Poziomy Saiyanów.

Sprawy nie dotyczące strony, ale na temat DB.

Moderator: Moderatorzy

Który poziom Sayaninów najbardziej ci przypadł do gustu?

Oozaru
2
6%
Super Saiyan ( SSJ )
8
23%
Ultra Super Saiyan ( USSJ )
5
14%
Super Saiyan 2 ( SSJ2 )
11
31%
Super Saiyan 3 ( SSJ3 )
2
6%
Golden Oozaru
0
Brak głosów
Super Saiyan 4 ( SSJ4 )
7
20%
 
Liczba głosów: 35

Awatar użytkownika
razz
Zasłużony
Posty: 269
Rejestracja: pt gru 29, 2006 12:09 am
Kontakt:

Poziomy Saiyanów.

Post autor: razz »

Widziałem taki temat kiedyś ale nie był dopracowany :D, więc postanowiłem go tu zamieścić. Mi osobiście najbardziej przypadł do gustu poziom SSJ2.. dlaczego? bo wojownicy w tym stadium mają dużą złotą aureole i wtedy najlepiej wyglądają :P. W moim avatarze dobrze to widać xD.
Ostatnio zmieniony wt lut 06, 2007 8:45 pm przez razz, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
AnimKing
SSJ 5
Posty: 685
Rejestracja: czw lis 23, 2006 12:07 pm
Lokalizacja: z domu

Re: Poziomy Sayanów.

Post autor: AnimKing »

razz pisze:Widziałem taki temat kiedyś ale nie był dopracowany :D, więc postanowiłem go tu zamieścić. Mi osobiście najbardziej przypadł do gustu poziom SSJ2.. dlaczego? bo wojownicy w tym stadium mają dużą złotą aureole i wtedy najlepiej wyglądają :P.
Zgadzam się z Razz'em Ssj2 Jest Najlepszy I te włosy u Gohana ehh... xD
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

:arrow: Oozaru - wielka małpa - nic specjalnego ;d

:arrow: SSJ - osobiście ten poziom przypadł mi najbardziej do gustu. Nie jest taki wybuchowo, superowo, extra, zajefajny ale i tak mi się podoba :)

:arrow: USSJ - kupa mięśni xD

:arrow: SSJ2 - na drugim miejscu. Wyładowania elektryczne są bardzo fajne, ale i tak GokuSSJ podczas walki z Frezerem, to było najlepsze xD

:arrow: SSJ3 - włosy znacznie się powiększają, poziom żadko widoczny, nie przypadł mi do gustu

:arrow: Golden Oozaru - małpa przemalowana na złoto :lol:

:arrow: SSJ4 - u mnie - 3 miejsce. Fajny, ale nie najlepszy. Gdyby to Pan Akira go robił...
Obrazek
Awatar użytkownika
Dragon Fist
A True Dragon
Posty: 856
Rejestracja: czw paź 13, 2005 3:19 pm
Lokalizacja: Złotów

Post autor: Dragon Fist »

Dla mnie najlepszym poziomem był, jest i będzie SSJ. Za to że był pierwszy i że jako pierwszego Super Wojownika w Anime widzimy Goku (wiem że Brolly najprawdopodobniej osiągnął go szybciej). Być może moc jest mniejsza od kolejnych stadiów, ale żadna walka nie jest już nigdy tak widowiskowa jak Walka Goku SSJ z Freezą. Większość z Was pewnie nie uważa jej za tak genialną, ale to pewnie te osoby które widziały jej ocenzurowaną wersją. Walka bez cenzury daje do pieca jak żadna inna w całym Anime. Jest moim zdaniem tysiąc-krotnie lepsza od każdej innej. Dlaczego lubię najbardziej SSJ- bo Goku w formie SSJ był właśnie uczestnikiem tej walki :)
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Lubie :
Z listy - Oozaru (Wielki niszczycielski goryl , klasyka) , SSJ (Klasyka , Kakarotto pokazuje prawdziwe pieklo Freezie w tej formie :twisted:) , USSJ (Jakos Vegeta mi sie spodobal w BT2 w tym poziomie wiec go polubilem) , SSJ2 (Jakos spodobal mi sie KKRT jako SSJ2 w BT1 wiec polubilem i ten poziom ponadto lubie ta elektrycznosc) i SSJ4 (Jaskiniowiec z futrem , fajny pomysl , tylko szkoda ze nie pana Akiry)
Ogolnie - 1/2 SSJ (film 4 , wlosy takie same jako normalny poziom i brak zrednic , fajny efekt) , DSSJ (film 8/10 , lekko zielone wlosy , brak zrednic i miesnie ala USSJ2 , choc efekt wyglada zbyt strasznie , ale tak powinienien wygladac prawdziwy Legendarny Super Sajan)
Ostatnio zmieniony wt lut 06, 2007 10:09 pm przez BH Daimaouji, łącznie zmieniany 2 razy.
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

Dragon Fist pisze:Dla mnie najlepszym poziomem był, jest i będzie SSJ. Za to że był pierwszy i że jako pierwszego Super Wojownika w Anime widzimy Goku (wiem że Brolly najprawdopodobniej osiągnął go szybciej). Być może moc jest mniejsza od kolejnych stadiów, ale żadna walka nie jest już nigdy tak widowiskowa jak Walka Goku SSJ z Freezą. Większość z Was pewnie nie uważa jej za tak genialną, ale to pewnie te osoby które widziały jej ocenzurowaną wersją. Walka bez cenzury daje do pieca jak żadna inna w całym Anime. Jest moim zdaniem tysiąc-krotnie lepsza od każdej innej. Dlaczego lubię najbardziej SSJ- bo Goku w formie SSJ był właśnie uczestnikiem tej walki :)
"Dobrze gada dać mu herbaty" xD Racja po Twojej stronie. Dla mnie też walka Frezera z Goku była zadecydowanie najlepsza a przemiana Goku a Anime była świetna :) GokuSSJ wymiata :D Poza tym każdy Saiyanin zaczyna od tego poziomu i w nim widzimy po raz pierwszy zmiany fryzur :razz:
Obrazek
Awatar użytkownika
Dragon Fist
A True Dragon
Posty: 856
Rejestracja: czw paź 13, 2005 3:19 pm
Lokalizacja: Złotów

