freestyle

Tylko tu można offtopicować i zamieszczać ogłoszenia. Posty z tego forum nie są liczone.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Dragon Fist
A True Dragon
Posty: 856
Rejestracja: czw paź 13, 2005 3:19 pm
Lokalizacja: Złotów

Post autor: Dragon Fist »

Nie opłaca sie robić drugiej serii, bo nie ma uczestników do niej... 3 chętnych to za mało... Jeżeli chodzi o rymy moje i Arti'ego to chyba są na wysokim poziomie... Ogólnie to mogę Ci wyrąbać taki przekaz że będziesz siedział i rozmyślał nad nim, ale we freestyle'u chodzi o to aby komuś tak popłynąć żeby poszedł kaczki liczyć... Jak chcecie podtekstowych rymów to zachęcam do założenia tematu o tekstach skłaniających do przemyśleń... Np. Ascetoholix często pisze takie teksty... Mogę coś zaprezentować jak będzie temat i mój wolny czas...
Awatar użytkownika
Arti
Admin PBCH
Posty: 1321
Rejestracja: wt lis 30, 2004 4:10 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Arti »

Miałem kilkutygodniowe kłopoty z komputerem, który siedział w serwisie. Mimo tego, że byłem na gadu-gadu (siedziałem na laptopie), nie mogłem wchodzić na stronki z niewiadomego mi powodu (po prostu ten laptop to syf). Także przepraszam tych, którzy czekali jak i DF-a, który pewnie czekał na coś grubego :D
Strona o serii GTA!

Będę brał Cię! (Gdzie?) Na SSJPower.net !
Awatar użytkownika
Dragon Fist
A True Dragon
Posty: 856
Rejestracja: czw paź 13, 2005 3:19 pm
Lokalizacja: Złotów

Post autor: Dragon Fist »

Nie ma sprawy :d odegrasz się w następnym freestyle'u :) Czekam na to :] na pewno coś grubego pójdzie ;]
ODPOWIEDZ