Avatary

Tylko tu można offtopicować i zamieszczać ogłoszenia. Posty z tego forum nie są liczone.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Beniu pisze:Jak chcecie też moge wam porobić avatary,tyle że odcinkowe postacie nie wyjdą tak dobrze jak kinowe(kinówki i speciale mam 600megowej jakości a odcinki 60-100).
Skoro mam juz avatary z odcinkow to ok , zrob mi lepsza wersje Bida (zeby nie wygaldal tak zielono) , Bardocka z Bandana podczas walki z Freeza i Pana Panbukina

No chociaz jest wiecej osob ktorzy odrozniaja kinowki od specjali
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Beniu
SSJ 4
Posty: 271
Rejestracja: czw lip 06, 2006 10:25 am

Post autor: Beniu »

Spoko postaram sie jeszcze na dzisiaj wykończyć, ale zaraz siostra będzie chciała komputer to nie wiem czy zdąże a tak to najpóźniej na jutro będą ;)
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

U mnie tez tak samo ze siostra chce siedziec (ale na chwile 1-2 godzin teraz) OK poczekam tylko daj z ramkami i BEZ napisow!
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Beniu
SSJ 4
Posty: 271
Rejestracja: czw lip 06, 2006 10:25 am

Post autor: Beniu »

dałbym z ramkami ale nie umiem :P napisów nie będzie.Zrobiłem po kilka na wszelki wypadek
Bardock:


Obrazek


Obrazek

Obrazek





Bido:
Obrazek

Obrazek




Panbukin:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek






To wszystko jak ktoś chce jeszcze jakieś to mozecie sie zgłaszać :D
BTW.Dzisiaj patrzyłem to zauwarzyłem że miałem 50 postów napisałem chyba z 3 i nadal 50 dziwne :D
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

No , Bardock zaden nie pasuje srobuj zrobic kiedy mowi "To zmieni wszystko!" Choc ten drugi i 3 to klasyka

Drugi Bido jest ok takiego jakiego chcialem

W przypadku Panbukina to mozesz dac ten moment kiedy mowi ze oni powinni byc wdziecni Freezie ze tak czesto wysyla ich do pracy BTW nie chcial Oozaru Panbukina (Przedzej bym wolal Vegete Oozaru)

Choc ten pierwszy jest ok , lubie ten moment kiedy Pan Panbukin kopnal tego przekletego Toora :twisted:

BTW mozesz dac wieksze avatary czyli wiekszosci mojego aktualnego?
BTW.Dzisiaj patrzyłem to zauwarzyłem że miałem 50 postów napisałem chyba z 3 i nadal 50 dziwne
Bo w "Hyde Parku" posty sie nie licza
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Rayman
Golden Oozaru
Posty: 241
Rejestracja: czw maja 26, 2005 2:29 pm
Kontakt:

Post autor: Rayman »

lol, ja chyba terz zloze zamowienie, prosze o jakiegos Krilana (nie wiem jak sie pisze jego imie :oops: ) SSJ3,
tylko rzeby byl takiego rozmiaru zeby dalo sie go wlozyc na ava na forum :roll: :!:

Aha, i prosze go z bialym tlem, nie musi by ten ktorego ja mam ava ale zeby byl Krilan SSJ3 :roll:
Awatar użytkownika
Groku
SSJ 4+
Posty: 420
Rejestracja: sob kwie 16, 2005 5:54 pm
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Groku »

Tez masz wymagania Krilan ssj3 xD i to na bialym tle masz takiego przeciez myslisz ze jakis inny sie znajdzie ?
Obrazek
Awatar użytkownika
Rayman
Golden Oozaru
Posty: 241
Rejestracja: czw maja 26, 2005 2:29 pm
Kontakt:

Post autor: Rayman »

ZEBY POSZYKAL OBRAZKOW I FRYZURKI I TO JAKOS SCALIL :mad:
Beniu
SSJ 4
Posty: 271
Rejestracja: czw lip 06, 2006 10:25 am

Post autor: Beniu »

Obrazek

Obrazek


To są Avki dla BH te, które chciałeś tylko że sie za bardzo rozciągnęły.