Post autor: Dragon Fist »

Obejrzyjcie sobie tą walkę bez cenzury, postaram się kiedyś ją udostępnić w jakiś sposób na forum, jest genialna... Freeza takie wciry ostre dostaje że szok, Goku też momentami, ale ma przewagę... Dużo bardziej to widać w wersji bez cenzury bo wszystkie sceny jak Goku robi z Freezy szmatę do podłogi są ocenzurowane, więc nie wiecie jak na prawdę mu wpier(teges) :D
Awatar użytkownika
adrian
SSJ 5
Posty: 539
Rejestracja: pt gru 16, 2005 7:30 pm
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Post autor: adrian »

najbardziej do gusty przypadł mi pierwszy poziom
Awatar użytkownika
pp3088
SSJ 5
Posty: 1192
Rejestracja: ndz sty 22, 2006 10:39 pm
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: pp3088 »

W mojej opinii zdecydowanie najlepszym poziomem jest SSJ. Należy zauważyć, że to pierwsza taka przemiana, co wiązało się z dużą dawką adrenaliny podczas oglądania. Zaryzykowałbym stwierdzenie, że tylko ten poziom jest inowacyjny, reszta to odgrzewanie przysłowiowych kotletów. Nie wypada nie wspomnieć o kapitalnym klimacie ów wymienionej walki przez DF. Na tamte czasy to było coś naprawde specjalnego, trzeba było długo dązyć do osiągniecia tego pułapy(przynajmniej we wstępnych częsciach sag). Wraz z przyjsciem innych poziomów, kolejni wojownicy osiągali je coraz łatwiej, co nie dawało już zbyt poczucia specjalności tego poziomu. Warto przytoczyć, że to był pierwotnie poziom wymieniany w Legendach. Reszta poziomów to tak jakby dodatek. SSJ2 także mi się podobał, ale to z powodów bardziej błachych, ponieważ chyba na tym pułapie toczono jedne z najbardziej emocjonujących walk,niech wspomne Gohan vs. Cell, czy Goku SSJ2 vs. Majin Vegeta. SSJ3 wogóle mi się nie podoba. Za to SSJ4 jest dla mnie totalną porażką, gorszy może być jedynie poziom Oozaru.

Pozdrawiam i dziekuję za uwagę.
Kris (18-07-2008 22:04)
Ja marzę, aby zobaczyć Pepsona bez koszuli *_*

Kocham Cię Patrycjo :*
Awatar użytkownika
Kris
Avanger
Posty: 2254
Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Kris »

Moim zdaniem jedynym i najlepszym poziomem jest poziom SSJ. Bo bezwzględu na inne jest to pierwszy poziom który dał tą adrenaline i przyciągnięcie wiekszej rzeszy fanów. Każda inna przemiana nie powstala by gdyby nie ssj bo to własnie na niej się odwzorowywali wszyscy .Typowo dla porównania mozna dac ssj4 co dlamnie jest tragiczne i bez sensu i widac ze nieprzemyslane . Wiec jedyny wniosek to taki ze ssj jest jedyny i niepowtarzalny
Obrazek

Obrazek
1. Kris ma ZAWSZE racje
2. PP3088 ma prawie zawsze racje
3. : >
Awatar użytkownika
Raditz SSJ4
Golden Oozaru
Posty: 213
Rejestracja: wt maja 23, 2006 5:34 pm
Lokalizacja: Vegeta

Post autor: Raditz SSJ4 »

Mi też najbardziej do gustu przypadł ssj i pierwsza przemiana Gohana była najlepsza tak sie zdenerwował że Cell zabił C16 że sie przemienił.
Beniu
SSJ 4
Posty: 271
Rejestracja: czw lip 06, 2006 10:25 am

Post autor: Beniu »

Ssj2. Ponieważ podobają mi się jego wyładowania elektryczne i w tym stadium fajnie są ustawione włosy. Ssj za to mi się nie podoba. Jedynie Goku podczas Freeza sagi zrobił na mnie wrażenie :)
Awatar użytkownika
Thales
Oozaru
Posty: 48
Rejestracja: wt maja 31, 2005 2:45 pm

Post autor: Thales »

SSJ

Czemu?

Ma w sobie to coś :d
Awatar użytkownika
razz
Zasłużony
Posty: 269
Rejestracja: pt gru 29, 2006 12:09 am
Kontakt:

Post autor: razz »

Mi też najbardziej do gustu przypadł ssj i pierwsza przemiana Gohana była najlepsza tak sie zdenerwował że Cell zabił C16 że sie przemienił.
Wtedy się przemienił w SSJ2
Thales pisze:SSJ

Czemu?

Ma w sobie to coś :d
Od kiedy to się nazywa długa, wyczerpująca wypowiedź...
Awatar użytkownika
Thales
Oozaru
Posty: 48
Rejestracja: wt maja 31, 2005 2:45 pm

Post autor: Thales »

Wiesz szczerze mówiąc nie lubię pisać długich postów ;p Wole napisać krótko i na temat
ODPOWIEDZ