SSJ4

Sprawy nie dotyczące strony, ale na temat DB.

Moderator: Moderatorzy

Co sądzisz o tym poziomie?

Fajny poziom
39
53%
Fajny ale tylko w niektórych przedziałach włosowych
10
14%
Najgorszy poziom ze wszystkich
14
19%
Nie mam zdania
10
14%
 
Liczba głosów: 73

Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Wracajac do tematu , to szkoda ze Vegeta nie byl dluzej zlotym oozaru przed SSJ4 , poniewaz byl nim tylko przez chwile! (Baby-Vegete nie licze bo to NIE Vegeta)

Cytat do dolu

No w pewnym sensie racja
Mialem na mysli uczuc pozytywnych , wiem ze wiekszosc sajanow (poza Bardockiem i jego druzyna) maja te tzw zle uczucia jak gniew , zemsta itp.

Ale wracajmy do tematu
Ostatnio zmieniony ndz lip 08, 2007 10:53 pm przez BH Daimaouji, łącznie zmieniany 11 razy.
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
pp3088
SSJ 5
Posty: 1192
Rejestracja: ndz sty 22, 2006 10:39 pm
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: pp3088 »

Kayl pisze:
Pitti pisze:
Kayl pisze:KKRT nie byl... ale Goku byl i dla vegety byl najbardziej bliska osoba po rodzinie.
eee tam to tak samo jakby powiedziec ze moj najgorszy wrog jest mi najblizszy poza rodzina xd. Vegeta nie mial bliskich!! (no ew. rodzine, ale na pewno nie tego CENZURA KKRT'a!). :cool:
ehh Pitti chyba nie ogladales wogole dbz and dbgt vegete napewno nie raz w myslach wymienil goku jako jednego z bliskich mu osob
Kayl, nie ma co z nimi gadać. Nie stac ich na obiektywny osąd, przez jakąś durną nienawiść do Goku(nienawiśc do narysowanej postaci :lol: Pathethic pfff). I nie gadajcie ze Saiyani nie mieli uczuć. Jakbyście nie wiedzieli to uczcia to także te złe, jak złośc, nienawiść itp. Vegeta się zmienił pod koniec, zobacz sobie urywki z Buu Sagi. Zresztą szkoda słów, jeżeli ktoś gada, że Vegeta skopię mu tyłek :lol: Ach ta literacka fikcja jest taka prawdziwa.

P.S. Uważaj BH bo Frezeer nadlatuje i Cię zniszczy :lol:
Kris (18-07-2008 22:04)
Ja marzę, aby zobaczyć Pepsona bez koszuli *_*

Kocham Cię Patrycjo :*
Awatar użytkownika
Filippo
Przeciętny wojownik
Posty: 6
Rejestracja: czw maja 31, 2007 6:29 pm

Post autor: Filippo »

Hmm...mi się podobał Goku SSJ4 ale Vegete według mnie spaprali :???:
Obrazek
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

pp3088 pisze:
Kayl pisze:
Pitti pisze: eee tam to tak samo jakby powiedziec ze moj najgorszy wrog jest mi najblizszy poza rodzina xd. Vegeta nie mial bliskich!! (no ew. rodzine, ale na pewno nie tego CENZURA KKRT'a!). :cool:
ehh Pitti chyba nie ogladales wogole dbz and dbgt vegete napewno nie raz w myslach wymienil goku jako jednego z bliskich mu osob
Kayl, nie ma co z nimi gadać. Nie stac ich na obiektywny osąd, przez jakąś durną nienawiść do Goku(nienawiśc do narysowanej postaci :lol: Pathethic pfff). I nie gadajcie ze Saiyani nie mieli uczuć. Jakbyście nie wiedzieli to uczcia to także te złe, jak złośc, nienawiść itp. Vegeta się zmienił pod koniec, zobacz sobie urywki z Buu Sagi. Zresztą szkoda słów, jeżeli ktoś gada, że Vegeta skopię mu tyłek :lol: Ach ta literacka fikcja jest taka prawdziwa.