Moge zrobić Krillana, ale nie ssj3.Nie widziałem żadnego innego Krillana ssj3 poza tym którego ty masz czyli tego z DB4ever.A poza tym to ja robie tylko najprostrze avatary bez żadnych ramek ani napisów a Ty chciałeś żebym coś scalał.Nie da rady.
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Beniu pisze:Obrazek

Obrazek

To są Avki dla BH te, które chciałeś tylko że sie za bardzo rozciągnęły.
No , teraz piszesz z gazem , dzieki za fatyge
Moge zrobić Krillana, ale nie ssj3.Nie widziałem żadnego innego Krillana ssj3 poza tym którego ty masz czyli tego z DB4ever.
http://www.db4ever.com/db4ever/screeny/ ... anssj4.jpg LOL to im nie wyszlo
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Rayman
Golden Oozaru
Posty: 241
Rejestracja: czw maja 26, 2005 2:29 pm
Kontakt:

Post autor: Rayman »

BH Daimaouji pisze:
Beniu pisze:Obrazek

Obrazek

To są Avki dla BH te, które chciałeś tylko że sie za bardzo rozciągnęły.
No , teraz piszesz z gazem , dzieki za fatyge
Moge zrobić Krillana, ale nie ssj3.Nie widziałem żadnego innego Krillana ssj3 poza tym którego ty masz czyli tego z DB4ever.
http://www.db4ever.com/db4ever/screeny/ ... anssj4.jpg LOL to im nie wyszlo
He he to im wlasnie fajnie wyszlo :lol:

BUHAHAHAHA... :lol:
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Rayman pisze:
BH Daimaouji pisze:
Beniu pisze:Obrazek

Obrazek

To są Avki dla BH te, które chciałeś tylko że sie za bardzo rozciągnęły.
No , teraz piszesz z gazem , dzieki za fatyge
Moge zrobić Krillana, ale nie ssj3.Nie widziałem żadnego innego Krillana ssj3 poza tym którego ty masz czyli tego z DB4ever.
http://www.db4ever.com/db4ever/screeny/ ... anssj4.jpg LOL to im nie wyszlo
He he to im wlasnie fajnie wyszlo :lol:

BUHAHAHAHA... :lol:
LOL nie , glupio im to wyszlo , sajanowie z takim typem wlosow wygladaja inaczej , heh nawet Bardocka SSJ4 zle zrobyli , dobrze ze mam lepsza wersje
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Maciej
SSJ 5
Posty: 883
Rejestracja: pt sty 14, 2005 7:05 pm
Lokalizacja: oni to mają :P

Post autor: Maciej »

Bartuś pisze: LOL nie , glupio im to wyszlo , sajanowie z takim typem wlosow wygladaja inaczej , heh nawet Bardocka SSJ4 zle zrobyli , dobrze ze mam lepsza wersje
Heh....też uważam, że jest to do bani wersja...włosy KKRT z normala ...phi.. :neutral:
Fight.
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Maciek pisze:
Bartuś pisze:LOL nie , glupio im to wyszlo , sajanowie z takim typem wlosow wygladaja inaczej , heh nawet Bardocka SSJ4 zle zrobyli , dobrze ze mam lepsza wersje
Heh....też uważam, że jest to do bani wersja...włosy KKRT z normala ...phi.. :neutral:
No tak samo mysle o Wegu jako SSJ4 , wlosy KKRT ssj4! Wg mnie by wygladal jak w normalnym poziomie ale by mial wlosy z przodu jak Vegeta (wyobrazcie sobie teraz go i co fajnie wyglada?)
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Rayman
Golden Oozaru
Posty: 241
Rejestracja: czw maja 26, 2005 2:29 pm
Kontakt:

Post autor: Rayman »

BH Daimaouji pisze:
Maciek pisze:
Bartuś pisze:LOL nie , glupio im to wyszlo , sajanowie z takim typem wlosow wygladaja inaczej , heh nawet Bardocka SSJ4 zle zrobyli , dobrze ze mam lepsza wersje
Heh....też uważam, że jest to do bani wersja...włosy KKRT z normala ...phi.. :neutral:
No tak samo mysle o Wegu jako SSJ4 , wlosy KKRT ssj4! Wg mnie by wygladal jak w normalnym poziomie ale by mial wlosy z przodu jak Vegeta (wyobrazcie sobie teraz go i co fajnie wyglada?)
Eee... ...no raczej dla mnie nie fajnie wyglonda :oops:
Zablokowany