lokalizacja: Warszawa

NEW DB Stickman !

Post autor: filip_3521 »

Serdecznie zapraszam do robienia nowego Dragon Ball, ale nie chodzi mi o takie dragon ball jakie jest, tylko o takie z ludzikami z wykałaczek (tzn. Stickmanów). Potrzebujemy grafików, dźwiękowców, Scenarzystów itp. itd. :D Więcej pod gg: 7844398. Ludzie te Dragon Ball jest realne do zrobienia ponieważ to nie jest takie trudne jak się wydaje, i odrazu mówie że nie robimy zwykłych sticków, takich beznadziejnych. Będziemy robić lepsze nawet od TGW (The Greast Warriors - www.fts-inc.prv.pl). Ale potrzebujemy LUDZI! JEŚLI KTOŚ CHĘTNY DO POMOCY NIECH PISZE JAK WCZEŚNIEJ MÓWIŁEM NA GG: 7844398 Strona na której możecie napisać swój scenariusz, pokazać swoje wymyślone postaci i wiele innych na www.sticki.fora.pl
Awatar użytkownika
Raditz SSJ4
Golden Oozaru
Posty: 213
Rejestracja: wt maja 23, 2006 5:34 pm
Lokalizacja: Vegeta

Post autor: Raditz SSJ4 »

A twój kolejny projekt ale pewnie znowu będzie niewypał ja z tym db tm co nie :roll:
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
filip_3521
SSJ 2
Posty: 131
Rejestracja: ndz lis 19, 2006 11:52 pm
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: filip_3521 »

Powiem ci coś. DB TM to wypał bo jest w trakcie tworzenia. A te Dragon Ball to nie takie jak w tym anime jakie zmamy tylko takie z ludzikami z wykałaczek(tak się mówi :P) taki projekt jest możliwy do realizacji

[ Dodano: Czw Mar 15, 2007 4:40 pm ]
Zresztą jeśli chcesz się przekonać że DB TM to wypał wejdź: www.dragonballtm.phorum.pl
http://pl.youtube.com/watch?v=VBxNh78hYDs
My Friend - Sasuke
Teledysk o Naruto i Sasuke :)
ODPOWIEDZ