P.S. Uważaj BH bo Frezeer nadlatuje i Cię zniszczy :lol:
Tu juz nie chodzi o sama nienawisc do Goku. Kayl kto nie ogladal ten nie ogladal. To ze KKRT mowil sobe w myslach ze Vegeta jest jego bliskim to co z tego moze nawet i dla niego byl, ale jakos nie przypominam sobie aby Vegeta myslal w ten sposob o KKRT...

pp3088 obiektywny osad mowisz, przecierz my tak z ta nienawiscia do KKRT'a nie tak ostro az (no moze BH....). Chodzi mi o to ze Goku nawet lubialem tak ogolnie jako postac, ale Vegete bardziej poprostu i tyle xd. Przecierz ta glupia klotnia nie byla o to kto jest lepszy itp. tylko kto est a kto nie jest bliskim Vegety xd
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Awatar użytkownika
pp3088
SSJ 5
Posty: 1192
Rejestracja: ndz sty 22, 2006 10:39 pm
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: pp3088 »

Zobacz sobie jakąś porządną wersję. Tam Vegeta nawet w chwili samobójstwa w walce z Buu mówi coś takiego:
-Zegnajcie Bulma, Tronki i Ty Kakarotto.

Koniec walki z Kid Buu-wyznania Vegety.

Finito
Kris (18-07-2008 22:04)
Ja marzę, aby zobaczyć Pepsona bez koszuli *_*

Kocham Cię Patrycjo :*
Awatar użytkownika
Kayl
SSJ 2
Posty: 149
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 7:55 am
Lokalizacja: Golina

Post autor: Kayl »

Pitti pisze:
pp3088 pisze:
Kayl pisze: ehh Pitti chyba nie ogladales wogole dbz and dbgt vegete napewno nie raz w myslach wymienil goku jako jednego z bliskich mu osob
Kayl, nie ma co z nimi gadać. Nie stac ich na obiektywny osąd, przez jakąś durną nienawiść do Goku(nienawiśc do narysowanej postaci :lol: Pathethic pfff). I nie gadajcie ze Saiyani nie mieli uczuć. Jakbyście nie wiedzieli to uczcia to także te złe, jak złośc, nienawiść itp. Vegeta się zmienił pod koniec, zobacz sobie urywki z Buu Sagi. Zresztą szkoda słów, jeżeli ktoś gada, że Vegeta skopię mu tyłek :lol: Ach ta literacka fikcja jest taka prawdziwa.

P.S. Uważaj BH bo Frezeer nadlatuje i Cię zniszczy :lol:
Tu juz nie chodzi o sama nienawisc do Goku. Kayl kto nie ogladal ten nie ogladal. To ze KKRT mowil sobe w myslach ze Vegeta jest jego bliskim to co z tego moze nawet i dla niego byl, ale jakos nie przypominam sobie aby Vegeta myslal w ten sposob o KKRT...

pp3088 obiektywny osad mowisz, przecierz my tak z ta nienawiscia do KKRT'a nie tak ostro az (no moze BH....). Chodzi mi o to ze Goku nawet lubialem tak ogolnie jako postac, ale Vegete bardziej poprostu i tyle xd. Przecierz ta glupia klotnia nie byla o to kto jest lepszy itp. tylko kto est a kto nie jest bliskim Vegety xd
Pitti otoz zle mnie zrozumiales ,chodzilo mi o to ze Vegeta w myslal o Goku jak o przyjacielu chociaz tego nie okazywal zbytnio.
Przypomnij sobie sage z buu poswiecil swoje zycie zeby zabic buu (co mu nie wyszlo)wtedy wspominal najbardziej bliskie mu osoby (wymienil rodzine i goku)pozatym walce z kid buu takze wydaje mi sie ze cos wspominal ale glowy nie dam sobie uciac bo juz nie pamietam
dokladnie


pp jak pisalem swoj twojego jeszcze nie bylo:PP
Obrazek
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Uważaj BH bo Freeza nadlatuje i Cię zniszczy
???

Wybacz Piotrek ale mylisz mnie z kims innym , ja sie nie boje Freezy (a czemu mialbym sie go bac? Ten "tyran" uratowal wszechswiat od SSJ i otworzyl puszke pandory (czyt. SSJ KKRT) , wiec nie rozumiem o co ci chodzilo z tym :?) , bardziej bym sie bal Broli'ego

(Poprawione)
Hmm...mi się podobał Goku SSJ4 ale Vegete według mnie spaprali
Chodzi ci o styl czy o kolorow wlosow?
pp3088 obiektywny osad mowisz, przecierz my tak z ta nienawiscia do KKRT'a nie tak ostro az (no moze BH....)
Heh , a myslalem ze jestes bardziej Vegetowy ode mnie
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

Heh , a myslalem ze jestes bardziej Vegetowy ode mnie
Juz bez przesady wlasnie przez to ze bylem tylko uwazali mnie za idiote(dalej uwazaja).

Kayl no racja w koncu Vegeta sie zmienil - Buu saga.... Ale mi chodzilo ze wczesniej caly czas KKRT byl jego wrogiem. Dobra wyjasnione :P. Nie byl na poczatku jego bliskim ale potem tak :P. Koniec klotni.....
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Pitti pisze:
Heh , a myslalem ze jestes bardziej Vegetowy ode mnie
Juz bez przesady wlasnie przez to ze bylem tylko uwazali mnie za idiote(dalej uwazaja).
Dziwne powinno sie uwazac tych co zachowuja sie jak KKRT za ydiotow
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Astarot
SSJ 5
Posty: 674
Rejestracja: pn kwie 09, 2007 8:24 pm

Post autor: Astarot »

BH Daimaouji pisze:(a czemu mialbym sie go bac? Ten "tyran" uratowal wszechswiat od SSJ i otworzyl puszke pandory (czyt. SSJ KKRT) , wiec nie rozumiem o co ci chodzilo z tym ) , bardziej bym sie bal Broli'ego
BH chyba za powaznie bierzesz wszystko co ludzie o tobie pisza... Wszyscy robia sobie zarty, a ty to na serio bierzesz. BH pamietaj... Dragon Ball to anime, a nie rzeczywistosc...No chyba, ze to anime wywoluje w tobie az takie emocje. Ja tam nie boje sie zadnych postaci i nie zamierzam. Nawet nie pomyslalem, zeby sie bac :P Hehehe... :mrgreen:

A co do tematu...
Poziomek SSJ4 fajny, chodz chyba powstal z musu...Moze lepiej by sie przyjal, gdyby ktos osiagnal go w DBZ, poniewaz serie GT uwazam za najgorsza...
Obrazek
Awatar użytkownika
Kayl
SSJ 2
Posty: 149
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 7:55 am
Lokalizacja: Golina

Post autor: Kayl »

Astarot pisze: A co do tematu...
Poziomek SSJ4 fajny, chodz chyba powstal z musu...Moze lepiej by sie przyjal, gdyby ktos osiagnal go w DBZ, poniewaz serie GT uwazam za najgorsza...
Moim zdaniem dobrze ze ssj4 powstal w serii GT...Ja uwazam serie GT za NAJLEPSZA poniewaz jest w niej wiele fajnych walk(czyt.bebi,li shenron),jedyne co m isie nei podoba w GT to te poszukiwanie kul...kompletna nuda.:)
Obrazek
Awatar użytkownika
MeTeO*
Xenomorph
Posty: 772
Rejestracja: śr maja 23, 2007 12:26 pm

Post autor: MeTeO* »

Wg mnie w stadium SSJ4 fajnie wyglądał tylko Goku, Vegeta wyglądał jak Clown xD
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Kayl - Hmmmmmm wiec lubisz DBGT tez co?
Adeq -
a)Sajanowie maja wiecej DNA malpy niz ludzie , wiec o co ci chodzi?
b)Ta ale lubil ja , i zapewne dawal pomysly dla Toei
MeTeO*kSg* - NIGDY nie nazywaj Vegete clownem , KKRT to clown :P
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Kejdzej
Przeciętny wojownik
Posty: 1
Rejestracja: pt lip 13, 2007 9:38 am

Post autor: Kejdzej »

Jak Dla mnie Ssj4 to poziom w którym fajnie wygląda tylko Goku, ale nie liczy sie wygląd, liczy sie siła wojownika na tym poziomie
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Tapion
SSJ 4
Posty: 286
Rejestracja: wt lip 17, 2007 2:33 am
Lokalizacja: Nysa

Post autor: Tapion »

"Fajny ale tylko w niektórych przedziałach włosowych"
Dlatego , że Vegeta.Goku wygladaja wypas na SSJ 4 ale np. taki Trunks albo Herkules ^^
to będą wygladać jak jakieś lamki
ODPOWIEDZ